Wyróżnione w kategorii Prawo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Prawo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Odszkodowania Odszkodowania

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law oferuje najwyższe kwoty odszkodowań i zadośćuczynień jak również renty - komunikacyjne - majątkowe - linie przesyłowe - błędy w sztuce lekarskiej - jako jedyna kancelaria w Polsce za zbyt długąkolejkę do lekarza specjalisty, brak dostępności do leczenia oraz wpisy w bazach BIK, BIG, KRD i inne. Prowadzisz biuro kredytowe, jesteś doradcą mobilnym zapraszamy do współpracy. Nasza kancelaria oferuje pełen zakres usług finansowych oraz prawnych.

Olsztynek do ustalenia
ODSZKODOWANIA I RENTY POWYPADKOWE ODSZKODOWANIA I RENTY POWYPADKOWE

ODSZKODOWANIA I RENTY POWYPADKOWE Pomagamy poszkodowanym w wypadkach! Skutecznie dochodzimy roszczeń od: firm ubezpieczeniowych, sprawców wypadków, lekarzy, pracodawców itp. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba została poszkodowana - skontaktuj się z nami niezwłocznie. Doradzimy Ci, jak musisz postępować, aby uzyskać należne wysokie odszkodowanie i inne świadczenia. Działamy na terenie całego kraju. Opłatę pobieramy po załatwieniu sprawy. Z nami możesz zyskać więcej niż przypuszczasz!!! Kontakt: Kancelaria Prawnicza „SłaWin” P.W. ul. Krakowskie Przedmieście 13/4, 20-002 Lublin (godz.: 8:00-16:00) Tel.: (81) 532 30 80 Tel. kom.: 602 271 323 e-mail: kancelaria@wypadek.com WWW: http://www.wypadek.com

- do ustalenia  
Masz kredyt we frankach?

Przerasta Cię kredyt we frankach? Sprawdź, czy możesz odzyskać pieniądze! Zadzwoń: 534 342 420

- do ustalenia
Adwokat Katowice - bohosiewicz-adwokaci.pl Adwokat Katowice - bohosiewicz-adwokaci.pl

Nasza oferta to szeroki zakres usług prawnych, dedykowanych osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Adwokat Katowice poprowadzi dla was sprawy z zakresu prawa: - cywilnego - karnego - gospodarczego - medycznego - autorskiego - pracy W ramach usług: - stała obsługa prawna przedsiębiorców - darmowe porady prawne - reprezentacja przed sądem - sporządzanie pism i wniosków - udział w negocjacjach Doświadczony zespół i szeroka kadra specjalistów dba o dobre interesy naszych klientów.

Katowice do ustalenia
Usługi adwokackie Usługi adwokackie

Kancelaria adwokacka Zakopane oferuje szeroki zakres porad prawnych. Stuprocentowy profesjonalizm oraz obycie sprawia, iż adwokat Zakopane jest najtrafniejszym wyborem dla wszystkich, który chcą skorzystać z pomocy adwokackiej. Świadczymy usługi również w Nowym Targu, także jeśli poszukujesz adwokat Nowy Targ to zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy pełne zaangażowanie we wszystkie sprawy.

Kraków do ustalenia
Doradca ds. odszkodowań Doradca ds. odszkodowań

Doradca Klienta ds. odszkodowań Opis stanowiska: prowadzenie spraw związanych ze szkodami rzeczowymi, dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach, pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach lub ich rodzinom w uzyskaniu godziwego odszkodowania, pomoc w zakresie gromadzenia dokumentacji. Oferujemy: stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą, możliwości awansu na menedżera zespołu, programy motywacyjne, przyjazną atmosferę w pracy, pomoc finansową dla pracowników, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych, specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych - cyklicznych podnoszących kwalifikacje doradcy), jasna ścieżka kariery w renomowanej firmie o europejskim zasięgu, rozwój osobisty. Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Oczekiwania: wykształcenie średnie (mile widziane wyższe), prawo jazdy kat. B, własny samochód, doświadczenie w kontaktach z klientem, umiejętność zarządzania własnym czasem, samodzielność, kreatywność, nastawienie na sukces. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny( kujawsko-pomorskie, wielkopolskie,pomorskie, mazowieckie, inne)

- do ustalenia
 Usługi prawne Usługi prawne

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law oferuję pomoc prawną z dziedziny prawa: - cywilnego - karnego - rodzinnego - gospodarczego - i inne Nasi prawnicy czekają aby Tobie pomóc Prowadzisz biuro kredytowe, jesteś doradcą mobilnym zapraszamy do współpracy. Nasza kancelaria oferuje pełen zakres usług finansowych oraz prawnych.

