Wyróżnione w kategorii Prawo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Prawo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Adwokat Kraków - pbkb-adwokaci.pl Adwokat Kraków - pbkb-adwokaci.pl

Nasza kancelaria prawna oferuje szeroki zakres usług świadczonych na rzecz osób prywatnych i firm. Zajmujemy się sprawami niezależnie od poziomu skomplikowania w zakresie prawa: - cywilnego - gospodarczego - rodzinnego - spadkowego Ponadto prowadzimy sprawy windykacyjne. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w każdą z powierzonych spraw.

Kraków do ustalenia
Adwokat Katowice - bohosiewicz-adwokaci.pl Adwokat Katowice - bohosiewicz-adwokaci.pl

Nasza oferta to szeroki zakres usług prawnych, dedykowanych osobom prywatnym i przedsiębiorcom. Adwokat Katowice poprowadzi dla was sprawy z zakresu prawa: - cywilnego - karnego - gospodarczego - medycznego - autorskiego - pracy W ramach usług: - stała obsługa prawna przedsiębiorców - darmowe porady prawne - reprezentacja przed sądem - sporządzanie pism i wniosków - udział w negocjacjach Doświadczony zespół i szeroka kadra specjalistów dba o dobre interesy naszych klientów.

Katowice do ustalenia
Komornik Sądowy Komornik Sądowy

Dawid Bielan pełni rolę Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu. Jego kancelaria czynne jest od poniedziałku do piątku z tym, że we wtorek godziny otwarcia to 8:00-16:00 a w pozostałe dni to 7:30-15:30. Należysz do grona interesantów? Musisz wiedzieć, że godziny otwarcia dla Ciebie przedstawiają się zupełnie inaczej. Interesanci przyjmowani są we wtorki w godz. 10:00-15:30. Wszystko powinno być jasne. Gdyby jednak pojawiły się jakieś problemy/niejasności, na stronie internetowej znajdują się dane teleadresowe oraz możliwości kontaktu (numer telefonu, formularz kontaktowy oraz adres mailowy).

Kalisz do ustalenia
Sprawy rozwodowe Sprawy rozwodowe

Kancelaria Prawna adwokat Iwony Drewnickiej zapewnia pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców. Kancelaria udziela porad prawnych, przygotowuje pisma procesowe, sporządza i opiniuje umowy oraz inne dokumenty. W zakresie świadczonych usług znalazło się także reprezentowanie Klientów przed sądami wszystkich instancji, policją, prokuraturą. Specjalnością adwokata z kancelarii są zagadnienia prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Klienci mogą skorzystać z pomocy w zakresie: - prawa rzeczowego - odszkodowań komunikacyjnych i za błędy lekarskie - spraw spadkowych - rozwodów, spraw alimentacyjnych oraz innych spraw z zakresu kodeksu rodzinnego - postępowań karnych i o wykroczenia (w tym wykroczenia karnoskarbowe) Kontakt z kancelarią: kancelaria@adwokat.drewnicka.pl, tel. 509 520 940.

Wrocław do ustalenia
Odzyskiwanie odszkodowań Odzyskiwanie odszkodowań

Nasza kancelaria odszkodowawcza Solace specjalizuje się w pomocy osobom poszkodowanym. W 2009 roku doszło do rozbudowania kancelarii. Myślimy o swoich klientach, dlatego dla ich wygody stworzyliśmy sień mobilnych przedstawicieli. Ten ruch pozwolił nam na działanie w całym kraju. Powierzając sprawę właśnie tutaj podejmujesz najlepszą możliwą decyzję. Nasi najbardziej doświadczeni współpracownicy mogą się pochwalić 30 latami w branży. Wszystko co jeszcze Cię interesuje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdańsk do ustalenia
Szkolenia BHP - pietrzyk-bhp.com Szkolenia BHP - pietrzyk-bhp.com

Potrzebujesz specjalistów związanych z branżą BHP? Jeśli tak to jesteśmy kimś kto zajmie się dla Ciebie tego rodzaju usługami. Nasza firma zajmuje się: - pomiarami i przeglądami - nadzorem i szkoleniami BHP - doradztwem prawnym w zakresie prawa cywilnego Nasze usługi obejmują także: - porady w zakresie ppoż - szkolenia pierwszej pomocy - inne usługi Skontaktować się z nami można między innymi pod numerem telefonu 81-745-35-44.

Lublin do ustalenia
Kancelaria radców prawnych - pielin-sawczyn.pl Kancelaria radców prawnych - pielin-sawczyn.pl

Pełna obsługa prawna ze strony doskonałych radców prawnych, którzy posiadają duże doświadczenie. Zajmujemy się obsługą procesów sądowych o charakterze cywilnym. Przygotowana oferta gwarantuje doskonałą pomoc prawną zarówno dla klientów prywatnych jak i też firm, które potrzebują kompleksowej pomocy w obsłudze w zakresie prawa spółek handlowych. Gwarantujemy profesjonalną pomoc dla wszystkich klientów.

Gorzów Wielkopolski do ustalenia