Wyróżnione w kategorii Doradztwo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Doradztwo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Usługi detektywistyczne Usługi detektywistyczne

Pomoc w sprawach karnych, rodzinnych , opiekuńczych , alimentacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

- 100,00 zł
Kancelaria rozwód Kraków - mk-kancelaria.com.pl Kancelaria rozwód Kraków - mk-kancelaria.com.pl

Krakowska kancelaria radcy prawnego. Główne specjalizacje kancelarii: - prowadzenie rozwodów (również udział w porozumieniach), - reprezentacja klientów w sprawach administracyjnych, - prawo gospodarcze. Co jeszcze? - elastyczne pakiety rozliczeniowe dla firm, - odzyskujemy odszkodowania, - pełna dyskrecja obsługi klienta. Kontakt telefoniczny do biura: 669 971 756.

Kraków do ustalenia
go2events go2events

Zajmujemy się organizacją imprez masowych, bankietów,jak i spotkań firmowych, a także wyjazdów integracyjnych. Uczestniczymy również w organizacji koncertów oraz różnego rodzaju eventów promujących daną markę lub przedsięwzięcie. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc także w kwestii zorganizowania oraz zaaranżowania Tego Wyjątkowego Dnia, czyli ślubu i wesela. Pełną ofertą naszych usług znaleźć można na naszej stronie internetowej http://www.go2events.pl/ Zapraszamy do zabawy z Nami!

Kraków do ustalenia
Obsługa prawna firm, windykacja Obsługa prawna firm, windykacja

Własna działalność gospodarcza to aktywność, która często wiąże się z pewnymi komplikacjami. W przypadku niektórych problemów wskazane jest skorzystanie z usług dobrego prawnika. Warto wówczas odwiedzić wrocławską kancelarię radców prawnych Securum. Nasza oferta uwzględnia potrzeby wszystkich przedsiębiorców, między innymi tych, którzy niedawno zdecydowali się na założenie działalności gospodarczej. Mamy pełną świadomość tego, że takie osoby potrzebują właściwego wsparcia, ze względu na fakt, że nie zawsze mają dostateczną wiedzę o przepisach związanych z zakładaniem firmy. Zapewniamy profesjonalną pomoc tym, których interesuje jednoosobowa działalność gospodarcza oraz wyjaśniamy im dokładne zasady funkcjonowania tego typu firm. Zespół kancelarii Securum tworzą tylko wykwalifikowani prawnicy, którzy mają już wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców. Zapraszamy do wyboru naszej kancelarii każdego, kogo interesuje własna działalność, a także tych, którzy już prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Wrocław do ustalenia  
Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com

W ofercie Kancelarii Prawa Kanonicznego znajdą Państwo rzetelną pomoc prawną. Naszym celem jest skuteczna pomoc mająca na celu uzyskanie orzeczenia stwierdzającego nieważność małżeństwa. Zajmujemy się: - sprawami małżeńskimi - problematyką prywatnych stowarzyszeń wiernych i stowarzyszeń katolickich w prawie kościelnym i prawie polskim Ze strony kancelarii oferujemy usługi: - fachowe konsultacje - sporządzanie pism procesowych - reprezentację przed sądem Zapraszamy do kontaktu.

Kraków do ustalenia
Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl

Firma DEBITUM zajmuje się odkupem odszkodowań. Naszą ofertę kierujemy w stronę osób z całej Polski, które uważają, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło im wypłatę odszkodowania z OC lub AC. Szkodę odkupujemy za gotówkę, a następnie sami dochodzimy wypłaty brakującej kwoty od ubezpieczyciela. Pozwoli to Państwu szybko uzyskać należne pieniądze przy ograniczeniu formalności do minimum. Wystarczy przesłać nam zgromadzone dokumenty (kosztorys szkody, decyzja o przyznaniu odszkodowania po wypadku), a nasi specjaliści przeanalizują przypadek i odkupią odszkodowanie za gotówkę. Odkupujemy szkody: - komunikacyjne - majątkowe - z tytułu śmierci osoby bliskiej Zapraszamy do kontaktu: oc-ac@debitum.com.pl, tel. 600 21 51 21.

Radlin do ustalenia
Rzeczoznawca majątkowy warszawa Rzeczoznawca majątkowy warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnego rzeczoznawcy, który wyceni Twoją nieruchomość, koniecznie zajrzyj na stronę internetową http://altexpert.pl/. Kancelaria ta wykonuje tego typu wyceny obiektywnie i z indywidualnym podejściem do każdego przypadku, przez co zapewnia bezstronność i bardzo duże zorientowanie na potrzeby klientów. Warto zaufać tym specjalistom.

Warszawa do ustalenia
Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT

Amodit to idealna propozycja dla firm, które potrzebują dla siebie odpowiedniego wsparcia, gdy chodzi o pracę przy dokumentach. Przygotowane rozwiązania to obieg dokumentów w formie inteligentnego systemu, który umożliwi nam ich odpowiednie uporządkowanie. Dzięki systemowi Amodit można samodzielnie konstruować konkretne zadania i definiować te najważniejsze dla nas procesy jakie powinny się dokonywać.

Warszawa do ustalenia
Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl

Lex Cannonica to Kancelaria Prawa Kanonicznego, która zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dotyczącej prawa kanonicznego małżeńskiego (przede wszystkim chodzi o stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego). Warto zaznaczyć, że stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego często mylnie nazywane jest rozwodem kościelnym bądź unieważnieniem małżeństwa kościelnego. Nasza pomoc skierowana jest do mieszkańców województwa śląskiego (możemy się spotkać w miejscu, które będzie dogodne dla klienta).

Jastrzębie-Zdrój do ustalenia
Adwokat Białystok Adwokat Białystok

Kancelaria Adwokacka Justyna Targońska-Reduta zajmuje się rzetelną obsługą klientów w różnych dziedzinach prawa. Dla klientów przygotowywana jest pomoc min. w zakresie: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa gospodarczego Ponadto oferowane jest wsparcie w zakresie: - prawa administracyjnego - prawa spadkowego Szczegółowe informacje udzielane są podczas rozmowy telefonicznej.

Białystok do ustalenia
Błędy medyczne Błędy medyczne

Biuro Opinii Medycznych współpracuje z Policją, Prokuraturami i Sądami na terenie całego kraju. Opinie, które wydajemy wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, kadra profesorska a także najlepsi eksperci z uprawnieniami biegłych sądowych. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy, terminowość i skuteczność. Nasze opinie mogą obejmować 56 specjalizacji medycznych - najszerszy możliwy zakres. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 530 427 437.

Warszawa do ustalenia