Wyróżnione w kategorii Inne


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Inne

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kamień naturalny w Twoim domu. Kamień naturalny w Twoim domu.

Zakład Kamieniarski Marmur powstał w 1991 roku i jest firmą rodzinną, która specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym. Oferujemy Państwu pełny zakres usług od projektu aż po profesjonalny montaż. W stałej ofercie posiadamy kilkaset pozycji z kamieni naturalnych z całego świata o bardzo dużej różnorodności ich barw i struktur - są to granity, marmury, onyksy, piaskowce, łupki. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Wykonujemy posadzki, schody, tarasy, blaty kuchenne, kominki wg standardowych zleceń a także wg bardzo oryginalnych pomysłów naszych Klientów. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo bogato wyposażony magazyn są gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie zaprezentowane są nasze realizacje. Marmur - Dulemba ul. Pańska 16 43-262 Kobielice Tel./ Fax: 32 211 33 33

Suszec do ustalenia
Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat

Restauracja Loft Kwadrat poleca smaczne dania w dużych porcjach kuchni domowej, które sporządzamy ze świeżych produktów, a nasi kucharze dbają o dobry smak serwowanych potraw. Szeroki wybór dań w atrakcyjnych cenach, miła obsługa, nowoczesny wystrój klimatyzowanej sali i duża przestrzeń - powodują niepowtarzalny klimat naszej restauracji. Oferujemy dania kuchni domowej w przystępnych cenach a dla studentów dodatkowo są atrakcyjne zniżki i abonamenty obiadowe. Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe i spotkania firmowe do 96 osób. Serdecznie zapraszamy Państwa na dania kuchni domowej od poniedziałku do piątku w godz. 11.30 - 18.00 Loft Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 31-866 Kraków tel. 883 988 727

Kraków 15,00 zł
Szkolenia z zakresu Kadr i księgowości - ECE Szkolenia

Europejskie Centrum Edukacji jest firmą szkoleniową z Krakowa, która swoim klientom oferuje szkolenia z zakresu kadr oraz księgowości. Ich adresatami są pracownicy prywatnych firm, ale także jednostek samorządu terytorialnego czy spółdzielni mieszkaniowych. Są to szkolenia zarówno na poziomie początkującym jak i zaawansowanym. Prowadzą je praktycy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim przygotowaniem merytorycznym. Firma przygotowuje zarówno szkolenia zamknięte jak i szkolenia otwarte na życzenie konkretnej instytucji.

- do ustalenia
Elektroniczne systemy zabezpieczeń

Zapraszamy do jednego z największych internetowych sklepów z ofertą zawierającą szeroko pojęte elektroniczne systemy zabezpieczeń. W naszym sklepie kupisz zarówno kompletne systemy alarmowe i monitorujące jak i ich poszczególne elementy. Oferujemy także zaawansowane systemy telewizji przemysłowe. Wszystkie produkty pochodzą od zaufanych dostawców i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Oprócz systemów zabezpieczeń w naszym sklepie znajdziecie także rożnego rodzaju akcesoria automatyki domowej. Zapraszamy.

- do ustalenia
Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat

Restauracja Loft Kwadrat poleca smaczne dania w dużych porcjach kuchni domowej, które sporządzamy ze świeżych produktów, a nasi kucharze dbają o dobry smak serwowanych potraw. Szeroki wybór dań w atrakcyjnych cenach, miła obsługa, nowoczesny wystrój klimatyzowanej sali i duża przestrzeń - powodują niepowtarzalny klimat naszej restauracji. Oferujemy dania kuchni domowej w przystępnych cenach a dla studentów dodatkowo są atrakcyjne zniżki i abonamenty obiadowe. Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe i spotkania firmowe do 96 osób. Serdecznie zapraszamy Państwa na dania kuchni domowej od poniedziałku do piątku w godz. 11.30 - 18.00 Loft Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 31-866 Kraków tel. 883 988 727

- 15,00 zł
EuroColor - drzwi wejściowe Pyskowice

Szukasz trwałych i niezawodnych okien? Zależy ci na drzwiach o wysokich właściwościach termoizolacyjnych? Skorzystaj z oferty jednego z wiodących światowych producentów okien drzwi i rolet - firmy Eurocolor z Pyskowic. Drzwi wejściowe z Pyskowic charakteryzują się eleganckim designem, prostotą obsługi i termoizolacyjną na najwyższym poziomie. Zapewniamy roboty budowlano-montażowe. Dajemy gwarancje na swoje produkty. Zapraszamy do jednego z naszych salonów w kraju. Skorzystaj z naszej oferty.