Knurów do ustalenia
Radca prawny – Molska-Jerin Radca prawny – Molska-Jerin

Profesjonalny i doskonale wykształcony radca prawny zadba o Twoje interesy w kwestii prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, czy gospodarczego. Zwróć się do kancelarii prawniczej w celu otrzymania fachowej pomocy na miejscu lub drogą internetową poprzez formularz kontaktowy.

Warszawa do ustalenia
Adwokat Warszawa spadki

Wypatrujesz słusznych zawodowców od prawa? Masz jakieś problemy, nurtuje Cię jakaś sprawa? Jeżeli tak, to nienagannie trafiłeś. Jesteśmy firmą funkcjonującą z sukcesami na rynku. Adwokat Warszawa to wielu rewelacyjnych zawodowców od prawa. Pomożemy Ci zrozumieć wszystkie niuanse prawne, wytłumaczymy każdy paragraf, rzucimy światło na sytuację, tak byś zrozumiał, o co chodzi. Jesteśmy skłonni poprowadzić pełną kwestię od początku do końca oraz rozwiązać ją tak byś był o wszystko spokojny. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i bierzemy pod szczególną uwagę jego punkt widzenia. W następstwie tego to zapraszamy.

Błonie do ustalenia
Pomoc prawna Pomoc prawna

Jestem związany z instytucją zajmującą się odszkodowaniem. Wspomagamy spełnić klientom marzenia, aby mogli egzystować bezproblemowo od dnia dzisiejszego i zdarzenia komunikacyjnego. Oferty współpracy są bardzo dobre. Identycznie jest z różnymi trybami współpracy czy windykacji długów. Nasze działania są bardzo zróżnicowane. Angażujemy się na wielu płaszczyznach związanych z branżą odszkodowawczą. Nie zapominamy kiedykolwiek o ludziach. Nasi najlepsi pracownicy pomogą wszystkim wyjść z problemu windykacji.

Dzierżoniów do ustalenia
Komornik Sądowy Komornik Sądowy

Dawid Bielan pełni rolę Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu. Jego kancelaria czynne jest od poniedziałku do piątku z tym, że we wtorek godziny otwarcia to 8:00-16:00 a w pozostałe dni to 7:30-15:30. Należysz do grona interesantów? Musisz wiedzieć, że godziny otwarcia dla Ciebie przedstawiają się zupełnie inaczej. Interesanci przyjmowani są we wtorki w godz. 10:00-15:30. Wszystko powinno być jasne. Gdyby jednak pojawiły się jakieś problemy/niejasności, na stronie internetowej znajdują się dane teleadresowe oraz możliwości kontaktu (numer telefonu, formularz kontaktowy oraz adres mailowy).

Kalisz do ustalenia
Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl

„Kancelaria Adwokacka Adwokat Alina Korzeniewska” z Białegostoku zapewnia pomoc prawną dla osób indywidualnych. Specjalnością kancelarii jest prawo karne. Adwokat sporządza pisma procesowe, apelacje, zażalenia i inne dokumenty, udziela porad prawnych oraz reprezentuje Klientów w toku postępowań przygotowawczych lub sądowych. Prawnik może wystąpić w roli oskarżyciela posiłkowego reprezentującego osobę pokrzywdzoną w wyniku przestępstwa karnego. Zakres działalności kancelarii obejmuje także prowadzenie spraw z zakresu prawa: - cywilnego - rodzinnego i opiekuńczego - spadkowego Kontakt z kancelarią: kancelaria@alinakorzeniewska.pl, tel. 85 742 11 00 lub 508 394 208.

Białystok do ustalenia
Sprawy rozwodowe Sprawy rozwodowe

Kancelaria Prawna adwokat Iwony Drewnickiej zapewnia pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria udziela porad prawnych, przygotowuje pisma procesowe, sporządza i opiniuje umowy oraz inne dokumenty. W zakresie świadczonych usług znalazło się także reprezentowanie Klientów przed sądami wszystkich instancji, policją, prokuraturą. Specjalnością adwokata z kancelarii są zagadnienia prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Klienci mogą skorzystać z pomocy w zakresie: - prawa rzeczowego - odszkodowań komunikacyjnych i za błędy lekarskie - spraw spadkowych - rozwodów, spraw alimentacyjnych oraz innych spraw z zakresu kodeksu rodzinnego - postępowań karnych i o wykroczenia (w tym wykroczenia karnoskarbowe) Kontakt z kancelarią: kancelaria@adwokat.drewnicka.pl, tel. 509 520 940.

