Wyróżnione w kategorii Usługi budowlane


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Usługi budowlane

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Izolacje budynków PURTECH

Zajmujemy się izolacją budynków, domów. Wykonujemy izolację dachów oraz ścian i podłóg, a także realizujemy zlecenia nietypowe. Izolacje i ocieplanie budynków realizujemy najczęściej za pomocą pianki oraz natrysków na membranę paroprzepuszczalną. System natrysków pianką poliuretanową wykorzystywany jest najczęściej podczas izolacji wykonywanej na blachę. Wszelkie usługi izolacyjne wykonywane przez firmę PURTECH, są na najwyższym poziomie.

Będzin do ustalenia
Tworzenie i modernizacja ogrodów - Wiśniewski Pracownia Ogrodnicza

Firma Wiśniewski Pracownia Ogrodnicza specjalizuje się w aranżacji ogrodów. W ramach swoich usług firma oferuje możliwość stworzenia projektu technicznego ogrodu wraz z uwzględnieniem małej architektury, komunikacji oraz systemy nawadniającego i oświetlenia. Projekt powstaje całkowicie w oparciu o wymagania i potrzeby klienta. Do projektu dołączony jest także kosztorys inwestycji. Po akceptacji firma przystępuje do realizacji projektu. Do budowy ogrodów stosowane są naturalne materiały o najwyższej jakości. Realizacja projektu obejmuje: - przygotowanie terenu i użyźnienie gleby - wyznaczenie rabat, ciągów komunikacyjnych, placów zabaw itp. - budowa instalacji systemów nawadniających i oświetlenia - nasadzenia roślin - zakładanie trawnika

Śrem do ustalenia  
Top Garden - piaskowanie i malowanie natryskowe

Top Garden zajmuje się aranżacją przestrzeni zielonych, obejmującą projektowanie, wykonanie i serwis ogrodów. W ramach swoich działań firma oferuje m.in. piaskowanie i malowanie natryskowe ogrodzeń, elewacji z kamienia, konstrukcji oraz elementów małej architektury ogrodowej. Do oczyszczania metodą piaskowania firma stosuje różne rodzaje ścierniw, pozwala to na dobór idealnego ścierniwa do materiału z którego wykonany jest element oczyszczany. Firma podejmuje się również piaskowania oraz malowania natryskowego farbą lub impregnatem innych elementów jak np. felgi stalowe i aluminiowe, ramy motocykli, rowerów, alternatory, turbiny itp. Usługi świadczone są stacjonarnie, a także z możliwością dojazdu do klienta. Obszarem działalności jest województwo kujawsko-pomorskie.

Kowalewo Pomorskie do ustalenia  
Usługi koparką Usługi koparką

Mecalac na wynajem, usługi ziemne, piasek, zasypki,fundamenty,oczyszczalnie,szamba, zbiorniki na deszczówkę, przyłącza, kanalizacja, gazowe i inne prace koparka, szybko i sprawnie

- do ustalenia
adz-system.pl - elementy betonowe lego adz-system.pl - elementy betonowe lego

ADZ System zajmuje się budową obiektów za pomocą systemu bloków betonowych tzw. Beton Blok System tworzących jednolitą i spójną koncepcję poprzez swobodne układanie elementów jeden na drugim. Określone parametry, wymiary i kształt klocków betonowych oraz duża masa własna pozwala wznosić budowle bez dodatkowych prac montażowych. Podstawowe zalety systemu bloków betonowych to szybka realizacja, niewielkie wymagania związane z podłożem, łatwość montażu, duża trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość rozłożenia i ponownego ustawienia według nowego projektu.

- do ustalenia
Nowe mieszkania w Krakowie Nowe mieszkania w Krakowie

Wybór mieszkania jest poważną decyzją w życiu każdego z nas. Osiedle Praska Park to dogodne mieszkania, które każdego dnia proponują wiele dobrodziejstw. Lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a także szkół od podstawowej aż po ogólnokształcąca. Wysoka jakość wykonania cieszy się duża popularnością wśród mieszkańców.

Kraków do ustalenia
Profesjonalne wykończenie mieszkań - remonty-wnetrza.warszawa.pl Profesjonalne wykończenie mieszkań - remonty-wnetrza.warszawa.pl

Prowadzimy firmę zajmującą się remontami oraz biuro projektowe przygotowujące koncepcje wnętrz. Nasza siedziba mieści się w Centrum Handlowym Bartycka24 w Warszawie. Posiadamy ponad 26 lat doświadczenia w branży, możemy pochwalić się pozycją jednego z liderów na warszawskim rynku. Zajmujemy się projektowaniem i remontami domów i mieszkań, kamienic oraz obiektów zabytkowych. Nasza oferta obejmuje projekty, remonty i wykończenia wnętrz. Wykonujemy: - montaż sztukaterii - montaż sufitów podwieszanych - wyburzenia ścian - wykonywanie ścianek działowych - nadzór autorski nad realizacją projektów - odbiór techniczny lokali Zapraszamy do kontaktu: domistyl.wawa@gmail.com, tel. 792 128 650.

Warszawa do ustalenia
Pierwszabudowa.pl

Działalnością firmy jest pełny nadzór inwestorski. Pracujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Jeżeli jednak realizacje są większe, działamy na terenie całego kraju. Więcej informacji na nasz temat udostępniliśmy na swojej stronie internetowej. Jeżeli są jakieś pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Warszawa do ustalenia