Wyróżnione w kategorii Doradztwo


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Doradztwo

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
WYCENA NIERUCHOMOŚCI Warszawa i okolice. Katarzyna Braczkowska. WYCENA NIERUCHOMOŚCI Warszawa i okolice. Katarzyna Braczkowska.

Szybka i profesjonalna wycena nieruchomości mieszkalnych, inwestycyjnych i komercyjnych na terenie Warszawy i okolic. Zapraszam do kontaktu osoby prywatne i instytucje. Konkurencyjne ceny! Katarzyna Braczkowska - Licencjonowany rzeczoznawca majątkowy nr lic. 5792 Sporządzanie operatów szacunkowych i określanie wartości nieruchomości na potrzeby postępowań sądowych, bankowych, obrotu nieruchomościami, zabezpieczenia kredytu oraz na cele inwestycyjne i odszkodowawcze. SOLIDNIE I NA CZAS . Odwiedź stronę, napisz mail lub zadzwoń by poznać pełną ofertę. www.wycenawarszawa.com

Warszawa do ustalenia
Zadaszenie i rolety - producent Zadaszenie i rolety - producent

Cała oferta w super cenie w powiecie raciborskim. Najlepszej jakości produkty, profesjonalne i sprawne zakładanie. Wykonujemy markizy, żaluzje, bramy garażowe segmentowe i rolowane, osłony balkonowe oraz tarasów.

Racibórz do ustalenia  
Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com Kancelaria kanoniczna - slapak-sliwa.com

W ofercie Kancelarii Prawa Kanonicznego znajdą Państwo rzetelną pomoc prawną. Naszym celem jest skuteczna pomoc mająca na celu uzyskanie orzeczenia stwierdzającego nieważność małżeństwa. Zajmujemy się: - sprawami małżeńskimi - problematyką prywatnych stowarzyszeń wiernych i stowarzyszeń katolickich w prawie kościelnym i prawie polskim Ze strony kancelarii oferujemy usługi: - fachowe konsultacje - sporządzanie pism procesowych - reprezentację przed sądem Zapraszamy do kontaktu.

Kraków do ustalenia
Szkolenie psów Tarnowskie-Góry Szkolenie psów Tarnowskie-Góry

Ranczo szkolenie psów, istniejemy z miłości do zwierząt, uwielbiamy pracę z nimi, pracujemy z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do temperamentu każdego z osobna. Fundamentem Ranczo, jest miłość do zwierząt oraz potrzeba zrozumienia każdego z podopiecznych. Zawsze angażujemy się w życie pupila i wspólnie szukamy sposobów na podniesienie jakości jego życia i życia właścicieli. Od kilku lat prowadzimy szkolenia dla psów- zarówno grupowo jak i indywidualnie. Przynajmniej raz w miesiącu organizujemy wycieczki szkoleniowo-rekreacyjne dla Kursantów Ranczo. To świetny pretekst do nawiązywania nowych przyjaźni! Organizujemy szkolenia dla psów, seminaria, warsztaty i spotkania integracyjne. Z chęcią wybieramy się na grupowe spacery i rozpalamy ogniska, przy których dzielimy się swoim doświadczeniem. Przyjaźń i miłość do zwierząt cementuje naszą działalność i to jest coś co napędza nas do rozwoju i chęci działania na coraz to większą skalę. Mocno wierzymy, że nauka i trening wcale nie muszą oznaczać nieprzyjemności ani wyrzeczeń – w naszym Ranczo Zabrze – Grzybowice to świetna zabawa! Zapraszamy do nas ze swoimi pupilami, u nas nawiązują się przyjaźnie i znajomości na lata, zarówno czworonogów jak i ich właścicieli.

