Wyróżnione w kategorii Ślub


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Ślub

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Fotoifilm – profesjonalne filmy z wesel

Jeśli zależy Wam na doskonałych pod względem technicznym oraz artystycznym filmach z wesel to powinniście się zainteresować ofertą pakietów jakie przygotowała lubelska firma Fotoifilm. To gwarancja sukcesu i udanych pamiątek z ważnego wydarzenia. W ofercie znajdują się także zdjęcia ze ślubu.

Lublin do ustalenia
śpiewający akordeonista ,  również  dj śpiewający akordeonista , również dj

Śpiewający akordeonista na wesele, poprawiny , jubileusz , imprezę firmową, piknik, poprawiny, wyprowadzenia z domów Państwa Młodych podczas uroczystości weselnych Więcej szczegółów na www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową Wystawiam faktury vat email: dj523@wp.pl tel: 731730807

- do ustalenia
dj Konrad -  śpiewający dj z akordeonem dj Konrad - śpiewający dj z akordeonem

DJ KONRAD -“ śpiewający dj z akordeonem Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów , imprez firmowych, jubileuszy bardzo szeroki repertuar , liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke. Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje 100 procent Państwa zadowolenia. Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dj odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, klawiszach i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi . Wstawiam faktury vat Istnieje również możliwość występu wokalistki. zapraszam na www.djkonrad.pl Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje, przesyłam drogą mailową email : dj523@wp.pl te l: 731730807

- do ustalenia
aRGee- agencja weselna

W Bydgoszczy działa agencja weselna aRGee pomagająca w znalezieniu najlepszego zespołu muzycznego. Na jej stronie internetowej można poczytać na temat samej idei agencji, jak również zapoznać się z muzykami i zamówić ich usługi. Dzięki temu oszczędza się sporo czasu na przygotowaniach weselnych.

Bydgoszcz do ustalenia
Zespół muzyczny GRA MUZYKA Zespół muzyczny GRA MUZYKA

Gra Muzyka to dwuosobowy zespół muzyczny z Wadowic, który rozkręci i doda niepowtarzalny charakter każdej imprezie, uroczystości czy weselu. Gramy na instrumentach klawiszowych, akordeonach, gitarze elektrycznej i akustycznej. Dysponujemy dwoma męskimi charakterystycznymi i niebanalnymi wokalami, które uzupełniają się na wzajem. Na życzenie mamy możliwość wystąpić z dodatkowym z muzykiem grającym na instrumencie dętym typu trąbka, saksofon (marsze przy wyjściu z domu Pary Młodej) Nasz zespół to 100% dobrej zabawy i z zadowolenie wszystkich gości, którzy długo wspominają zabawę z zespołem Gra Muzyka Na scenie istniejemy bardzo długo i nie zaskoczy nas żadna sytuacja. Nasz repertuar jest bardzo szeroki. Gramy utwory od najstarszej klasyki, po najnowsze hity z disco polo i nie tylko. W razie potrzeby, wynikającej często z sytuacji na imprezie mamy możliwość zorganizowania różnych zabaw i konkursów umilających czas każdemu uczestnikowi. Często także urządzamy biesiadę z instrumentami przy stolikach, śpiewając razem z biesiadnikami dobrze znane im piosenki.   zobacz również nasze nagrania z imprez na yt https://m.youtube.com/watch?v=p-oMLKBpBOI   Do zobaczenia na imprezie.

Wadowice 1.700,00 zł