Wyróżnione w kategorii Usługi budowlane


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Usługi budowlane

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kamien Dekoracyjny Wzór SKAŁKA Kamien Dekoracyjny Wzór SKAŁKA

Cena: 35zł / 1m2 Wzór Skałka występuje w płytkach o wysokości 17cm, długości od 20 do 45cm i grubości do ok 3,6cm. Ta imitacja kamienia naturalnego wykonana jest ze specjalistycznej mieszczanki gipsowo - ceramicznej. Skałka - jak prawdziwy kamień - odzwierciedla prawdziwe kamienie. Występuje w kolorystyce brąz z przebarwieniami, kremowy, biały, różnobarwny, popielaty, czarny lub inny na życzenie klienta. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Płytki kładziemy "na styk" - nie ma potrzeby fugowania po montażu.

Głogów 35,00 zł  
Kamień MAŁGOSIA Kamień MAŁGOSIA

Cena: 35zł / 1m2 Płytki wzoru Małgosia występują w rozmiarze: wysokość 14cm, długość do 48cm i grubość do ok 2cm. W porównaniu do kamienia naturalnego nie obciąża tak znacznie ścian budynku, łatwość obróbki jest dodatkowym atutem płytek mineralnych, a efekty często są znacznie lepsze jak przy użyciu naturalnego kamienia. Wzór Małgosia doskonale nadaje się do każdego z domowych pomieszczeń. Odmieni, nie do poznania, pomieszczenie w którym zdecydują się Państwo go ułożyć oraz wniesie wspaniały klimat do Państwa domu. Płytki dostępne są w kolorach: kremowym, ecru, popielatym, oraz oczywiście mogą być barwione zgodnie z wytycznymi klienta

Głogów 35,00 zł  
Kamień Wzr PIASKOWIEC KAMILA Kamień Wzr PIASKOWIEC KAMILA

Cena: 35 zł / 1m2 Wzór składa się z pojedynczych płytek o różnej długości lecz takiej samej wysokości. Najkrótszy element ma 10x10cm a najdłuższy 10x50cm. Płytki kładziemy bezfugowo, co tworzy na ścianie bardzo naturalny efekt prawdziwego kamienia. Kolorystyka dowolna wykonywana na zamówienie. Można je stosować w każdym pomieszczeniu, nawet w takich z podwyższoną wilgotnością jak np. kuchnia. Wzór Kamila występuje w dwóch wariantach - wewnętrzne i elewacyjne. Wewnętrzne wykonane są z mieszanki ceramiczno-gipsowo-cementowej a zewnętrzne z mieszanki ceramiczno-cementowej.

Głogów 35,00 zł  
Nowe mieszkania w Krakowie Nowe mieszkania w Krakowie

Wybór mieszkania jest poważną decyzją w życiu każdego z nas. Osiedle Praska Park to dogodne mieszkania, które każdego dnia proponują wiele dobrodziejstw. Lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a także szkół od podstawowej aż po ogólnokształcąca. Wysoka jakość wykonania cieszy się duża popularnością wśród mieszkańców.

Kraków do ustalenia
Profesjonalne wykończenie mieszkań - remonty-wnetrza.warszawa.pl Profesjonalne wykończenie mieszkań - remonty-wnetrza.warszawa.pl

Prowadzimy firmę zajmującą się remontami oraz biuro projektowe przygotowujące koncepcje wnętrz. Nasza siedziba mieści się w Centrum Handlowym Bartycka24 w Warszawie. Posiadamy ponad 26 lat doświadczenia w branży, możemy pochwalić się pozycją jednego z liderów na warszawskim rynku. Zajmujemy się projektowaniem i remontami domów i mieszkań, kamienic oraz obiektów zabytkowych. Nasza oferta obejmuje projekty, remonty i wykończenia wnętrz. Wykonujemy: - montaż sztukaterii - montaż sufitów podwieszanych - wyburzenia ścian - wykonywanie ścianek działowych - nadzór autorski nad realizacją projektów - odbiór techniczny lokali Zapraszamy do kontaktu: domistyl.wawa@gmail.com, tel. 792 128 650.

Warszawa do ustalenia
Pierwszabudowa.pl

Działalnością firmy jest pełny nadzór inwestorski. Pracujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Jeżeli jednak realizacje są większe, działamy na terenie całego kraju. Więcej informacji na nasz temat udostępniliśmy na swojej stronie internetowej. Jeżeli są jakieś pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Warszawa do ustalenia