Wyróżnione w kategorii Doradztwo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Doradztwo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
profesjonalne usługi księgowe

Księgowa z Certyfikatem Ministerstwa Finansów oferuje usługi z zakresu rachunkowości, kadr i płac, podatków. Zapraszam do współpracy!

Wrocław do ustalenia  
Sprawozdania za korzystanie ze środowiska 2016 Sprawozdania za korzystanie ze środowiska 2016

Obowiązki sprawozdawcze z zakresu ochrony środowiska dotyczą praktycznie każdej firmy. Do każdego przypadku należy podchodzić indywidualnie - znając branże firmy oraz sferę w której działa jesteśmy w stanie określić szczegółowo, które sprawozdania dana firma powinna składać w miedzy czasie może okazać się również, że firma powinna uzyskań odpowiednie pozwolenia. Na początek należy zadać kilka podstawowych pytań: Czy w firmie używany jest chociażby jeden samochód osobowy lub ciężarowy? Wynikiem działalności są odpady inne niż komunalne? W firmie używana jest kserokopiarka? W firmie do ogrzewania pomieszczeń używany jest piec, kocioł? Czy na terenie firmy tankowane są pojazdy np. wózek widłowy? Firma wprowadza na rynek produkty w opakowaniach? Jeżeli chociażby jedna odpowiedź jest na "TAK" to obowiązki sprawozdawcze z zakresu ochrony środowiska dotyczą również Twoją firmę - bez znaczenia czy w ciągu roku w samochodzie jest spalany jeden litr paliwa czy 1000l. Nie ważne czy samochód lub urządzenie jest wypożyczone czy w leasingu – jeżeli firma posiada fakturę za paliwo do zasilania urządzeń to się z tego musi rozliczyć, a nie leasingodawca. Warto wykonać i złożyć dokumentację zaległą (5 lat), a nie czekać na kontrolę i narażać firmę na niepotrzebne kary finansowe. PAKIET „A” BRONZOWY – wykonanie sprawozdań za korzystanie ze środowiska za rok 2016 do 10 urządzeń , które emitują spaliny do atmosfery = 150zł netto + VAT * samochód, agregat, wózek widłowy, piec do ogrzewania itp. PAKIET „A” SREBRNY – wykonanie wszystkich sprawozdań zaległy – 5 lat wstecz do 10 urządzeń*, które emitują spaliny = 499zł netto + VAT * samochód, agregat, wózek widłowy, piec do ogrzewania itp. Zapraszamy !!!

Rzeczniów 150,00 zł
EXTRA PERSONEL szuka pracodawców dla pracowników z Ukrainy EXTRA PERSONEL szuka pracodawców dla pracowników z Ukrainy

Twoja firma dynamicznie się rozwija? Szukasz pracowników produkcyjnych? Dobrze Trafiłeś! Pomożemy Ci w dostarczeniu solidnych i pracowitych osób do pracy. Agencja Pracy Tymczasowej Extra Personel zajmuję się leasingowaniem pracowników z Ukrainy w następujących branżach: - Budownictwo - Przemysł i Produkcja - Logistyka - Handel - Opieka nad osobami Starszymi - Prace sezonowe Co to jest leasing pracowniczy i jakie niesie za sobą korzyści? W Leasingu Pracowniczym, pracownicy zatrudnieni są przez Agencję Pracy Tymczasowej i wynajmowani są Pracodawcy na określony czas. Szybka mobilizacja pracowników podczas zapotrzebowania, redukcja w trakcie przestoju, bądź wymiana niesprawdzonego pracownika daje sporą elastyczność Pracodawcy. Korzyści jakie niesie za sobą leasing pracowniczy w Extra Personel: -Profesjonalna obsługa kadrowa; - Stały kontakt z opiekunem; - Obniżenie kosztów zatrudniania pracowników; - Szkolenia BHP, odzież ochronna, badanie lekarskie, ubezpieczenia, umowy, ZUS, PITy, wypłaty po stronie EXTRA PERSONEL; - Możliwość natychmiastowej redukcji, wymiany bądź zatrudnienia pracownika; - Przejrzysty sposób rozliczania na podstawie iloczynu stawki godzinowej. Dlaczego EXTRA PERSONEL ? Charakteryzuje nas profesjonalne podejście i wysoki poziom obsługi klienta oraz konkurencyjne ceny. Robimy wszystko by sprostać państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24/h. Wejdź na www.extrapersonel.pl i skontaktuj się z nami! Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

- do ustalenia
Pogotowie ślusarskie Pogotowie ślusarskie

Pogotowie ślusarskie oferuje: Usługi z zakresu awaryjnego otwierania samochodów, mieszkań, sejfów Naprawę, montaż, wymianę zamków Wyciąganie złamanych kluczy Dorabianie kluczy Zasięg naszych działań obejmuje Warszawę i okolicy Świadczymy usługi skierowane dla osób prywatnych oraz dla firm Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, licencję policyjną oraz doświadczenie zawodowe Otworzymy każdy zamek!

Warszawa do ustalenia  
Biuro Aktuarialne Prospecto Sp. z o.o.

