Wyróżnione w kategorii Pozostałe


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Pozostałe

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
białe łóżko dziecinne białe łóżko dziecinne

Sprzedam łóżko do pokoju dziecka. Stan dobry. Posiada drobne uszkodzenia -w dwóch miejscach zdrapana biała farba, wgniecenia w ramie zabezpieczającej. Do odświeżenia. Uszkodzenia nie wpływają na jakość użytkowania łóżeczka. Sprzedajemy je, ponieważ córka z niego wyrosła. W naszym domu nie pali się papierosów, nie posiadamy zwierząt domowych. Wymiary: Szerokość:86 cm Długość:184 cm Powierzchnia spania:80cm x 180 cm Serdecznie polecam zakup. Odbiór tylko osobisty, transport we własnym zakresie. wymiary zewnętrzne 86x184, wymiar pod materac 80x180

Wrocław 50,00 zł
Urodziny dla dzieci " Master Chef " Urodziny dla dzieci " Master Chef "

Kto nie chciał by wsadzić ręki w miskę pełną nutelli?? Już nie trzeba zgłaszać uczestnictwa swojego dziecka do programów telewizyjnych, aby mogło poczuć jak to jest być Master Chefem junorem!! Z nami dozna moc kulinarnych wrażeń na własnym ogrodzie! Przyjecie zostanie poprowadzone w formie warsztatów cukierniczych z „Super Maste chefem„, który przekaże swoją wiedzę wszystkim uczestnikom zabawy, jednak to oni będą musieli wykazać się starannością i kreatywnością, aby zadowolić Mistrza. Każde dziecko własnoręcznie przygotuje i udekoruje, słodką niespodziankę. W cenie oferty m.in Stroje dla wszystkich uczestników Balony z helem Dekoracja Jednorazowa zastawa stołowa Orginalny program animacyjny Opieka 2 doświadczonych animatorów Podkład muzyczny Impreza prowadzona z mikrofonem i wiele innych ...... Pełna oferta na www.fiesta-urodziny.szczecin.pl Zapraszamy również do śledzienia naszego profilu na fb : https://www.facebook.com/fiestaszczecin/ Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!

Szczecin 550,00 zł
Tematyczne urodziny dla dzieci Tematyczne urodziny dla dzieci

Chcesz aby urodziny twojego dziecka były wyjątkowe i nietuzinkowe? Masz dość płacenia za każdą atrakcje z osobna ? Jeżeli tak , to nasza oferta jest specjalnie dla Ciebie !!! Organizujemy tematyczne urodziny dla dzieci w wieku 4-12 lat ( Kraina lodu, Minionki, Master chef junior, strażacy ). W podstawowej cenie naszej oferty znajdziesz m.in. : Kostiumy dla wszystkich uczestników, malowanie twarzy, Orginalny 2 godzinny program animacyjny, opieka 2 animatorów, dmuchany zamek , modelowanie baloników, balony z helem, tła fotograficzne, tematyczna zastawa stołowa , tematyczna dekoracja, dyplomy dla uczestników, oprawa muzyczna, dojazd na terenie Szczecina. Więcej o ofercie na naszej stronie internetowej oraz na: https://www.facebook.com/fiestaszczecin/?ref=aymt_ homepage_panel Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!

Szczecin do ustalenia