Zabrze do ustalenia
Detektyw-skutecznie, dyskretnie, profesjonalnie Detektyw-skutecznie, dyskretnie, profesjonalnie

Profesjonalny Detektyw zajmujący się zagadkami profesjonalnie i z sercem. Zakres usług: -ustalanie miejsca pobytu osób -zdrady -rozwody -obserwacja osób -ustalanie prawdziwego miejsca pracy -obserwacja osób pod kątem ujawnienia nieformalnych kontaktów towarzyskich -wykonywanie dokumentacji w celu przedstawienia przed Sądem w sprawach o rozwód i alimenty i inne

Ostrołęka do ustalenia
Zdrady- porady Detektywa Zdrady- porady Detektywa

Firma, która zajmuje się rozwiązywaniem spraw z zakresu Agencji Detektywistycznej. Zajmuje się: -sprawami rozwodowymi -obserwacją osób -ustaleniem dochodów osób -ustaleniem przyczyn i okoliczności zaginięcia osoby poszukiwanej -zdradami -ustaleniami miejsca pracy i innymi

Marki do ustalenia
Pogotowie Detektywistyczne Pogotowie Detektywistyczne

Detektyw zajmujący się: -zdradami -obserwacją osób pod kątem ujawnienia nieformalnych kontaktów towarzyskich -poszukiwaniami osób -poszukiwaniami dowodów i uzyskiwaniem informacji\ -rozwodami -ustaleniami miejsca pracy -doradztwem detektywistycznym i innymi

Ostrołęka do ustalenia
Sprawozdania za korzystanie ze środowiska 2016 Sprawozdania za korzystanie ze środowiska 2016

Obowiązki sprawozdawcze z zakresu ochrony środowiska dotyczą praktycznie każdej firmy. Do każdego przypadku należy podchodzić indywidualnie - znając branże firmy oraz sferę w której działa jesteśmy w stanie określić szczegółowo, które sprawozdania dana firma powinna składać w miedzy czasie może okazać się również, że firma powinna uzyskań odpowiednie pozwolenia. Na początek należy zadać kilka podstawowych pytań: Czy w firmie używany jest chociażby jeden samochód osobowy lub ciężarowy? Wynikiem działalności są odpady inne niż komunalne? W firmie używana jest kserokopiarka? W firmie do ogrzewania pomieszczeń używany jest piec, kocioł? Czy na terenie firmy tankowane są pojazdy np. wózek widłowy? Firma wprowadza na rynek produkty w opakowaniach? Jeżeli chociażby jedna odpowiedź jest na "TAK" to obowiązki sprawozdawcze z zakresu ochrony środowiska dotyczą również Twoją firmę - bez znaczenia czy w ciągu roku w samochodzie jest spalany jeden litr paliwa czy 1000l. Nie ważne czy samochód lub urządzenie jest wypożyczone czy w leasingu – jeżeli firma posiada fakturę za paliwo do zasilania urządzeń to się z tego musi rozliczyć, a nie leasingodawca. Warto wykonać i złożyć dokumentację zaległą (5 lat), a nie czekać na kontrolę i narażać firmę na niepotrzebne kary finansowe. PAKIET „A” BRONZOWY – wykonanie sprawozdań za korzystanie ze środowiska za rok 2016 do 10 urządzeń , które emitują spaliny do atmosfery = 150zł netto + VAT * samochód, agregat, wózek widłowy, piec do ogrzewania itp. PAKIET „A” SREBRNY – wykonanie wszystkich sprawozdań zaległy – 5 lat wstecz do 10 urządzeń*, które emitują spaliny = 499zł netto + VAT * samochód, agregat, wózek widłowy, piec do ogrzewania itp. Zapraszamy !!!

