Wyróżnione w kategorii Komputery


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Komputery

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Monitoring serwerów i komputerów użytkowników Ekransystem Monitoring serwerów i komputerów użytkowników Ekransystem

Zachęcamy do zapoznania się z naszym innowacyjnym oprogramowaniem Ekran System. To skuteczne narzędzie do nagrywania tego, co dzieje się na ekranie komputera. Przeznaczone jest do monitorowania pracy na stacjach roboczych i serwerach w firmowej sieci. Niewątpliwym atutem naszego oprogramowania jest to, że nagrane sesje można szybko przeszukiwać po słowach kluczowych. Oferowane przez nas rozwiązanie skierowane jest do osób chcących kontrolować to, co dzieje się na firmowych serwerach. Ekran System pozwala nagrywać i monitorować wszystkie sesje zalogowanego użytkownika. W razie podejrzanego zachowania osoba kontrolująca otrzymuje alert w czasie rzeczywistym. Powiadomienie o zagrożeniu posiada link do nagrania. Naszą ofertę wyróżnia przystępny cennik. Cena i koszty użytkowania oprogramowania Ekran System dostosowane są do możliwości i budżetu firmy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.ekransystem.com/pl

Poznań do ustalenia  
Litenet – projektanci stron

Nasi projektanci stron są w stanie zadowolić każdego klienta. Strona www powstaje w pięć do siedmiu dni roboczych, a cena uzależniona jest od indywidualnych negocjacji i stopnia trudności kodowania. Szybka realizacja i niskie ceny sprawiają, że nasza firma jest ceniona na rynku lokalnym.

Częstochowa do ustalenia
AKTUALIZACJE NAWIGACJI!! AKTUALIZACJE NAWIGACJI!!

Firma TESSA.COM to firma z zakresu szeroko rozumianego rynku usług IT. Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług informatycznych od prostych konfiguracji poprzez naprawy i serwis sprzętu komputerowego, urządzeń biurowych, kas fiskalnych, nawigacji aż do szeroko rozumianych kwestii programowania, projektowania i wykonania stron internetowych , grafik komputerowych, skryptów; tworzenie i administracja baz danych; tworzenie, serwis i administrowanie systemami komputerowymi(sieciami) domowymi i firmowymi. Twoja nawigacja ma nieaktualne mapy i źle prowadzi Cię do celu? Potrzebujesz mapy innych krajów, gdyż wybierasz się samochodem za granicę? Jesteś kierowcą ciężarówki i potrzebujesz nawigacji z możliwością podania wymiarów i ładowności pojazdu? Zajmujemy się aktualizacją map każdej nawigacji, tabletów, wgrywanie nowych mapy, odblokowywanie nawigacji, systemów, aktualizujemy mapy w każdej nawigacji przenośnej, samochodowej, również tablety i telefony - serwisujemy i naprawiamy nawigacje uszkodzone, zawieszające się itp. Naprawa nawigacji: wymiana uszkodzonych gniazd, mini USB, zasilania, słuchawkowe, poprawa i wymiana uszkodzonych GPS, ekrany - wyświetlacze, zawieszanie się, problem z GPS, odblokowywanie i inne... Dzięki aktualizacji nawigacji dojedziesz pod wybrany adres, będziesz miał aktualną mapę, wiedział o utrudnieniach, zmianach na drodze, fotoradarach i inne... WGRYWAMY MAPY ORAZ NAWIGACJĘ RÓWNIEŻ DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH I TABLETÓW. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI KARTY PAMIĘCI LUB PŁYTY Z WYBRANĄ MAPĄ!! Tel 531-505-459 powiadomienia.tessa@gmail.com

- 1,00 zł
Aplikacje mobilne na zlecenie Aplikacje mobilne na zlecenie

Piszę aplikacje mobilne na zlecenie. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.

- 50,00 zł  
Strony internetowe na zlecenie Strony internetowe na zlecenie

Tworzę strony internetowe na zlecenie. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.

- 50,00 zł  
Programy na zlecenie Programy na zlecenie

Piszę programy na zlecenie. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.

- do ustalenia  
AKTUALIZACJE NAWIGACJI!!! AKTUALIZACJE NAWIGACJI!!!

