Wyróżnione w kategorii Artykuły dla domu


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Artykuły dla domu

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kamień budowlany ogrodowy murowy rzędowy Kamień budowlany ogrodowy murowy rzędowy

Oferujemy kamień budowlany w cenie od 60 PLN za tonę. Kamieniarstwo Pawlik to niewielka kamieniarska firma założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy szybkie działania w przerobie kamiennych materiałów budowlanych. We własnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień ozdobny oraz kamień murowy . Do produkcji kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zawodzie w powiecie radomszczańskim . Kopalnia piaskowca Chełmska Góra III to odkrywka w której pozyskujemy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień elewacyjny transportujemy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie mur rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca kredowego, które wytwarzamy również cieszą się dużym powodzeniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to spore zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego. Obudowy kominkowe produkujemy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak bazalt . Kominki wyposażamy w kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne standardowo ładujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednostkowej palecie. Piaskowiec kolorowy w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Kobiele Wielkie lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

Wielgomłyny 60,00 zł  
Kamień elewacyjny ozdobny na elewacje ogrodowy piaskowiec Kamień elewacyjny ozdobny na elewacje ogrodowy piaskowiec

Przymierzając się do remont korytarza warto wziąć pod uwagę czy nie zamontować kamiennych materiałów konstrukcyjnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Użycie takich materiałów podwyższa wartość remontowanego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia kina . W remoncie pomieszczenia warto zastosować takie materiały jak kamień dekoracyjny rustykalny lub można zastosować także płyty szlifowane fasadowe . Na tego typu produkty jak kamień elewacyjny czy płyty fasadowe stosuje się piaskowiec albski .Ten kamień piaskowiec barwny odspaja się w miejscu zwanym jako kopalnia odkrywkowa piaskowca. Ten piaskowiec kolorowy można także zastosować jako kamień ogrodowy cięto łupany lub kamień na dekoracje ogrodowe . Ten sam piaskowiec polski ma olbrzymie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany rzędowy na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy do umacniania skarp ziemnych stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda odkrywkowa kopalnia piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień w jak najładniejszych elementach budowlanych do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec pstrokaty używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki portalowe . Na elewacje zastosowany piaskowiec naturalny jako płytki elewacyjne rustykalne jest ciekawym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

- 60,00 zł  
Pościel dla dziecka - poscieldladzieci.pl Pościel dla dziecka - poscieldladzieci.pl

Sklep online z kompletami pościeli dla najmłodszych. Zapewniamy: - bogaty wybór pościeli bawełnianych, także w połączeniach z łóżeczkami, - wygodne śpiworki oraz przewijaki, - torby na zabawki lub pampersy. Udostępniamy również: - okrycia kąpielowe, - ochraniacze montowane na szczebelkach łóżka, - poduszki, w tym modele dedykowane kobietom w ciąży. Infolinia: 785 191 986.

Ostrzeszów do ustalenia
Rolety żaluzje Szczecin - gamma.szczecin.pl Rolety żaluzje Szczecin - gamma.szczecin.pl

Gamma – dostarczamy dekoracje okienne klientom w Szczecinie. Proponujemy: - rolety naścienne, dachowe, przyszybowe, a także modele zewnętrzne, - żaluzje poziome drewniane lub modele aluminiowe, - eleganckie moskitiery. Ponadto: - specjalizujemy się w produkcji rolet materiałowych z ręcznym wykończeniem, - przyjmujemy projekty od klientów, - zapewniamy prezentacje materiałów i bezpłatne pomiary. Kontakt telefoniczny: 501 717 597

Szczecin do ustalenia
Drzwi Reda Drzwi Reda

Każdy kto potrzebuje wysokiej jakości drzwi zewnętrznych powinien skontaktować się z naszą firmą. My wiemy jak dostarczać najlepsze drzwi. W ofercie mamy takie rodzaje drzwi jak: - drzwi stalowe - drzwi kompozytowe - drzwi aluminiowe Nasze produkty charakteryzują się: - wysoką jakością - solidnym montażem - atrakcyjnymi cenami Skontaktować się z nami możesz pod numerem telefonu +48 514 472 037. Zapraszamy bardzo serdecznie. Usługi/Produkty: - Okna - Drzwi wewnętrzne i wewnetrzne - Bramy garażowe - Drzwi hst

Wierzchucino do ustalenia
Posadzki - marmostyl.pl Posadzki - marmostyl.pl

MarmoStyl – zakład kamieniarski ukierunkowany na rynek warszawski. Wykonujemy: - blaty kuchenne oraz łazienkowe, - wytrzymałe posadzki i schody, - wdrożenia paneli kamiennych do wnętrz. Dodatkowe zalety naszej oferty: - wsparcie montażowe kamienia naturalnego, - wykonujemy pomiary u klienta, - charakteryzujemy się potwierdzonymi realizacjami. Infolinia: 793 602 960.

Tarczyn do ustalenia
Dekoracja wnętrz - dekoria.pl Dekoracja wnętrz - dekoria.pl

Dekoria – dekoracje wnętrz od profesjonalnego sklepu online. Główne dekoracje: - gotowe zestawy zasłon i firan, - modne sukienki na krzesła, - zestawy dekoracji do sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego, łazienki. Ponadto: - szereg inspiracji, - sklep nagradzany w branży, - bezpłatne próbki i szycie wielu elementów na zamówienie. Zadzwoń: 74 64 997 29.

Żarów do ustalenia
Blacha cynkowo-tytanowa Blacha cynkowo-tytanowa

Jeżeli szukasz wysokiej jakości blach dachowych, w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Jako firma KRAK-ZINC z placówką główną przy ulicy Łuczanowickiej 27 w Krakowie ich produkcją zajmujemy się od roku 1999, a więc mamy w tym ogromne doświadczenie. Tym samym możemy Państwu zaoferować zdecydowanie najlepsze blachy dostępne na polskim rynku.

Kraków do ustalenia
Kludi - strefalazienek.pl Kludi - strefalazienek.pl

Strefa Łazienek już teraz pragnie zaoferować Ci szereg wspaniałych produktów w zakresie baterii do łazienek. Oferujemy m.in. modele takie jak: - Kludi Bingo Star - Kludi Adlon BAteria - Kludi Bozz Bateria Kuchenna To jednak nie koniec, gdyż mamy również: - Kludi E-GO - Kludi Joop - Kludi L-ine Jeszcze więcej dowiesz się na naszej stronie lub pod podanym numerem.

Sosnowiec do ustalenia