Wyróżnione w kategorii Przemysł


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Przemysł

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Skup gaśnic i butli gazów technicznych CO2 i inne Skup gaśnic i butli gazów technicznych CO2 i inne

Skupujemy gaśnice śniegowe w każdym stanie oraz inne butle po gazach technicznych CO2,N i inne. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy najwyższe ceny skupu w Polsce. Wystawiamy karty przekazania odpadu oraz protokół utylizacji. Zapewniamy transport większych ilości butli. Zapraszamy

Bielany Wrocławskie do ustalenia
Inżynier Spawalnik IWE, nadzór spawalniczy, kursy spawania Inżynier Spawalnik IWE, nadzór spawalniczy, kursy spawania

Nadzór spawalniczy Kursy spawania - wszystkie metody Kwalifikowanie Technologii Doradztwo techniczne

Radom do ustalenia
Cięcie laserowe blach - bolt-laser.pl Cięcie laserowe blach - bolt-laser.pl

Cięcie laserem wykorzystywane jest w wielu firmach, jednak jego realizacja nie jest prosta, jeśli chcemy osiągnąć idealnie wykonane cięcie. Precyzja jest ogromna, pod warunkiem, że jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani. Gwarantujemy Wam w naszej firmie Bolt – Laser możliwość skorzystania z naszej oferty i wykonania cieć bez większych problemów. Dysponujemy dobrym sprzętem i jednocześnie gwarantujemy, że korzystamy ze swojego doświadczenia.

Olkusz do ustalenia
Obróbka metalu i konstrukcje spawane Metal-Fan

Nasza firma świadczy usługi cięcia laserem, cięcia strumieniem wody, frezowania, toczenia, gięcia blach, a także oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze. Wykonujemy również spawane konstrukcje ze stali węglowej, kwasoodpornej bądź aluminium. Naszą specjalnością są konstrukcje i podzespoły spawane dla przemysłu kolejowego. Mimo wielu sukcesów nie poprzestajemy się rozwijać, poszerzamy nasze kwalifikacji oraz park maszynowy. Dzięki zaawansowanym technikom i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Nasze wysokiej klasy zaplecze maszynowe umożliwia nam wykonanie powierzonych zadań z najwyższą precyzją i jakością. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie proponując mu osobistą wycenę. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej, zapraszamy.

Szubin do ustalenia  
Bezpieczeństwo i higiena pracy Bezpieczeństwo i higiena pracy

Nasza oferta to sprzedaż internetowa produktów ekologicznych, produktów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W sposób kompleksowy i profesjonalny dbamy o porządek na wielu stanowiskach pracy, w wielu warsztatach samochodowych, na magazynach, w szpitalach czy gabinetach medycznych. Oferujemy asortyment zróżnicowany, dobrej jakości, sprawdzony przez tysiące klientów z całej Polski. W sklepie EKOtu.pl znajdą Państwo: - czyściwa ekologiczne papierowe, materiałowe i inne - apteczki, gaśnice, znaki -sorbenty sypkie i w granulacie - pojemniki na odpady niebezpieczne - pojemniki na odpady medyczne - produkty jednorazowego użytku Polecamy także w przystępnej cenie: - worki na śmieci - środki do dezynfekcji - chemię gospodarczą - ręczniki papierowe - dozowniki do mydła i wiele innych Zapraszamy do tanich, bezpiecznych i zadowalających zakupów w sklepie online EKOtu.pl. Pracownicy z działu sprzedażowego są do Państwa dyspozycji. W razie jakichkolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kalisz do ustalenia
Pneumatyka - tubes-international.pl Pneumatyka - tubes-international.pl

Nasza firma Tubes International z Poznania jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej. W naszej ofercie znajdą Państwo: - węże uniwersalne. - węże do wody i powietrza. - węże gumowe i końcówki do pary wodnej. Ponadto oferujemy: - szybkozłącza do wody, - szybkozłącza do form wtryskowych, - szybkozłącza niskociśnieniowe. Pełna oferta na http://www.tubes-international.pl/.

Poznań do ustalenia