Wyróżnione w kategorii Zwierzęta domowe


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Zwierzęta domowe

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Sprzedam śliczną Sunie . Sprzedam śliczną Sunie .

P.Ania 881322664 Na sprzedaż przepiękna 6 tygodniowa miniaturowa sunia ,jest po pierwszym szczepieniu.Jej docelowa waga to niespełna 2kg. Rodzice na miejscu do wglądu 2 kg. Sprzedam najchętniej osobie która pragnie pieska do kochania ,zapewni dom i bezpieczeństwo! Cena Suni 800 zł. Pseudo hodowcom DZIEKUJĘ !!!!

Warszawa do ustalenia
Szczenięta setera irlandzkiego z rodowodem ZKwP po championach Szczenięta setera irlandzkiego z rodowodem ZKwP po championach

Hodowla Bajkowe Rudzielce w Warszawie ma psy i suczki, które już są gotowe iść do swoich nowych domów. Szczenięta urodziły się 8 stycznia 2017 roku. Są odrobaczone, zaszczepione przeciw psim chorobom, zachipowane, mają metryki ZKwP i wyprawki. Szukam dla nich kochających domów, osób otwartych na nowe doświadczenia z radosnym i przyjacielskim psem albo osób, które już znają wspaniały charakter i urodę seterów. Setery irlandzkie doskonale sprawdzają się jako towarzysze rodzin, uwielbiają bawić się z dziećmi. Nie można zapominać o ich energii i zamiłowaniu do ruchu. Nie bez znaczenia jest także ich uroda - piękna głowa z brązowymi oczami i długimi uszami, mahoniowe umaszczenie, długi jedwabisty włos stworzony do głaskania. Jeśli ktoś szuka psa na wystawy, przyszłego championa, reproduktora - to są właśnie szczenięta, z których wyrosną takie psy. Rodzice szczeniąt zostali przebadani w kierunku dysplazji i chorób oczu, ich wyniki pokazują, że biodra i oczy mają zdrowe. O: Copper's GYPSY ROSE, czyli Muffin, Interchampion CIE, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Klubu Czech 2016, Zwycięzca klasy Yearling na Crufts 2015, HD-A, ED-00, CLAD, PRArcd1, PRA rcd4 – genetycznie wolny. M: KASIA of McBirdy, czyli Kasia, Młodzieżowy Champion PL, Champion Polski, HD-A, PRArcd4 – wolna. Więcej zdjęć i informacji o moich psach można znaleźć na Facebooku (profil Bajkowe Rudzielce): https://www. facebook. com/profile.php?id=100004452707560 oraz w serwisie Exclusively Setters (profil Anna Kazimierowicz): http://irishsetters. ning.com/profile/AnnaKazimierowicz

Warszawa do ustalenia  
Akita inu szczeniaki - gotowe do odbioru Akita inu szczeniaki - gotowe do odbioru

Hodowla LISIA ZAGRODA zarejestrowana w Dolnośląskim Związku Hodowców Psów ma przyjemność poinformować, że mamy na sprzedaż cztery szczeniaki: jedną suczkę oraz trzy pieski. Szczeniaki urodzone 21 grudnia 2016 roku ze skojarzenia: HACHIKO i BIKURU SURU. Rodzice akitek posiadają metryki. Razem z pieskiem otrzymujecie Państwo książeczkę zdrowia wraz z wpisami o odrobaczeniu i szczepieniu. Szczeniaczki są gotowe do zmiany domu. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Pępowo 1.200,00 zł
Mika młoda drobna suczka Mika młoda drobna suczka

Mika to młoda, około dwuletnia, bardzo energiczna sunia. Potrzebuje dużo ruchu, spacery na smyczy to dla niej za mało. Jak się zmęczy to jest psim aniołkiem. Kocha biegać za piłeczkami, gryźć i bawić się z innymi psami. Z kotami bywa różnie, nie ma morderczych zapędów ale jak kot ucieka to goni. Myślę, że mogłaby nawet mieszkać z kotem ale to wymagałaby na początku sporo pracy. Psy kocha wszystkie, jest uległa. Czasami źle reaguje na mężczyzn. Potrzebuje chwili aby się z nimi zapoznać i zaakceptować. Ładnie chodzi na smyczy ale trzeba pamiętać że to młody psiak i jak ją coś zainteresuje to będzie się upierała przy swoim. Milka to pies dla ludzi aktywnych. Nie polecamy do domu z dziećmi poniżej 10 roku życia, w zabawie potrafi być mało delikatna. Trzeba też umieć utemperować jej zapędy obronne - na swoim terenie to ona jest panią. Listonosz jest bez szans. Świetnie nadawałaby się do psich sportów. Przebywa w hoteliku w okolicach Ciechanowa. Możliwa pomoc w organizacji transportu.

Ciechanów do ustalenia  
Farcik na przekór złemu losowi Farcik na przekór złemu losowi

Farcik ma trzy lata. Mieszka w hoteliku w okolicach Sochaczewa. Jest wesoły, energiczny, pozytywnie nastawiony do innych psów. Wobec ludzi przyjacielski. Farcik przebywa w boksie zewnętrznym i mieszka w budzie, ale dobrze, żeby miał większy kontakt z człowiekiem. Jak każdy psiak, który szuka domu, Farcik miał smutną przeszłość. Wraz z mamą i rodzeństwem został wyrzucony. Oni znaleźli dobre domy, Farcik nie miał szczęścia. Adopcja możliwa po podpisaniu umowy. Przebywa w hoteliku w okolicach Sochaczewa.

Kampinos do ustalenia