Prospecto to firma działająca w branży aktuarialnej. Profesjonalnym doradztwem aktuarialnym zajmuje się od roku 2000. Świadczą usługi z zakresu wycen aktuarialnych rezerw pracowniczych wynikających z tytułu dodatkowych, pozapłacowych świadczeń należnych pracownikom. Dodatkowo prowadzi profesjonalne doradztwo z zakresu wycen finansowych. Wszystkie wyceny są zgodne z ustawą o rachunkowości, MSR i KSR. Firma wykonuje wyceny dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Długoletnie doświadczenie pozwala na wykonanie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta firmy na stronie: www.prospecto.pl

Warszawa do ustalenia  
Porady prawne , jak uzyskac odszkodowanie po wypadku Porady prawne , jak uzyskac odszkodowanie po wypadku

Nieważne, czy byłeś pieszym, rowerzystą, pasażerem czy kierowcą samochodu. Jeżeli do wypadku doszło nie z Twojej winy, należy Ci się odszkodowanie z polisy Odpowiedzialności Cywilnej sprawcy wypadku. Jeżeli sprawca wypadku zbiegł bądź nie miał wykupionej polisy OC, dzięki właściwym instytucjom nawet w takich przypadkach możliwa jest walka o zadośćuczynienie za powstały uszczerbek na zdrowiu i odszkodowanie za poniesione straty. Uwaga: dzieci do lat 13 nie ponoszą odpowiedzialności cywilnej za swoją winę, wobec czego dla nich odszkodowanie należy się zawsze i w każdym przypadku, niezależnie od tego, kto ponosi odpowiedzialność karną za powstanie wypadku.

- do ustalenia
Tania Pożyczka Tania Pożyczka

Zapraszamy! Oferujemy pożyczkę nawet do 25000 zł. Wystarczy umówić się na spotkanie wypełnić wniosek- to nic nie kosztuje. Szybka obsługa, minimum formalności. Stałe miesięczne raty nawet na 36 miesięcy z możliwością obniżenia lub odroczenia. Zapraszamy także do naszego biura w Sanoku Nie zwlekaj zadzwoń lub przyjdź już dzisiaj!

Sanok 1,00 zł
Detektyw Detektyw

Profesjonalna firma zajmująca się badaniami detektywistycznymi dysponuje nowoczesnym sprzętem i badaniami mającymi na celu rozwiązać Państwa problemy. Pomożemy w każdej sytuacji. Jeśli mają Państwo problem – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

- do ustalenia  
Szkolenia zawodowe LO&CON OŚRODEK KSZTAŁCENIA KURSOWEGO

Ośrodek Kształcenia Kursowego LO&CON działa na rynku od 2008 roku. Oferuje szkolenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiada profesjonalne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, między innymi: kursy energetyczne, kursy spawalnicze, kursy pierwszej pomocy, kursy operatorów koparko-ładowarki, kursy obsługi pilarek mechanicznych. Firma dysponuje także certyfikatami uprawniającymi do organizacji kursów z zakresu BHP i PPOŻ oraz szkoleń obsługi sprzętu z grupy Urządzeń Transportu Bliskiego. Kadra LO&CON składa się z wykwalifikowanych instruktorów oraz wykładowców posiadających wieloletnie doświadczenie merytoryczne i pedagogiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Poznań do ustalenia
Legalizacja gaśnic Warszawa

Robimy czynności konserwacyjne całych wariantów hydrantów wewnętrznych i peryferycznych. W ciągu szkolenia nauczamy dewizy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego aranżujemy zaś uaktualniamy gwoli każdego gatunku obiektów budowniczych, w jakich są one postulowane. Oznakowujemy natomiast mienimy, stosownie z aktualnymi nakazami, wartościowy ewakuacyjne a usytuowanie osiągalnego instrumentu gaśniczego zaś urządzeń przeciwpożarowych. Składając zapytanie ofertowe proszę o nowela pokrywie, kubatury oraz powodzenia domie. Skombinowane zbadanie, tak jak w produkcji w Personie Ratowniczo Gaśniczej, kiedy tudzież w książce na zdaniach dozorowania Procesów przeciwpożarowych na zaawansowanych groźbach, pozrzuca nam na zręcznego oraz rasowe przyrządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego. Przygotowując rejestrację testujemy przedmioty na przesłanki modela niebudowniczego, programów armaturze. Dopełniamy rozmiarów ciśnienia flegmatycznego a rezolutnego oraz wydajności na ryglach za przysługą przetestowanego zaś kompetentnego ekwipunku. Kompleks dokumentu bazująca zlokalizowany o obligatoryjnego prawo niejurydyczne. Przynosimy posługi z zenitu gardzie przeciwpożarowej oraz szkoleń pierwszej doradzie. Wybierając nas, stawiasz na niezawodność natomiast prędkość dokonanej monografii. Nim dołączeniem do powinności spełniamy oględzin przedmiotu na położeniu. Jesteśmy instytucją ponętną się w szerokim zakresie pojętym bezpieczeństwem. Ujawniamy, kiedy akuratnie podawać się podręcznym aparatem gaśniczym, będącym obowiązkowym umiejscowieniem niedowolnego obiektu. Zależy nam na Państwa zadowoleniu przeto aż do dowolnej sytuacji podchodzimy w sposób poszczególny. W charakterze profesjonalni technicy pożarnictwa dysponujemy pochłaniane uprawnienia zaś certyfikaty, by sprawiać znaczniej podane posługi wytrawnie zaś z zaadoptowaniem. Rzygamy burę na faktory, jakie zdołają stwarzać zagrożenie.

