Wyróżnione w kategorii Szkoły ponadgimnazjalne


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Szkoły ponadgimnazjalne

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
DARMOWA Szkoła Policealna i Liceum dla Dorosłych DARMOWA Szkoła Policealna i Liceum dla Dorosłych

Zapraszamy do zapisów na jeden z atrakcyjnych kierunków w naszej szkole. Najpopularniejsze kierunki: florysta - rok nauki opiekun medyczny - rok nauki asystent osoby niepełnosprawnej - rok nauki technik BHP - 1,5 roku nauki technik rachunkowości - 2 lata nauki technik informatyk- 2 lata nauki Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych 2 lata nauki - na podbudowie Szkoły Zawodowej 3 lata nauki - na podbudowie gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej Zajęcia średnio 2 razy w miesiącu: sobota - niedziela od godz. 8:00-14:20 Wydajemy zaświadczenia do ZUS i inne.. Zapisy już trwają! Sekretariat mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 8/ budynek Gimnazjum Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub napisz e-mail. tel. 17 242 76 73 e-mail: pszpodkarpacie@wp.pl Nie przegap szansy na naukę w miłej i przyjaznej atmosferze :) Zdobądź atrakcyjny zawód!

Leżajsk do ustalenia
Zaoczne Liceum dla Dorosłych w Leżajsku Zaoczne Liceum dla Dorosłych w Leżajsku

apraszamy do zapisów w Zaocznym Liceum dla Dorosłych w Leżajsku 2 lata nauki - na podbudowie szkoły zawodowej 3 lata nauki - na podbudowie gimnazjum lub ośmioklasowej szkoły podstawowej Zajęcia średnio 2 razy w miesiącu: sobota - niedziela od godziny 8:00 do 14:20 Wydajemy świadczenia ZUS i inne.. I etap naboru do 31 sierpnia! Sekretariat mieści się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 8/ budynek Gimnazjum (pokój nr 107) Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub napisz e-mail. tel. 17 242 76 73 e-mail: pszpodkarpacie@wp.pl nasza strona: szkola.nzs.edu.pl Nie przegap szansy na naukę w miłej i przyjaznej atmosferze :) Zdobądź atrakcyjny zawód!

Leżajsk do ustalenia
Zaoczne Liceum dla Dorosłych w Przeworsku Zaoczne Liceum dla Dorosłych w Przeworsku

Zapraszamy do zapisów w Zaocznym Liceum dla Dorosłych w Przeworsku 2 lata nauki - na podbudowie szkoły zawodowej 3 lata nauki - na podbudowie gimnazjum lub ośmioklasowej szkoły podstawowej Zajęcia średnio 2 razy w miesiącu: sobota - niedziela od godziny 8:00 do 14:20 Wydajemy świadczenia ZUS i inne.. I etap naboru do 31 sierpnia! Sekretariat mieści się przy ul. M.Konopnickiej 5, budynek Szkoły Podstawowej nr 1 Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub napisz e-mail. tel. 16 648 18 12 e-mail: liceumprzeworsk@wp.pl nasza strona: szkola.nzs.edu.pl Nie przegap szansy na naukę w miłej i przyjaznej atmosferze :) Zdobądź atrakcyjny zawód!

Przeworsk do ustalenia
Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl

Ogłoszenia Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej naszej uczelni. Wszystkim studentom gwarantujemy wysoki poziom nauki oraz wiele interesujących przedmiotów. Zapewniamy pełne wsparcie oraz doświadczoną kadrę dydaktyczną. Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku to Uczelnia godna zaufania.

Białystok do ustalenia