Wyróżnione w kategorii Przemysł


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Przemysł

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Tworzywa sztuczne - betaplast.com.pl Tworzywa sztuczne - betaplast.com.pl

Jesteśmy firmą z 10 letnim stażem w zakresie sprzedaży produktów wykonanych z tworzyw sztucznych. Możemy pochwalić się posiadaniem: - bardzo niskich cen - doświadczonej kadry specjalistów - bardzo szerokiej oferty Przykładowymi produktami, które mamy w ofercie są: - folie i tkaniny - płaskowniki - profile - formatki W razie pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 606 687 221.

Poznań do ustalenia
Inżynier Spawalnik IWE, nadzór spawalniczy, kursy spawania Inżynier Spawalnik IWE, nadzór spawalniczy, kursy spawania

Nadzór spawalniczy Kursy spawania - wszystkie metody Kwalifikowanie Technologii Doradztwo techniczne

Radom do ustalenia
Cięcie laserowe blach - bolt-laser.pl Cięcie laserowe blach - bolt-laser.pl

Cięcie laserem wykorzystywane jest w wielu firmach, jednak jego realizacja nie jest prosta, jeśli chcemy osiągnąć idealnie wykonane cięcie. Precyzja jest ogromna, pod warunkiem, że jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani. Gwarantujemy Wam w naszej firmie Bolt – Laser możliwość skorzystania z naszej oferty i wykonania cieć bez większych problemów. Dysponujemy dobrym sprzętem i jednocześnie gwarantujemy, że korzystamy ze swojego doświadczenia.

Olkusz do ustalenia
Obróbka metalu i konstrukcje spawane Metal-Fan

Nasza firma świadczy usługi cięcia laserem, cięcia strumieniem wody, frezowania, toczenia, gięcia blach, a także oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze. Wykonujemy również spawane konstrukcje ze stali węglowej, kwasoodpornej bądź aluminium. Naszą specjalnością są konstrukcje i podzespoły spawane dla przemysłu kolejowego. Mimo wielu sukcesów nie poprzestajemy się rozwijać, poszerzamy nasze kwalifikacji oraz park maszynowy. Dzięki zaawansowanym technikom i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Nasze wysokiej klasy zaplecze maszynowe umożliwia nam wykonanie powierzonych zadań z najwyższą precyzją i jakością. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie proponując mu osobistą wycenę. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej, zapraszamy.

Szubin do ustalenia  
Bezpieczeństwo i higiena pracy Bezpieczeństwo i higiena pracy

Nasza oferta to sprzedaż internetowa produktów ekologicznych, produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W sposób kompleksowy i profesjonalny dbamy o porządek na wielu stanowiskach pracy, w wielu warsztatach samochodowych, na magazynach, w szpitalach czy gabinetach medycznych. Oferujemy asortyment zróżnicowany, dobrej jakości, sprawdzony przez tysiące klientów z całej Polski. W sklepie EKOtu.pl znajdą Państwo: - czyściwa ekologiczne papierowe, materiałowe i inne - apteczki, gaśnice, znaki -sorbenty sypkie i w granulacie - pojemniki na odpady niebezpieczne - pojemniki na odpady medyczne - produkty jednorazowego użytku Polecamy także w przystępnej cenie: - worki na śmieci - środki do dezynfekcji - chemię gospodarczą - ręczniki papierowe - dozowniki do mydła i wiele innych Zapraszamy do tanich, bezpiecznych i zadowalających zakupów w sklepie online EKOtu.pl. Pracownicy z działu sprzedażowego są do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kalisz do ustalenia