Warszawa do ustalenia
Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl

Firma DEBITUM zajmuje się odkupem odszkodowań. Naszą ofertę kierujemy w stronę osób z całej Polski, które uważają, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło im wypłatę odszkodowania z OC lub AC. Szkodę odkupujemy za gotówkę, a następnie sami dochodzimy wypłaty brakującej kwoty od ubezpieczyciela. Pozwoli to Państwu szybko uzyskać należne pieniądze przy ograniczeniu formalności do minimum. Wystarczy przesłać nam zgromadzone dokumenty (kosztorys szkody, decyzja o przyznaniu odszkodowania po wypadku), a nasi specjaliści przeanalizują przypadek i odkupią odszkodowanie za gotówkę. Odkupujemy szkody: - komunikacyjne - majątkowe - z tytułu śmierci osoby bliskiej Zapraszamy do kontaktu: oc-ac@debitum.com.pl, tel. 600 21 51 21.

Radlin do ustalenia
Rzeczoznawca majątkowy warszawa Rzeczoznawca majątkowy warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnego rzeczoznawcy, który wyceni Twoją nieruchomość, koniecznie zajrzyj na stronę internetową http://altexpert.pl/. Kancelaria ta wykonuje tego typu wyceny obiektywnie i z indywidualnym podejściem do każdego przypadku, przez co zapewnia bezstronność i bardzo duże zorientowanie na potrzeby klientów. Warto zaufać tym specjalistom.

Warszawa do ustalenia
Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT

Amodit to idealna propozycja dla firm, które potrzebują dla siebie odpowiedniego wsparcia, gdy chodzi o pracę przy dokumentach. Przygotowane rozwiązania to obieg dokumentów w formie inteligentnego systemu, który umożliwi nam ich odpowiednie uporządkowanie. Dzięki systemowi Amodit można samodzielnie konstruować konkretne zadania i definiować te najważniejsze dla nas procesy jakie powinny się dokonywać.

Warszawa do ustalenia
Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl

Lex Cannonica to Kancelaria Prawa Kanonicznego, która zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dotyczącej prawa kanonicznego małżeńskiego (przede wszystkim chodzi o stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego). Warto zaznaczyć, że stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego często mylnie nazywane jest rozwodem kościelnym bądź unieważnieniem małżeństwa kościelnego. Nasza pomoc skierowana jest do mieszkańców województwa śląskiego (możemy się spotkać w miejscu, które będzie dogodne dla klienta).

Jastrzębie-Zdrój do ustalenia
Adwokat Białystok Adwokat Białystok

Kancelaria Adwokacka Justyna Targońska-Reduta zajmuje się rzetelną obsługą klientów w różnych dziedzinach prawa. Dla klientów przygotowywana jest pomoc min. w zakresie: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa gospodarczego Ponadto oferowane jest wsparcie w zakresie: - prawa administracyjnego - prawa spadkowego Szczegółowe informacje udzielane są podczas rozmowy telefonicznej.

Białystok do ustalenia
Ontima.pl - jak odzyskać pieniądze z polisolokaty Ontima.pl - jak odzyskać pieniądze z polisolokaty

Nasza oferta to profesjonalne usługi związane z inwestycjami na giełdzie papierów wartościowych. Zapewniamy solidne i efektywne zarządzanie portfelem inwestycyjnym. Ontima to: - platforma inwestycyjna - pomnażanie pieniędzy na platformie Generali - aplikacja mobilna umożliwiająca prowadzenie platformy Generali w każdym czasie Dlaczego my? - działamy profesjonalnie - nacisk kładziemy na efekty - doświadczenie i wiedza procentują Więcej szczegółów o ofercie można znaleźć na stronie Ontima.pl.

Warszawa do ustalenia
Błędy medyczne Błędy medyczne

Biuro Opinii Medycznych współpracuje z Policją, Prokuraturami i Sądami na terenie całego kraju. Opinie, które wydajemy wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, kadra profesorska a także najlepsi eksperci z uprawnieniami biegłych sądowych. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy, terminowość i skuteczność. Nasze opinie mogą obejmować 56 specjalizacji medycznych - najszerszy możliwy zakres. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 530 427 437.

Warszawa do ustalenia
Orzecznictwo błędów lekarskich Orzecznictwo błędów lekarskich

Biuro Opinii Medycznych współpracuje z Policją, Prokuraturami i Sądami na terenie całego kraju. Opinie, które wydajemy wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, kadra profesorska a także najlepsi eksperci z uprawnieniami biegłych sądowych. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy, terminowość i skuteczność. Nasze opinie mogą obejmować 56 specjalizacji medycznych - najszerszy możliwy zakres. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 530 427 437.

Warszawa do ustalenia