Wyróżnione w kategorii Pozostałe


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Pozostałe

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Trening kulturystyczny Trening kulturystyczny

Nie czujesz się dobrze w swoim ciele ze względu na zbyt wysoką wagę? Marzy Ci się atrakcyjna figura, ale nie wiesz jak osiągnąć dobre rezultaty? Napisz do mnie, a uzyskasz profesjonalną i kompleksową pomoc, co pozwoli na zrealizowanie swoich marzeń. Nazywam się Olga Kępczyńska i pracuję jako trener osobisty we Wrocławiu. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego, zdobywając tytuł magistra o specjalności Trenera Przygotowania Motorycznego. Układając plan treningów zwracam uwagę na Twoją kondycję, stan zdrowia i rezultaty, jakie chcesz uzyskać. Proponuję Ci dietę, która pomoże w osiągnięciu pożądanych rezultatów i wyjaśniam, jak wygląda prawidłowa technika poszczególnych ćwiczeń. Zachęcam także do wykonania pomiaru składu ciała. Ze względu na odbyte kursy i szkolenia mogę zaproponować pomoc na przykład tym, którzy zdecydowali się na trening kulturystyczny. Zachęcam do wizyty na mojej stronie internetowej, na której masz możliwość przeczytania opinii moich klientów oraz obejrzenia zdjęć prezentujących ich sukcesy.

Wrocław do ustalenia  
Footballfan.pl - plecak Chelsea Footballfan.pl - plecak Chelsea

Chcesz zarazić swoje dziecko zamiłowaniem do twojej ulubionej drużyny piłkarskiej z Londynu? Kup mu plecak Chelsea, z którym z dumą będzie mógł chodzić do szkoły. Plecak jest wykonany z najlepszej jakości nylonu. Posiada dwie komory wewnętrzne i dwie kieszenie zewnętrzne. Wyścielenie górnej kieszeni jest z polaru. Plecak posiada miękkie szelki i usztywnione plecy i dno. Elementy dodatkowe to odblaski na lamówkach, taśmach i druku. Na zewnętrznej kieszeni nadrukowany jest herb drużyny, a cały plecak jest utrzymany w kolorach klubu. Plecak możesz kupić na footballfan.pl. Dane kontaktowe dostępne na stronie.

Duszniki-Zdrój 119,00 zł
Workoplecak Workoplecak

Internetowy sklep BenWild proponuje Wam duży zakres przedmiotów, takich jak workoplecak czy torba na laptopa. Oprócz naszymi modelami jak nerka czy saszetka, możliwe jest także stworzenie przez nas Państwa planu na worek plecak czy nerki męskie. W ostatnich miesiącach dużym zaciekawieniem cieszy się nerka damska. Gwarantujemy najlepszą jakość przedmiotów. Zapraszamy do zakupów.

- do ustalenia