Wrocław do ustalenia
Prawo Rodzinne Prawo Rodzinne

Lex Polonica & Lex Canonica to kancelaria adwokacka i kancelaria prawa kanonicznego z Jastrzębie Zdroju. Prawnicy z kancelarii udzielają porad, przygotowują pisma procesowe, opiniują umowy i inne dokumenty oraz reprezentują Klientów przed sądami różnych instancji. Jedną ze specjalności kancelarii są sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria prowadzi sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku. Uzupełnienie tego pionu stanowi pomoc w uzyskaniu unieważnienia małżeństwa kościelnego – założyciel kancelarii wpisany jest na listę adwokatów kościelnych przez Metropolitę Katowickiego. Ponadto zakres działalności kancelarii obejmuje prawo: - spadkowe - cywilne - pracy - karne - handlowe Kontakt z kancelarią: kancelaria@adwokaci-walkowscy.pl, tel. 501 741 574.

Jastrzębie-Zdrój do ustalenia
Odzyskiwanie odszkodowań Odzyskiwanie odszkodowań

Nasza kancelaria odszkodowawcza Solace specjalizuje się w pomocy osobom poszkodowanym. W 2009 roku doszło do rozbudowania kancelarii. Myślimy o swoich klientach, dlatego dla ich wygody stworzyliśmy sień mobilnych przedstawicieli. Ten ruch pozwolił nam na działanie w całym kraju. Powierzając sprawę właśnie tutaj podejmujesz najlepszą możliwą decyzję. Nasi najbardziej doświadczeni współpracownicy mogą się pochwalić 30 latami w branży. Wszystko co jeszcze Cię interesuje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdańsk do ustalenia
Szkolenia BHP - pietrzyk-bhp.com Szkolenia BHP - pietrzyk-bhp.com

Potrzebujesz specjalistów związanych z branżą BHP? Jeśli tak to jesteśmy kimś kto zajmie się dla Ciebie tego rodzaju usługami. Nasza firma zajmuje się: - pomiarami i przeglądami - nadzorem i szkoleniami BHP - doradztwem prawnym w zakresie prawa cywilnego Nasze usługi obejmują także: - porady w zakresie ppoż - szkolenia pierwszej pomocy - inne usługi Skontaktować się z nami można między innymi pod numerem telefonu 81-745-35-44.

Lublin do ustalenia
Kancelaria radców prawnych - pielin-sawczyn.pl Kancelaria radców prawnych - pielin-sawczyn.pl

Pełna obsługa prawna ze strony doskonałych radców prawnych, którzy posiadają duże doświadczenie. Zajmujemy się obsługą procesów sądowych o charakterze cywilnym. Przygotowana oferta gwarantuje doskonałą pomoc prawną zarówno dla klientów prywatnych jak i też firm, które potrzebują kompleksowej pomocy w obsłudze w zakresie prawa spółek handlowych. Gwarantujemy profesjonalną pomoc dla wszystkich klientów.

Gorzów Wielkopolski do ustalenia
MG Premium - Kancelaria doradztwa prawnego i europejskiego MG Premium - Kancelaria doradztwa prawnego i europejskiego

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną. Specjalizujemy się w dotacjach europejskich i do tej pory udało nam się zorganizować kilka milionów złotych naszym klientom. Uważamy, że Polscy przedsiębiorcy potrafią rozkręcić biznes, dlatego mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Zapraszamy do współpracy.

Kraków do ustalenia
Adwokat Łódź - kancelaria-libero.pl Adwokat Łódź - kancelaria-libero.pl

Kancelarię adwokacką Libero prowadzi adwokat Krzysztof Żelechowski. Oferta skierowana jest w stronę osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria udziela porad prawnych, reprezentuje Klientów przed sądami różnych instancji, prokuraturą, urzędami skarbowymi oraz organami administracji państwowej. Adwokat z kancelarii może reprezentować firmę w czasie negocjacji, zająć się sprawami związanymi z pozyskaniem odszkodowania. Wśród usług znalazła się stała obsługa podmiotów gospodarczych oraz prowadzenie spraw z zakresu prawa: - rodzinnego - cywilnego - pracy - administracyjnego - karnego Kontakt: biuro@kancelaria-libero.pl, Niezgodne z regulminem603 867 733 (adwokat), 607 426 939 (sekretariat).

Łódź do ustalenia