Wyróżnione w kategorii Serwis


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Serwis

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Montaż i demontaż banerów reklamowych Montaż i demontaż banerów reklamowych

Jedną z domen naszej firmy jest montaż reklam, banerów i szyldów – podejmujemy się różnych, również tych najbardziej skomplikowanych zleceń, zapewniając również usługi demontażu. Realizujemy zlecenia na elewacjach budynków i w innych miejscach, docierając także do miejsc trudno dostępnych i na bardzo duże wysokości

Słupsk do ustalenia
Serwis kserokopiarek Ricoh Konica Minolta Develop Nashuatec Oce Kyocera Olivetti

Naprawa: drukarek atramentowych, laserowych; kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych; niszczarek; falcerek, kopertownic; liczarek banknotów; komputerów stacjonarnych, tabletów, telefonów; Firma „PC-NET” oferuje usługi serwisowe dla firm i klientów indywidualnych: – Naprawa kserokopiarek: Develop, Canon, Toshiba, Sharp, Panasonic, Konica Minolta, Nashutec, Ricoh. – Naprawa komputerów stacjonarnych, notebooków, serwerów, monitorów, skanerów. – Naprawa drukarek Canon, Panasonic, HP, KyoceraMita, Lexmark, Epson, Brother, IBM, Konica Minolta, OKI, ploterów HP i innych. – Naprawa telefaksów Canon, Panasonic. – Diagnostyka sprzętu biurowego. – Konserwacja urządzeń biurowych. – Instalacja i upgrade oprogramowania. – Usuwanie wirusów komputerowych. – Archiwizacja danych.

Częstochowa do ustalenia  
Części do wózków widłowych Części do wózków widłowych

Jeżeli interesują Was usługi oferowane przez firmę Dunpol, musicie mieć świadomość, że działalność ta obecna jest na rynku od wielu lat. Świadczenia przez nią oferowane są całkowicie profesjonalne. Podczas przecierania szlaków w swojej branży, pełnimy rolę tych, którzy wyznaczają standardy najwyższej jakości świadczonych usług. Zawsze możemy też zapewnić wychodzenie naprzeciw potrzebom z jakimi muszą zmagać się klienci. Przez to należy rozumieć proponowanie absolutnie kompleksowej obsługi interesanta. Przechodząc dalej, odpowiadamy za dystrybucję (biorąc pod uwagę polski rynek) produktów firmy Toyota i BT. Cel jaki przed sobą stawiamy to kompleksowe sprostanie pojawiającym się oczekiwaniom (choćby miały być bardzo duże). Naturalnie, wymaga to z naszej strony zapewnienia najwyższego poziomu usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Od poniedziałku do piątku zapraszamy w godz. 7:00-17:00 a w soboty od 8:00 do 14:00. Gdyby coś było niejasne (albo po prostu gdyby był jakiś problem), prosimy o skontaktowanie się z nami.

Kalisz do ustalenia