Wyróżnione w kategorii Materiały budowlane


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Materiały budowlane

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec na elewacje Kamień elewacyjny stara cegła piaskowiec na elewacje

Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy dynamiczne działania w wytwarzaniu kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień ozdobny oraz kamień murowy . Do wyprodukowania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Biestrzyków w powiecie radomszczańskim . Kopalnia piaskowca Grabowie to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień elewacyjny dowozimy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie kamień rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca które wytwarzamy również cieszą się dużym powodzeniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego. Obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak bazalt . Kominki bogacimy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Kamień elewacyjny drobnowymiarowy standardowo pakujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec konstrukcyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Niedośpielin lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy tworzymy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

Wielgomłyny 95,00 zł  
Piaskowiec płytki elewacyjne kamień elewacyjny Piaskowiec płytki elewacyjne kamień elewacyjny

PPU Pawlik to niewielka firma zarejestrowana od maja 2001 roku . Od założenia firmy w 2001 roku prowadzimy dynamiczne działania w produkcji kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień elewacyjny oraz kamień rzędowy . Do wytwarzania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w województwie łódzkim. Kopalnia piaskowca Chełmska Góra III to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień ozdobny transportujemy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najciekawszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne rustykalne o nazwie mur warstwowy . Pozostałe wzory piaskowca które tworzymy również cieszą się dużym zainteresowaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to spore zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego. Obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak konglomerat. Kominki bogacimy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne rustykalne standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednej palecie. Piaskowiec konstrukcyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Niedośpielin lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy tworzymy bezpośrednio w kopalni piaskowca Chełmska Góra II z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

Wielgomłyny 90,00 zł  
Elastyczny klej Mamut Glue Den Braven Elastyczny klej Mamut Glue Den Braven

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami niezwykle elastycznego i trwałego kleju, jakim jest Mamut Glue firmy Den Braven. Umożliwia on łatwe przyklejanie ciężkich elementów w budownictwie i przemyśle. Mamut Glue pozwala zastąpić śruby i gwoździe. Można go stosować zarówno do powierzchni gładkich, jak i porowatych. Nasz klej jest bardzo dobrze przyczepny do podłoży budowlanych, na przykład: metali, szkła, ceramiki budowlanej, kamienia, gipsu, tynku, betonu. Mamut Glue można stosować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz. Charakteryzuje się odpornością na niekorzystne warunki pogodowe.

- do ustalenia