Wyróżnione w kategorii AGD do zabudowy


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii AGD do zabudowy

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Montaż klimatyzacji Montaż klimatyzacji

Klima-Sklep.pl to specjalistyczny sklep internetowy, który istnieje na rynku od wielu lat i oferuje swoim klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie systemów klimatyzacyjnych. W związku z rosnącymi potrzebami klientów sklep włączył w swój asortyment również takie rozwiązania jak: roboty sprzątające, masażery, nawilżacze powietrza, lampy terapeutyczne, kurtyny powietrza i wiele, wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się pełnym asortymentem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zabrze do ustalenia
Montaż klimatyzacji Montaż klimatyzacji

Jeśli szukacie firmy , która zajmuje się montażem klimatyzacji w korzystnych cenach. To zapraszam o telefon do naszej firmy 660866759. Na pewno doradzimy co do montażu . Posiadamy na stronie certyfikaty , dzięki którym macie pewność , że nasza firma jest stabilna oraz profesjonalna. Dlatego serdecznie zapraszamy z chęcią wykonamy dla was montaż klimatyzacji. Oferta firmy: - Sprzedaż klimatyzacji - Montaż klimatyzacji - Serwis klimatyzacji - Instalacja w biurze, domu, mieszkaniu, magazynie itp.

Zabrze do ustalenia
Zmywarki kapturowe - Multi Gastro

Profesjonalne zmywarki kapturowe to urządzenia niezbędne w wyposażeniu kuchni w restauracji, czy innego rodzaju lokalu gastronomicznym. W ofercie hurtowni gastronomicznej Multi Gastro znaleźć można niezwykle ekonomiczne zmywarki kapturowe, które pozwalają na zminimalizowanie zużycia wody i energii elektrycznej. Inwestując w zmywarkę kapturową nie tylko oszczędzasz, ale również masz gwarancję skuteczności - dzięki odpowiednio wysokiemu ciśnieniu, tego typu urządzenia wykonują swoją pracę z pełną starannością. Urządzenia te wyposażone są również w system wyparzania w wysokiej temperaturze, dzięki czemu pozostawiają higieniczną czystość naczyń. W ofercie Multi Gastro dostępnych jest wiele modeli zmywarek kapturowych. Urządzenia wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, która gwarantuje niezawodność i trwałość na lata. Warto zapoznać się z modelami zmywarek gastronomicznych oferowanymi przez Multi Gastro: https://multigastro.pl/zmywarki-kapturowe

Kraków do ustalenia
Serwis klimatyzacji Wrocław Ecofrio Serwis klimatyzacji Wrocław Ecofrio

Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się urządzeniami związanymi z klimatyzacją i chłodnictwem. Współpraca z nami charakteryzuje się: - darmową wyceną - serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym - atrakcyjnymi cenami - bogatą ofertą produktową Nasze usługi są: - profesjonalne - w atrakcyjnych cenach - na bardzo wysokim poziomie Kontakt z nami zawiązany może być przy wykorzystaniu telefonu pod numerem 695-743-774.

Wrocław do ustalenia