- do ustalenia  
Szkolenia dla kierowników - Kreator-szkolenia.pl

Kreator-szkolenia.pl to firma specjalizująca się od dwudziestu lat w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń otwartych i zamkniętych dla menadżerów. Głównym celem szkoleń menadżerskich jest podniesienie kompetencji kierowniczych osób odpowiedzialnych za przebieg procesów tj. planowanie, organizowanie, motywowanie, kontrolowanie podległych im zespołów. Szkolenia dla menadżerów z budowania kompetencji kadry kierowniczej są idealnie dopasowane do potrzeb uczestników warsztatów. Program oparty jest o zebrane wcześniej informacje na temat zespołu, firmy, kompetencji oraz umiejętności. W trakcie szkolenia biorący udział są wyposażeni w niezbędne narzędzia do budowania swojego autorytetu, a także przydatne przy motywowaniu pracowników, zwiększania samodzielności i odpowiedzialności. Firma KREATOR w trakcie szkoleń menadżerskich uczy tylko sprawdzonych i przetestowanych technik, które sprawią, że zespoły pracowników będą działać bardziej efektywnie i zbudują odpowiedni poziom motywacji do pracy.

- do ustalenia
Serwis Maszyny czyszczące - Szorowarki24.pl

MBproject jest autoryzowanym dealerem produktów Numatic. W swojej ofercie ma maszyny czyszczące - szorowarki kablowe, bateryjne, urządzenia jednotarczowe, zamiatarki prowadzone, elektryczne czy spalinowe. Klienci mogą wypróbować dowolną maszynę u siebie w konkretnych warunkach. Prezentacje produktów prowadzą profesjonalni handlowcy, którzy przyjadą w każde miejsce w Polsce. Firma świadczy także usługi w zakresie naprawy szorowarek, myjek ciśnieniowych, zamiatarek oraz odkurzaczy przemysłowych. W ciągłej sprzedaży MBprojekt ma materiały eksploatacyjne różnych producentów - baterie i prostowniki, szczotki i pady czyszczące, gumy listwy ssącej, a także turbiny ssące. Ponadto, oferuje profesjonalne usługi w zakresie maszynowego doczyszczania, konserwacji i zabezpieczenia posadzek w halach produkcyjnych, magazynach, zadaszonych parkingach, czy obiektach użyteczności publicznej. Proponuje również wynajem sprzętu czyszczącego - urządzeń jednotarczowych oraz automaty szorująco-suszące kablowe.

- do ustalenia  
Doświadczeni specjaliści od Apple

Chcesz naprawić Iphone jak i inne urządzenia pochodzące ze stajni Apple? Jeżeli tak to opłaca zaznajomić się z ofertą naszej firmy. Dysponujemy serwisami znajdującymi się w Poznaniu, Krakowie jak i Bydgoszczy. Mamy pewność, że możemy poradzić sobie z wymianami wyświetlacza, szybek, mikrofonów czy też naprawą urządzeń po zalaniu. Możemy pochwalić się świetną ekipą specjalistów, którzy do każdego zadania podchodzą w indywidualnie. Na wszystkie wykonane przez nas usługi dajemy nawet do pół roku gwarancji. W razie posiadania jakichkolwiek kłopotów zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i korzystania z doradztwa w naszych punktach znajdujących się w różnych miastach. Jesteśmy w stanie zapewnić stosowanie najlepszych części zamiennych, zatrudnianie doświadczonej kadry pracowników oraz bardzo niskie ceny. Mamy pewność, że zlecenie naprawy urządzeń Apple w naszym serwisie to fantastyczny pomysł dla wszystkich. Poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zleceniami oraz zachwycimy wszystkich. Możemy pochwalić się obsługiwaniem nie tylko osób prywatnych, ale także firm różnego rodzaju.

