Wyróżnione w kategorii Windykacja


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Windykacja

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Biuro rachunkowe Lublin Biuro rachunkowe Lublin

Jesteśmy biurem rachunkowym prężnie poszerzającym swoją działalność od 2010 roku. Obsługujemy przedsiębiorców w zakresie księgowości, rachunkowości, prawa oraz windykacji należności. Polecamy swoje usługi kompleksowo. Jeśli poszukujesz biura rachunkowego, które zajmie się windykacją, polecamy się! Zazwyczaj prowadzimy windykację w ramach stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa. Przyjmujemy także zlecenia indywidualne na prowadzenie konkretnej sprawy. Usługę windykacji należności realizujemy w następujących etapach: - monitoring należności - windykacja przedsądowa - windykacja w toku postępowania sądowego - windykacja w toku postępowania egzekucyjnego - windykacja w toku postępowania upadłościowego Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, jesteśmy otwarci na każdego klienta. Pierwszy miesiąc księgowości w naszym biurze zawsze GRATIS!

Lublin do ustalenia
Windy dla niepełnosprawnych Poznań - windydlaniepelnosprawnych.com Windy dla niepełnosprawnych Poznań - windydlaniepelnosprawnych.com

Od ponad 40 lat produkujemy windy i urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu jednak dotarcie gdziekolwiek nie stanowi dla nas problemu. Spółdzielnia Usług Antenowych i Dźwigowych to gwarancja nowoczesnych rozwiązań, niezawodności i trwałości której pragnie każdy administrator i właściciel budynku odwiedzanego przez niepełnosprawnych.

Poznań do ustalenia