Wyróżnione w kategorii Handel


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Handel

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Joppol

Firma Joppol zajmuje się wyrobem opakowań z tektury litej. Oferta jest skierowana do przemysłu spożywczego jak również kosmetycznego, czy farmaceutycznego. Na witrynie www.joppol.pl odnajdziesz wszelkie informacje dotyczące szczegółów produktów przez nich tworzonych. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, Joppol da Ci doradztwo technologiczne, wystarczy, że skontaktujesz się z nimi przez panel klienta widoczny na witrynie www lub napiszesz maila na sprzedaz@joppol.pl. Siedziba spółki jest na ul. Jeleniogórskiej 20a w Poznaniu.

- do ustalenia
90zł za gram złota! 90zł za gram złota!

90 zł za gram! wymień złoto na gotówkę! Zapraszamy do naszej placówki na ul. Galla Anonima 8 w godzinach 9-21!

Sztum do ustalenia  
90zł za gram złota! 90zł za gram złota!

90 zł za gram! wymień złoto na gotówkę! Zapraszamy do naszych placówek na ul. Kościuszki 23F i ul. Sienkiewicza 61 w godzinach 9-21!

Malbork do ustalenia  
90zł za gram złota! 90zł za gram złota!

90 zł za gram! wymień złoto na gotówkę! Zapraszamy do naszej placówki na ul. Kossaka 1 w godzinach 9-21!

Pruszcz Gdański do ustalenia  
90zł za gram złota! 90zł za gram złota!

90 zł za gram! wymień złoto na gotówkę! Zapraszamy do naszych placówek na ul. 1 Maja 45 i ul. Płk. Dąbka 179 w godzinach 9-21!

Elbląg do ustalenia  
Prawo w Firmie - katalogfirmpolskich.pl/blog Prawo w Firmie - katalogfirmpolskich.pl/blog

Katalog Firm Polskich to bardzo interesujący blog, który przede wszystkim powinien zainteresować przedsiębiorców - bądź takich ludzi, którzy z najróżniejszych powodów są zainteresowani tematem biznesu, finansów, prawa finansowego, etc. Każda osoba, która prowadzi w Polsce biznes powinna regularnie zaglądać na naszego bloga - można dzięki niemu być na bieżąco z prawem, sytuacją w kraju, etc.

Białystok do ustalenia
Kompleksowa usługa spedycyjna - sfspoland.com Kompleksowa usługa spedycyjna - sfspoland.com

SFS – spedycja na poziomie międzynarodowym. Usługi transportowe: - transport morski, - transport lotniczy, - transport kolejowy Poza tym realizujemy transport materiałów niebezpiecznych. Co jeszcze? - działamy w pilnych terminach na życzenie, - przynależność do międzynarodowej grupy spedycyjnej (lepsze know how), - przypisanie klienta do doświadczonego spedytora (zawsze). Telefon do naszego biura: 58 623 39 91.

Gdynia do ustalenia
Farby kredowe warszawa - dekudeku.pl Farby kredowe warszawa - dekudeku.pl

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z możliwościami naszej pracowni „dekudeku”. Oferujemy warsztaty, które pozwolą każdemu na zebranie cennej wiedzy. Organizujemy warsztaty z zakresu: - malowania farbami kredowymi - decoupage - wiele innych Gwarantujemy: - indywidualne podejście do każdego - swobodną atmosferę - bardzo atrakcyjne ceny Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów naszych warsztatów pod adresem margas.malgorzata@gmail.com bądź też telefonem 501 716 822.

Warszawa do ustalenia