Wyróżnione w kategorii Deweloperzy


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Deweloperzy

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Mieszkania na przedaż Poznań Osiedle Botaniczna

Nickel Development oferuje sprzedaż funkcjonalnych mieszkań oraz apartamentowców o podwyższonym standardzie na Osiedlu Botaniczna na poznańskich Ogrodach. Nasze inwestycje wyróżniają oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Oferujemy wykończenie mieszkań w standardzie pod klucz oraz doradztwo w zakresie kredytowania.

Poznań do ustalenia  
Osiedle Księżnej Dąbrówki Nickel Development Sp. z.o.o

Nickel Development prowadzi sprzedaż mieszkań zlokalizowanych na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w gminie Dopiewo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe oraz atrakcyjne tereny rekreacyjne. Lokalizacja Osiedla zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd do centrum Poznania. Dla przyszłych mieszkańców wykańczamy mieszkania w standardzie pod klucz.

Poznań do ustalenia  
Luksusowe Apartamenty Poznań Warzelnia

Nickel Development prowadzi sprzedaż apartamentowców, willi miejskich oraz mieszkań w bliskim sąsiedztwie poznańskiej Malty. Warzelnia to unikalna inwestycja, która wyróżnia się nowoczesną architekturą i usytuowaniem w pobliżu terenów zielonych. Dla przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy szereg udogodnień, m.in. system alarmowy, klimatyzację oraz zewnętrzne rolety w każdym mieszkaniu.

Poznań do ustalenia  
apartamenty Sołacz Poznań Monday Development S.A.

Apartamenty Zielony Sołacz to oferta przestronnych oraz komfortowych mieszkań zlokalizowanych w samym sercu Poznania, przy Parku Wodziczki na poznańskim Sołaczu. Komfortowa lokalizacja mieszkań zapewnia bezpośredni oraz szybki dojazd do centrum miasta. W ofercie znaleźć można mieszkania 4, 3 oraz 2-pokojowe. Pełną ofertę mieszkań można znaleźć na stronie http://zielonysolacz.pl

Poznań do ustalenia  
Nowe, tanie domy pod Poznaniem Nowe, tanie domy pod Poznaniem

W naszej ofercie lokali mieszkalnych na sprzedaż klient znajdzie nowe domy i mieszkania, zlokalizowane na kameralnych osiedlach w pobliżu Poznania. Okolica przyciąga zielenią, a także umożliwia sprawny dojazd do centrum miasta. Oferujemy lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, bądź całkowicie wykończone. Inwestycje spełniają wymogi programu MDM, co pozwala zredukować całkowite koszty zakupu. Domy i mieszkania posiadają liczne udogodnienia, takie jak balkon/taras, ogródek, plac zabaw na osiedlu czy hala garażowa.

Mosina do ustalenia