Wyróżnione w kategorii Muzyka


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Muzyka

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Skrzypce Włoskie Albanelli Franco Skrzypce Włoskie Albanelli Franco

Sprzedam włoskie skrzypce Franco Albanelli, 4/4, długość korpusu 358 mm., w idealnym stanie, świetny instrument przygotowany przez lutnika S. Króla w Krakowie. Na skrzypce udzielam dożywotniej gwarancji pisemnej. Wszelkie prace serwisowe wykonuje tenże lutnik S. Król. Skrzypce można zobaczyć w Krakowie i wypróbować na sali koncertowej w ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie / Nowej Hucie pod adresem Osiedle Centrum E-2. Wszelkie informacje pod tel. 508 853 745

- 25.000,00 zł
dj na wesele - djjerzman.pl dj na wesele - djjerzman.pl

DJ Jerzman – profesjonalne prowadzenie imprez i wesel. W ofercie: - muzyczne prowadzenie imprezy, - dekoracje światłem, w tym dynamiczne projekty LED, - przystosowanie nagłośnienia. Czy warto? - DJ – wodzirej na imprezy firmowe, wesela, prywatki, bale studenckie, - scenariusz wydarzenia zoptymalizowany pod potrzeby, - muzyka filmowa, weselna, trance, rock, country, hity biesiadne i wiele innych gatunków do wyboru. Kontakt telefoniczny: 604 898 713.

Poznań do ustalenia
Ogłoszenia muzyczne - www.muzykuje.pl Ogłoszenia muzyczne - www.muzykuje.pl

Nasz portal to doskonałe miejsce dla osób, które tworzą w obszarze muzycznym, zarówno dla instrumentalistów, wokalistów, jak i innych osób, które po prostu aktywnie działają w muzycznym świecie. To miejsce, gdzie: - znajdziesz muzyka do zespołu - znajdziesz wokalistów - poznasz inne osoby, otwarte na muzykę Zapraszamy do korzystania, nasza społeczność stale się rozwija i dzięki temu, mamy coraz bardziej wartościową stronę.

Zabierzów do ustalenia