Wyróżnione w kategorii Przemysł


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Przemysł

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Foliowanie w dużym formacie 1220x1650 mm Foliowanie w dużym formacie 1220x1650 mm

Na początku maja 2017 roku, w krakowskim oddziale firmy Follak – uruchomiono laminator producenta KDX w maksymalnym formacie 1220x1650 mm . Od roku w ten sam model wyposażony jest park maszynowy oddziału w Poznaniu – jego zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Laminowanie w dużym formacie 1220x1650 mm , najnowasza technologia rozcinania arkuszy nożem termicznym z auto korektą zakładki z prędkością 85 mb/min !!!!! STARTUJEMY !!!!!. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług laminowania. - praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku foliami począwszy od folii BOPP ma mokro i na gorąco , poprzez folie PET, na foliach metalizowanych pod zadruk UV i holograficznych kończąc. Należy wspomnieć iż co rocznie kupuje nowe maszyny do uszlachetniania idąc w coraz to większe formaty. Wcześniejsza instalacja w Krakowskim Follaku do automat do hot-stampingu i sztancowania max format B1+ (1060x750) gramatura od 90g/m2 do 5mm pozwoliło to skrócić czas realizacji zleceń oraz unowocześni pracę zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku usług związanych z uszlachetnianiem druku. Tel. 12 653-17-36 e-mail: krakow@follak.com.pl

Kraków do ustalenia
Kompleksowe nakładanie powłok galwanicznych - Cynkopol

Cynkopol to bydgoska firma od 20 lat zajmująca się nakładaniem powłok galwanicznych. Firma wykonuje: - cynkowanie - cynowanie - miedziowanie - niklowanie - srebrzenie - chromowanie - szlifowanie i polerowanie Firma może zaoferować krótkie terminy realizacji zleceń, wysoką jakość oraz dużą powtarzalność realizacji, pomoc w doborze odpowiednich powłok antykorozyjnych, konkurencyjne ceny oraz transport dostosowany do wymogów indywidualnych.

Bydgoszcz do ustalenia  
Tworzywa sztuczne - betaplast.com.pl Tworzywa sztuczne - betaplast.com.pl

Jesteśmy firmą z 10 letnim stażem w zakresie sprzedaży produktów wykonanych z tworzyw sztucznych. Możemy pochwalić się posiadaniem: - bardzo niskich cen - doświadczonej kadry specjalistów - bardzo szerokiej oferty Przykładowymi produktami, które mamy w ofercie są: - folie i tkaniny - płaskowniki - profile - formatki W razie pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 606 687 221.

Poznań do ustalenia
Cięcie laserowe blach - bolt-laser.pl Cięcie laserowe blach - bolt-laser.pl

Cięcie laserem wykorzystywane jest w wielu firmach, jednak jego realizacja nie jest prosta, jeśli chcemy osiągnąć idealnie wykonane cięcie. Precyzja jest ogromna, pod warunkiem, że jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani. Gwarantujemy Wam w naszej firmie Bolt – Laser możliwość skorzystania z naszej oferty i wykonania cieć bez większych problemów. Dysponujemy dobrym sprzętem i jednocześnie gwarantujemy, że korzystamy ze swojego doświadczenia.

Olkusz do ustalenia
Bezpieczeństwo i higiena pracy Bezpieczeństwo i higiena pracy

Nasza oferta to sprzedaż internetowa produktów ekologicznych, produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W sposób kompleksowy i profesjonalny dbamy o porządek na wielu stanowiskach pracy, w wielu warsztatach samochodowych, na magazynach, w szpitalach czy gabinetach medycznych. Oferujemy asortyment zróżnicowany, dobrej jakości, sprawdzony przez tysiące klientów z całej Polski. W sklepie EKOtu.pl znajdą Państwo: - czyściwa ekologiczne papierowe, materiałowe i inne - apteczki, gaśnice, znaki -sorbenty sypkie i w granulacie - pojemniki na odpady niebezpieczne - pojemniki na odpady medyczne - produkty jednorazowego użytku Polecamy także w przystępnej cenie: - worki na śmieci - środki do dezynfekcji - chemię gospodarczą - ręczniki papierowe - dozowniki do mydła i wiele innych Zapraszamy do tanich, bezpiecznych i zadowalających zakupów w sklepie online EKOtu.pl. Pracownicy z działu sprzedażowego są do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kalisz do ustalenia