Wyróżnione w kategorii Materiały budowlane


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Materiały budowlane

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Deska Elewacyjna modrzew syberyjski Deska Elewacyjna modrzew syberyjski

Proponujemy elewację drewnianą modrzew syberyjski ROMB 28x70x4000 klasa AB . Wysoka trwałość i estetyka materiału gwarantuje , że Państwa drewniana elewacja będzie ozdobą domu przez wiele lat. Zapraszamy na www.drewnoestoskie .pl Korzystamy ze sprawdzonych firm transportowych.

- do ustalenia
Kamień elewacyjny dekoracyjny stara cegła płytki elewacyjne Kamień elewacyjny dekoracyjny stara cegła płytki elewacyjne

Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma trudniąca się wydobyciem i obróbką piaskowca została założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy skumulowane działania w wytwarzaniu kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień dekoracyjny oraz kamień murowy . Do wytwarzania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w województwie łódzkim. Kopalnia piaskowca Chełmska Góra II to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień dekoracyjny dostarczamy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie kamień rzędowy lub jako star cegła kamień okładzinowy rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca które wytwarzamy również cieszą się dużym uznaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego a także płaskorzeźby. Obudowy kominkowe produkujemy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak konglomerat. Kominki uzupełniamy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne rustykalne standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednej palecie. Piaskowiec dekoracyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Leonów lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

Wielgomłyny 75,00 zł  
Stara cegła na ścianę płytki elewacyjne kamień elewacyjny Stara cegła na ścianę płytki elewacyjne kamień elewacyjny

Oferuję płytki elewacyjne w kształcie starej cegły ręcznie formowanej. Płytki te oferujemy z kamienia naturalnego jakim jest piaskowiec. Kamień elewacyjny o kształcie starej cegły posiada 4 cm grubości a pozostałe wymiary nie są określone. Oferujemy trzy tonacje kolorystyczne: - jasny z przebarwieniami ( biało -beżowo -kremowo- żółty ) - ciemny z przebarwieniami ( żółto-rudy-brązowy- ciemny beż- łosoś) - prawie biały Podana cena dotyczy dwóch pierwszych tonacji kolorystycznych.

Wielgomłyny 75,00 zł  
Stara cegła ręcznie formowana płytki elewacyjne Stara cegła ręcznie formowana płytki elewacyjne

Oferuję płytki elewacyjne w kształcie cegły ręcznie formowanej. Kamień posiada 4 cm grubości oraz płaszczyznę ciętą po pile od strony klejenie do podłoża. Starą cegłę ręcznie formowaną pakujemy w palety po 20 m2. Oferujemy trzy tonacje kolorystyczne - jasny z przebarwieniami ( biało -beżowo -kremowo- żółty ) - ciemny z przebarwieniami ( żółto-rudy-brązowy- ciemny beż- łosoś) - prawie biały Podana cena dotyczy dwóch pierwszych tonacji kolorystycznych.

- 75,00 zł  
Stara cegła płytki elewacyjne kamień elewacyjny Stara cegła płytki elewacyjne kamień elewacyjny

Oferuję kamień elewacyjny w kształcie przypominającym starą cegłę ręcznie formowaną. Starą cegłę oferujemy w trzech tonacjach kolorystycznych : - jasny z przebarwieniami ( biało -beżowo -kremowo- żółty ) - ciemny z przebarwieniami ( żółto-rudy-brązowy- ciemny beż- łosoś) - prawie biały Podana cena dotyczy dwóch pierwszych tonacji kolorystycznych)

Wielgomłyny 75,00 zł  
Kamień elewacyjny stara cegła dekoracyjny Kamień elewacyjny stara cegła dekoracyjny

Kamień dekoracyjny z naturalnego piaskowca jest najczęściej używanym materiałem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych w naszych budowlach. Montaż kamienia dekoracyjnego z piaskowca można wykonać na kilka możliwości. Ten produkt dekoracyjny wykonuje się ze skał takich jak naturalny piaskowiec oraz łupek. Surowiec ten pozyskuje się w miejscu zwanym kopalnia piaskowca za pomocą maszyn wyburzeniowych . Wielorakie możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo wszechstronnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych. Z piaskowca wykonuje się także kamień hydrotechniczny na wykonywanie murów oporowych jak i ogrodzeniowych w koszach gabionowych do umacniania brzegów zbiorników wodnych oraz akwenów wodnych.

Wielgomłyny do ustalenia