Wyróżnione w kategorii Doradztwo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Doradztwo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
WYCENA NIERUCHOMOŚCI Warszawa i okolice. Katarzyna Braczkowska. WYCENA NIERUCHOMOŚCI Warszawa i okolice. Katarzyna Braczkowska.

Szybka i profesjonalna wycena nieruchomości mieszkalnych, inwestycyjnych i komercyjnych na terenie Warszawy i okolic. Zapraszam do kontaktu osoby prywatne i instytucje. Konkurencyjne ceny! Katarzyna Braczkowska - Licencjonowany rzeczoznawca majątkowy nr lic. 5792 Sporządzanie operatów szacunkowych i określanie wartości nieruchomości na potrzeby postępowań sądowych, bankowych, obrotu nieruchomościami, zabezpieczenia kredytu oraz na cele inwestycyjne i odszkodowawcze. SOLIDNIE I NA CZAS . Odwiedź stronę, napisz mail lub zadzwoń by poznać pełną ofertę. www.wycenawarszawa.com

Warszawa do ustalenia
Zadaszenie i rolety - producent Zadaszenie i rolety - producent

Cała oferta w super cenie w powiecie raciborskim. Najlepszej jakości produkty, profesjonalne i sprawne zakładanie. Wykonujemy markizy, żaluzje, bramy garażowe segmentowe i rolowane, osłony balkonowe oraz tarasów.

Racibórz do ustalenia  
Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com

W ofercie Kancelarii Prawa Kanonicznego znajdą Państwo rzetelną pomoc prawną. Naszym celem jest skuteczna pomoc mająca na celu uzyskanie orzeczenia stwierdzającego nieważność małżeństwa. Zajmujemy się: - sprawami małżeńskimi - problematyką prywatnych stowarzyszeń wiernych i stowarzyszeń katolickich w prawie kościelnym i prawie polskim Ze strony kancelarii oferujemy usługi: - fachowe konsultacje - sporządzanie pism procesowych - reprezentację przed sądem Zapraszamy do kontaktu.

Kraków do ustalenia
Szkolenie psów Tarnowskie-Góry Szkolenie psów Tarnowskie-Góry

Ranczo szkolenie psów, istniejemy z miłości do zwierząt, uwielbiamy pracę z nimi, pracujemy z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do temperamentu każdego z osobna. Fundamentem Ranczo, jest miłość do zwierząt oraz potrzeba zrozumienia każdego z podopiecznych. Zawsze angażujemy się w życie pupila i wspólnie szukamy sposobów na podniesienie jakości jego życia i życia właścicieli. Od kilku lat prowadzimy szkolenia dla psów- zarówno grupowo jak i indywidualnie. Przynajmniej raz w miesiącu organizujemy wycieczki szkoleniowo-rekreacyjne dla Kursantów Ranczo. To świetny pretekst do nawiązywania nowych przyjaźni! Organizujemy szkolenia dla psów, seminaria, warsztaty i spotkania integracyjne. Z chęcią wybieramy się na grupowe spacery i rozpalamy ogniska, przy których dzielimy się swoim doświadczeniem. Przyjaźń i miłość do zwierząt cementuje naszą działalność i to jest coś co napędza nas do rozwoju i chęci działania na coraz to większą skalę. Mocno wierzymy, że nauka i trening wcale nie muszą oznaczać nieprzyjemności ani wyrzeczeń – w naszym Ranczo Zabrze – Grzybowice to świetna zabawa! Zapraszamy do nas ze swoimi pupilami, u nas nawiązują się przyjaźnie i znajomości na lata, zarówno czworonogów jak i ich właścicieli.

Zabrze do ustalenia
Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl

Firma DEBITUM zajmuje się odkupem odszkodowań. Naszą ofertę kierujemy w stronę osób z całej Polski, które uważają, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło im wypłatę odszkodowania z OC lub AC. Szkodę odkupujemy za gotówkę, a następnie sami dochodzimy wypłaty brakującej kwoty od ubezpieczyciela. Pozwoli to Państwu szybko uzyskać należne pieniądze przy ograniczeniu formalności do minimum. Wystarczy przesłać nam zgromadzone dokumenty (kosztorys szkody, decyzja o przyznaniu odszkodowania po wypadku), a nasi specjaliści przeanalizują przypadek i odkupią odszkodowanie za gotówkę. Odkupujemy szkody: - komunikacyjne - majątkowe - z tytułu śmierci osoby bliskiej Zapraszamy do kontaktu: oc-ac@debitum.com.pl, tel. 600 21 51 21.

Radlin do ustalenia
Rzeczoznawca majątkowy warszawa Rzeczoznawca majątkowy warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnego rzeczoznawcy, który wyceni Twoją nieruchomość, koniecznie zajrzyj na stronę internetową http://altexpert.pl/. Kancelaria ta wykonuje tego typu wyceny obiektywnie i z indywidualnym podejściem do każdego przypadku, przez co zapewnia bezstronność i bardzo duże zorientowanie na potrzeby klientów. Warto zaufać tym specjalistom.

Warszawa do ustalenia
Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT

Amodit to idealna propozycja dla firm, które potrzebują dla siebie odpowiedniego wsparcia, gdy chodzi o pracę przy dokumentach. Przygotowane rozwiązania to obieg dokumentów w formie inteligentnego systemu, który umożliwi nam ich odpowiednie uporządkowanie. Dzięki systemowi Amodit można samodzielnie konstruować konkretne zadania i definiować te najważniejsze dla nas procesy jakie powinny się dokonywać.

Warszawa do ustalenia
Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl

Lex Cannonica to Kancelaria Prawa Kanonicznego, która zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dotyczącej prawa kanonicznego małżeńskiego (przede wszystkim chodzi o stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego). Warto zaznaczyć, że stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego często mylnie nazywane jest rozwodem kościelnym bądź unieważnieniem małżeństwa kościelnego. Nasza pomoc skierowana jest do mieszkańców województwa śląskiego (możemy się spotkać w miejscu, które będzie dogodne dla klienta).

Jastrzębie-Zdrój do ustalenia
Adwokat Białystok Adwokat Białystok

Kancelaria Adwokacka Justyna Targońska-Reduta zajmuje się rzetelną obsługą klientów w różnych dziedzinach prawa. Dla klientów przygotowywana jest pomoc min. w zakresie: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa gospodarczego Ponadto oferowane jest wsparcie w zakresie: - prawa administracyjnego - prawa spadkowego Szczegółowe informacje udzielane są podczas rozmowy telefonicznej.

Białystok do ustalenia
Błędy medyczne Błędy medyczne

Biuro Opinii Medycznych współpracuje z Policją, Prokuraturami i Sądami na terenie całego kraju. Opinie, które wydajemy wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, kadra profesorska a także najlepsi eksperci z uprawnieniami biegłych sądowych. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy, terminowość i skuteczność. Nasze opinie mogą obejmować 56 specjalizacji medycznych - najszerszy możliwy zakres. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 530 427 437.

Warszawa do ustalenia