- do ustalenia  
Doświadczone osoby od odzyskiwania danych

Chcesz znaleźć specjalistów, którzy poradzą sobie z zrobieniem usług dotyczących odzyskiwania danych? jeśli tak to zachęcamy bardzo mocno do zaznajomienia się z ofertą naszych usług. Możemy zaoferować odzyskiwanie danych z macierzy RAID, z dysków USB oraz dużo innego rodzaju usług. Zadania odzyskiwania danych wykonywane przez naszą firmę na pewno zadowolą nawet bardzo dużo oczekujących klientów. Możemy pochwalić się niskimi cenami, ponad 90% skutecznością w odzyskiwaniu danych czy też sprawną realizacją powierzonych nam zadań. Potrafimy odzyskać dane zarówno po formatowaniu komputera jak i po różnych uszkodzeniach dysku. Jesteśmy pewni, że skorzystanie z naszych usług to świetny pomysł dla każdego kto potrzebuje usług na sprawdzonym poziomie. Na rynku działamy od ponad 20 lat co jest też bardzo dobrym atutem prowadzonej przez nas. Do każdego klienta staramy się podchodzić w sposób profesjonalny i zagwarantować mu 100% zachwycenie z wykonywanych przez nas usług. Skontaktowanie się z nami da możliwość odzyskania danych zawsze i wszędzie.

- do ustalenia  
Gotowe Spółki transportowe z licencją na spedycje i transport 603557777 , Gotowe Fundacje, Spółki Za

Gotowe Spółki z o.o. z koncesją OPC na obrót paliwami Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport krajowy: 15.000.00 PLN Gotowa spółka z o.o. z licencją na spedycje: 20.000.00 PLN Gotowa spółka z o.o. z licencją na transport międzynarodowy: 20.000.00 PLN Rachunki bankowe dla firm i osób fizycznych, przelewy online, wymiana walut Gotowy Internetowy Kantor Wymiany Walut: 150.000.00 PLN - kantor podłączony do banku z panelem administracyjnym dla klienta online - internetowy system do przewalutowań - panel z możliwością dokonywania przelewów na rzecz kontrahenta Raje Podatkowe Belize Seszele Delaware: 10.000.00 PLN Gotowa spółka polska z o.o. z VAT EU: 3.000.00 PLN Gotowe spółki akcyjne z VAT EU: 7.500.00 PLN Gotowa spółka zagraniczna z VAT EU 3.000 EURO Gotowa Fundacja 7.500.00 PLN Wirtualne Biuro 199.00 PLN Kontakt: www.gotowespolki.pl +48603557777 +48663399750 + 48666999559

- 1,00 zł
Codzienne informacje z Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego

Zapraszamy na regionalny portal Rzeszowskie Info. Prezentujemy najświeższe fakty i opinie dotyczące najistotniejszych wydarzeń w Rzeszowie i okolicach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wysokiej jakości artykułu dotyczące regionalnej polityki, gospodarki i spraw społecznych. Na naszym portalu uzyskasz informacje o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych. Reprezentujemy rzetelne dziennikarstwo. Tworzymy zgrany zespół profesjonalnych dziennikarzy. Zapraszamy do czytania i komentowania artykułów.

- do ustalenia  
Rankomat - porównywarka kredytowa całkowicie bez opłat.

Oferty kredytowe potrafią różnić się cenowo nawet o kilkanaście procent, choćby i wtedy, gdy mają te same parametry. Porównywarka kredytowa Rankomat pozwala na uniknięcie niepotrzebnych nadpłat, gdyż wyszukuje najlepsze opcje kredytowe, skrojone na miarę Użytkownika. Może on ustalić interesujące go parametry, a narzędzie błyskawicznie i - co niezwykle istotne - całkowicie za darmo zestawia najodpowiedniejsze propozycje w formie czytelnego rankingu. Pozwala to na podjęcie słusznej decyzji i oszczędność czasu.

