Wyróżnione w kategorii Usługi budowlane


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Usługi budowlane

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Tynki wewnętrzne gipsowe + cementowo wapienne (zlece wykonanie prac)

Zlecę wykonanie prac tynkarskich przy rozbudowie domu (dobudowany segment do istniejącego bliźniaka). Szukam ekipy która wykona tynki wewnętrzne (cementowo-wapienne w piwnicy, łazience), gipsowe z agregatu w pozostałych pomieszczeniach oraz wylewki. Powierzchnia domu ok 130m2 Termin wykonania prac do końca Lipca. Lokalizacja: Lublin, choiny

- do ustalenia
CHMIEST – stylizacja ogrodów CHMIEST – stylizacja ogrodów

Każdy dom powinien być otoczony przez idealny ogród, pełen nowoczesnych rozwiązań. Dlatego też pracownia architektury CHMIEST to nie tylko aranżacje pomieszczeń i elewacji, ale i ogrodów. Ekipa zajmuje się wszelkimi pracami, od szkiców koncepcyjnych, po sadzenie roślin, koszenie trawy i rozprowadzanie systemów nawadniających.

Sułoszowa do ustalenia  
Dom dla czteroosobowej rodziny

RedOak jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. Budujemy domy w technologii szkieletowej, więźby dachowe, garaże, domki letniskowe, wiaty. Wykonujemy również inne prace związane z drewnem konstrukcyjnym i wykończeniowym, takie jak tarasy, balkony, elewacje drewniane. Jednakże technologia szkieletowa jest główną branżą, którą się zajmujemy. Przy rosnących wymogach dotyczących ocieplania budynków, domy szkieletowe są jednymi z najbardziej ciepłych form budowlanych, minimalna grubość ocieplenia w konstrukcji ściany, to 15 centymatrów. Przy budowie domu stosujemy materiały wysokiej jakości, które spełniają normy europejskie.

Olsztyn do ustalenia
Nowe mieszkania w Krakowie Nowe mieszkania w Krakowie

Wybór mieszkania jest poważną decyzją w życiu każdego z nas. Osiedle Praska Park to dogodne mieszkania, które każdego dnia proponują wiele dobrodziejstw. Lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a także szkół od podstawowej aż po ogólnokształcąca. Wysoka jakość wykonania cieszy się duża popularnością wśród mieszkańców.

Kraków do ustalenia
Profesjonalne wykończenie mieszkań - remonty-wnetrza.warszawa.pl Profesjonalne wykończenie mieszkań - remonty-wnetrza.warszawa.pl

Prowadzimy firmę zajmującą się remontami oraz biuro projektowe przygotowujące koncepcje wnętrz. Nasza siedziba mieści się w Centrum Handlowym Bartycka24 w Warszawie. Posiadamy ponad 26 lat doświadczenia w branży, możemy pochwalić się pozycją jednego z liderów na warszawskim rynku. Zajmujemy się projektowaniem i remontami domów i mieszkań, kamienic oraz obiektów zabytkowych. Nasza oferta obejmuje projekty, remonty i wykończenia wnętrz. Wykonujemy: - montaż sztukaterii - montaż sufitów podwieszanych - wyburzenia ścian - wykonywanie ścianek działowych - nadzór autorski nad realizacją projektów - odbiór techniczny lokali Zapraszamy do kontaktu: domistyl.wawa@gmail.com, tel. 792 128 650.

Warszawa do ustalenia
Pierwszabudowa.pl

Działalnością firmy jest pełny nadzór inwestorski. Pracujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Jeżeli jednak realizacje są większe, działamy na terenie całego kraju. Więcej informacji na nasz temat udostępniliśmy na swojej stronie internetowej. Jeżeli są jakieś pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Warszawa do ustalenia