Wyróżnione w kategorii Inne


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Inne

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Sesja zdjęciowa w Gdańsku - 250 zł zamiast 499 zł Sesja zdjęciowa w Gdańsku - 250 zł zamiast 499 zł

Sesja zdjęciowa - indywidualna, rodzinna, konna. Co oferujemy? - indywidualne podejście do każdego pomysłu - zdjęcia dla par, przyjaciół, rodziny, dzieci czy z udziałem zwierząt - 30 zdjęć poddanych obróbce i przesłanych drogą elektroniczną - zniżkę na kolejne sesje Dla kogo? - osoby indywidualnej, rodziny, grup - dla bliskiej Ci osoby jako imienny bon prezentowy e-mail: anetterosepromo@gmail.com Zapraszamy na nasze fp: https://www.facebook.com/anettepromo https://www.facebook.com/Aurora-Art Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z usług wizażystki i fryzjerki. *Sesje odbywają się w Gdańsku, są to sesje plenerowe

Gdańsk 250,00 zł
Fotograf Warszawa - imprezy, osiemnastki, eventy. Tanie zdjęcia! Fotograf Warszawa - imprezy, osiemnastki, eventy. Tanie zdjęcia!

Jeżeli chciałbyś uwiecznić swoją imprezę na zdjęciach, to świetnie trafiłeś! Zajmuję się fotografowaniem imprez w klubach, urodzin (w tym osiemnastek) i eventów. Portfolio na mojej stronie: http://imprezowefoto.pl/pages/osiemnastki/ Otrzymujesz ode mnie pakiet starannie wyselekcjonowanych i profesjonalnie obrobionych zdjęć z całej imprezy. Fotografuję podczas całej Twojej imprezy, zdjęcia oddaję najpóźniej do dwóch tygodni po wydarzeniu. Zdjęcia standardowo udostępniam w indywidualnej, internetowej galerii zdjęć. Oferuję również albumy, fotoksiążki, odbitki, pendrive i inne dodatki. Ceny ustalam indywidualnie. Zależą one od ilości uczestników, ilości zdjęć oraz miejsca w którym odbywa się wydarzenie. Zazwyczaj w przypadku osiemnastek wynoszą one od 300 zł do 500 zł. Więcej informacji oraz portfolio na mojej stronie: http://imprezowefoto.pl/pages/osiemnastki/ PROMOCJA: dla nowych klientów 10% zniżki na każdą usługę w miesiącu sierpniu 2017.

Warszawa 300,00 zł