- do ustalenia  
Meble do Ogrodu - w trosce o najwyższą jakość.

Od wielu lat pomagamy Państwu w tworzeniu niepowtarzalnej przestrzeni ogrodowej, oferując wyłącznie oryginalne meble i akcesoria do ogrodu. Pochodzą one od zaufanych producentów i wszystkie objęte są gwarancją. Nasz sklep internetowy Meble do Ogrodu posiada w ofercie takie produkty, jak stoły i krzesła z technorattanu, huśtawki ogrodowe, fotele bujane lub wiszące. Zamówione towary dokładnie pakujemy i dokładamy wszelkich starań, aby trafiały do Państwa domów na czas. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia i pewność jakości.

- do ustalenia  
Obozy młodzieżowe - togo.to

Rozglądasz się za idealnym i niezapomnianym wyjazdem letnim? Togo.to ma interesujące i oryginalne propozycje obozów młodzieżowych za granicą. Tutaj znajdziesz ciekawą ofertę wakacyjną 2018 na wyjazdy do Bułgarii, Włoch czy Hiszpanii. Gwarantujemy dobrą zabawę, integrację w gronie przyjaciół, ale i bezpieczeństwo. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy na bieżąco i potrafimy realizować wakacyjne marzenia młodzieży. Podczas obozu młodzieżowego w Bułgarii, Hiszpanii czy we Włoszech nie będziesz się nudzić. Atrakcje, które zapewniamy sprawią, że nie będziesz chciał wracać do domu. Na stronie Togo.to dowiesz się, co Ciebie czeka przez te jedenaście letnich dni spędzone z nami za granicą w lipcu lub sierpniu. Sprawimy, że wakacje w 2018 roku będą dla Ciebie niezapomniane. Bułgarska Riwiera, Costa Brava i Rimini czekają na Ciebie. Już prawie 4000 osób wyjechało z nami. Nie czekaj, bądź następny. Spędź z nami swoje wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wakacje jeszcze w 2018 roku.

- do ustalenia  
Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat

Restauracja Loft Kwadrat poleca smaczne dania w dużych porcjach kuchni domowej, które sporządzamy ze świeżych produktów, a nasi kucharze dbają o dobry smak serwowanych potraw. Szeroki wybór dań w atrakcyjnych cenach, miła obsługa, nowoczesny wystrój klimatyzowanej sali i duża przestrzeń - powodują niepowtarzalny klimat naszej restauracji. Oferujemy dania kuchni domowej w przystępnych cenach a dla studentów dodatkowo są atrakcyjne zniżki i abonamenty obiadowe. Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe i spotkania firmowe do 96 osób. Serdecznie zapraszamy Państwa na dania kuchni domowej od poniedziałku do piątku w godz. 11.30 - 18.00 Loft Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 31-866 Kraków tel. 883 988 727

Kraków 15,00 zł
DevaGroup - Agencja reklamowa w Krakowie

Szukasz specjalistów od pozycjonowania stron www w Krakowie? Zajrzyj na stronę internetową firmy Devagroup. Jesteśmy specjalistami z zakresu pozycjonowania stron oraz kampanii reklamowych w social media i AdWords. Nasi specjaliści należą do ścisłej krajowej czołówki w branży SEO i marketingu internetowego. Działamy szybko, skutecznie i na przejrzystych zasadach. Skorzystaj z oferty doświadczonej firmy, która zdobyła już wysokie pozycje dla stron z branży kredytowej i e-commerce. Zapraszamy do kontaktu.