Rzeczniów 150,00 zł
Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl Odkup Odszkodowań - debitum.com.pl

Firma DEBITUM zajmuje się odkupem odszkodowań. Naszą ofertę kierujemy w stronę osób z całej Polski, które uważają, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło im wypłatę odszkodowania z OC lub AC. Szkodę odkupujemy za gotówkę, a następnie sami dochodzimy wypłaty brakującej kwoty od ubezpieczyciela. Pozwoli to Państwu szybko uzyskać należne pieniądze przy ograniczeniu formalności do minimum. Wystarczy przesłać nam zgromadzone dokumenty (kosztorys szkody, decyzja o przyznaniu odszkodowania po wypadku), a nasi specjaliści przeanalizują przypadek i odkupią odszkodowanie za gotówkę. Odkupujemy szkody: - komunikacyjne - majątkowe - z tytułu śmierci osoby bliskiej Zapraszamy do kontaktu: oc-ac@debitum.com.pl, tel. 600 21 51 21.

Radlin do ustalenia
Rzeczoznawca majątkowy warszawa Rzeczoznawca majątkowy warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnego rzeczoznawcy, który wyceni Twoją nieruchomość, koniecznie zajrzyj na stronę internetową http://altexpert.pl/. Kancelaria ta wykonuje tego typu wyceny obiektywnie i z indywidualnym podejściem do każdego przypadku, przez co zapewnia bezstronność i bardzo duże zorientowanie na potrzeby klientów. Warto zaufać tym specjalistom.

Warszawa do ustalenia
Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT

Amodit to idealna propozycja dla firm, które potrzebują dla siebie odpowiedniego wsparcia, gdy chodzi o pracę przy dokumentach. Przygotowane rozwiązania to obieg dokumentów w formie inteligentnego systemu, który umożliwi nam ich odpowiednie uporządkowanie. Dzięki systemowi Amodit można samodzielnie konstruować konkretne zadania i definiować te najważniejsze dla nas procesy jakie powinny się dokonywać.

Warszawa do ustalenia
Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl Sąd Metropolitalny w Katowicach - www.lexcanonica.pl

Lex Cannonica to Kancelaria Prawa Kanonicznego, która zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dotyczącej prawa kanonicznego małżeńskiego (przede wszystkim chodzi o stwierdzenie nieważności małżeństwa kanonicznego). Warto zaznaczyć, że stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego często mylnie nazywane jest rozwodem kościelnym bądź unieważnieniem małżeństwa kościelnego. Nasza pomoc skierowana jest do mieszkańców województwa śląskiego (możemy się spotkać w miejscu, które będzie dogodne dla klienta).

Jastrzębie-Zdrój do ustalenia
Adwokat Białystok Adwokat Białystok

Kancelaria Adwokacka Justyna Targońska-Reduta zajmuje się rzetelną obsługą klientów w różnych dziedzinach prawa. Dla klientów przygotowywana jest pomoc min. w zakresie: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa gospodarczego Ponadto oferowane jest wsparcie w zakresie: - prawa administracyjnego - prawa spadkowego Szczegółowe informacje udzielane są podczas rozmowy telefonicznej.

Białystok do ustalenia
Ontima.pl - jak odzyskać pieniądze z polisolokaty Ontima.pl - jak odzyskać pieniądze z polisolokaty

Nasza oferta to profesjonalne usługi związane z inwestycjami na giełdzie papierów wartościowych. Zapewniamy solidne i efektywne zarządzanie portfelem inwestycyjnym. Ontima to: - platforma inwestycyjna - pomnażanie pieniędzy na platformie Generali - aplikacja mobilna umożliwiająca prowadzenie platformy Generali w każdym czasie Dlaczego my? - działamy profesjonalnie - nacisk kładziemy na efekty - doświadczenie i wiedza procentują Więcej szczegółów o ofercie można znaleźć na stronie Ontima.pl.

Warszawa do ustalenia
Błędy medyczne Błędy medyczne

Biuro Opinii Medycznych współpracuje z Policją, Prokuraturami i Sądami na terenie całego kraju. Opinie, które wydajemy wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, kadra profesorska a także najlepsi eksperci z uprawnieniami biegłych sądowych. Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy, terminowość i skuteczność. Nasze opinie mogą obejmować 56 specjalizacji medycznych - najszerszy możliwy zakres. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 530 427 437.

Warszawa do ustalenia