- do ustalenia  
Gotowa Fundacja, Gotowe Spółki Bułgarskie, Czeskie, Słowackie, w Chorwacji, Włochy, Hiszpania, Łotwa

Gotowa fundacja 7.500 PLN Gotowa Spółka na Belize (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Gotowa Spółka na Seszele (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Gotowa Spółka na Delaware (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Inne Raje Podatkowe w cenie 2.500 EURO Rachunki bankowe dla firm i osób fizycznych, przelewy online, wymiana walut Internetowa Platforma Płatnicza; Internetowy Kantor Wymiany Walut 150. 000 PLN Gotowa Spółka Chorwacka z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Czeska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Angielska z VAT EU: 5.000 EUR Gotowa Spółka Litewska z VAT EU: 3.000EU Gotowa Spółka Bułgarska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowe Spółki w Hiszpanii z VET EU 5000 EURO Gotowa Spółka Węgierska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Słowacka z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Rumuńska z VAT EU: 5000 EURO Gotowa Spółka Łotewska z VAT EU: 3000 EURO Gotowa Spółka Estońska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Niemiecka z VAT EU: 5000 EURO Gotowa Spółka Duńska z VAT EU: 5000 EURO Gotowe Spółka Włoska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Polska Bez VAT EU 2.500 PLN Gotowa Spółka Polska z VAT EU 5.000 PLN Gotowa Spółka Akcyjna z VAT EU: 7.500 PLN Gotowa Spółka Ukraińska 3.000 EURO Gotowa Spółka Rosyjska 3.000 EURO Kontakt: www.gotowespolki.pl +48603557777 +48663399750 + 48666999559

- 1,00 zł
NOTUS Finanse kredyty

Planujesz remont mieszkania, lecz potrzebujesz dodatkowej gotówki na takie przedsięwzięcie? Notus Finanse pomoże znaleźć najlepsze opcje kredytowe, w tym również na remont. Będziemy od Ciebie potrzebowali jedynie dokumenty potwierdzające uzyskiwany dochód, dokumenty potwierdzające cel kredytowania oraz dokumenty związane z zabezpieczeniem kredytu. Otrzymując od Ciebie wszystkie te dokumenty będziemy w stanie przygotować za Ciebie wniosek o kredyt oraz przedstawimy Ci najlepsze oferty bankowe. NOTUS Finanse kredyty ul. Marszałkowska 76 00-517 Warszawa tel.: +48 22 59 63 963 fax: +48 22 59 63 990 poniedziałek – piątek od 9:00 do 19:00 Infolinia: 603 804 805 NIP, 525-22-86-547. REGON, 015644697

Warszawa do ustalenia
Gotowa Spółka w Wielkiej Brytanii, Gotowe Fundacje, Włochy, Niemcy, Bułgaria, Chorwacja w Rumunii Cz

Rachunki bankowe dla firm i osób fizycznych, przelewy online, przewalutowania Internetowa Platforma Płatnicza, Internetowy Kantor Wymiany Walut 150. 000 PLN Gotowa Spółka Angielska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Litewska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowe Spółki w Hiszpanii z VET EU 5000 EURO Gotowa Spółka Bułgarska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Czeska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Chorwacka z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Węgierska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Słowacka z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Rumuńska z VAT EU: 5000 EURO Gotowa Spółka Łotewska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Estońska z VAT EU: 3.000 EURO Gotowa Spółka Niemiecka z VAT EU: 5000 EURO Gotowa Spółka Duńska z VAT EU: 5000 EURO Gotowe Spółka Włoska z VAT EU: 5.000 EURO Gotowa Spółka Polska Bez VAT EU 2.500 PLN Gotowa Spółka Polska z VAT EU 5.000 PLN Gotowa Spółka Akcyjna z VAT EU: 7.500 PLN Gotowa Spółka Ukraińska 3.000 EURO Gotowa Spółka Rosyjska 3.000 EURO Gotowa fundacja 7.500 PLN Gotowa Spółka na Belize (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Gotowa Spółka na Seszele (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Gotowa Spółka na Delaware (Raj Podatkowy) 2.500 EURO Inne Raje Podatkowe w cenie 2.500 EURO Kontakt: www.gotowespolki.pl +48603557777 +48663399750 + 48666999559

- 1,00 zł