AKTUALIZACJA WSZYSTKICH MODELI NAWIGACJI !!!!! Twoja nawigacja ma nieaktualne mapy i źle prowadzi Cię do celu? Potrzebujesz mapy innych krajów, gdyż wybierasz się samochodem za granicę? Jesteś kierowcą ciężarówki i potrzebujesz nawigacji z możliwością podania wymiarów i ładowności pojazdu? Zajmujemy się aktualizacją map każdej nawigacji, tabletów, wgrywanie nowych map, odblokowywanie nawigacji, systemów, aktualizujemy mapy w każdej nawigacji przenośnej, samochodowej, również tablety i telefony - serwisujemy i naprawiamy nawigacje uszkodzone, zawieszające się itp. Naprawa nawigacji: wymiana uszkodzonych gniazd, mini USB, zasilania, słuchawkowe, poprawa i wymiana uszkodzonych GPS, ekrany - wyświetlacze, zawieszanie się, problem z GPS, odblokowywanie i inne... MOŻLIWOSĆ WYSYŁKI KARTY PAMIĘCI Z WYBRANĄ MAPĄ!!!! WGRYWAMY MAPY ORAZ NAWIGACJĘ RÓWNIEŻ DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH I TABLETÓW!!!!! tel. 531-505-459 powiadomienia.tessa@gmail.com

- 1,00 zł
Naprawa laptopów komputerów, Naprawa laptopów komputerów,

Witamy serdecznie, na samym wstępie chcemy poinformować iż mają Państwo doczynienia z profesjonalną firmą, gdzie na wszystkie usługi dajemy gwarancję oraz dowód naprawy a nasze ceny są naprawdę konkurencyjne. Co robimy: • Wymieniamy zbite, pęknięte matryce, ekrany laptopów. • Czyścimy urządzenia po zalaniu wszystkim płynami. • Wymieniamy i rozbudowujemy pamięci • Naprawiamy płyty główne, wymieniamy karty, układy graficzne, wszelkie układy scalone laptopów lub komputerów. • Wymieniamy gniazda zasilania, USB, audio płyty głównej laptopów lub komputerów, naprawiamy sekcje zasilania w laptopach i komputerach • Odzyskujemy dane z dysków twardych , kart pamięci, płyt CD/DVD • Wymieniamy i naprawiamy obudowy i zawiasy we wszystkich laptopach. • Wymieniamy napędy optyczne CD, DVD, BLU-RAY • Wymiana klawiatury. • Wymieniamy dyski twarde • Wykonujemy pełną konserwację układów chłodzenia (wymiana past termoprzewodzących). • Odkupujemy uszkodzone laptopy. Okresowe przeglądy laptopów i komputerów : • pełne czyszczenie z kurzu i zanieczyszczeń • aktualizację sterowników (zwiększają wydajność) • aktualizację zabezpieczeń i systemu Windows • wyłączenie zbędnych usług i programów działających w tle • pomoc w zakupie lub instalacja darmowych programów antywirusowych • instalowanie podstawowych programów (kodeki i odtwarzacze do filmów, programy do archiwizacji) • pełne czyszczenie układu chłodzenia i zmiana past termoprzewodzących (odprowadzających ciepło) • pełne czyszczenie z wirusów, oprogramowania szkodliwego i szpiegującego • aktualizację i optymalizację środowiska Windows Xp,Vista, 7, 8, 8.1, 10 • przetestowanie wszystkich podzespołów komputera programami diagnostycznymi • aktualizacja BIOSu Dlaczego my: • Jesteśmy profesjonalną firmą znającą się na rzeczy. • Najszybsze diagnozy, większość odbywa się w ciągu 24 – 48 godzin. • Darmowe diagnozy. Za sprawdzenie sprzętu nic nie zapłacisz, nawet rezygnując z naprawy. • Miła i profesjonalna obsługa. • Niskie ceny napraw, zawsze ustalane z klientem. • Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy faktury. • Jakość usług na każdą naprawę dajemy gwarancję.

Dzierżoniów do ustalenia
strony www, wykonywanie stron www strony www, wykonywanie stron www

Witam Zajmuję się takimi rzeczami jak: - Tworzenie od podstaw strony www z możliwością późniejszej edycji przez klienta. - Zmiany wyglądu dotychczasowej strony i dostawanie jej do panujących trendów. - Podstawowe pozycjonowanie zazwyczaj po ok 2-3 miesiącach strona znajduję się na bardzo wysokiej pozycji w google. - Posiadam własny serwer który dostajesz w cenie strony. - Koszt domeny przez pierwszy rok wynosi 0zł a dopiero po roku kosztuje ok 50zł. - Szybka i dobra robota. Chcesz się czegoś dowiedzieć zadaj mi pytanie. Teraz promocja na strony www. Cena stron zaczyna się od 400zł. Zapraszam do kontaktu.

Dzierżoniów do ustalenia
Informatyk Wrocław Informatyk Wrocław

Usługi informatyczne od specjalistów we Wrocławiu. W ofercie: - informatyk do wynajęcia, - naprawa komputerów i aktualizacje oprogramowania, - zdalne rozwiązywanie problemów informatycznych. Formuła współpracy: - działamy przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia, - przyjmujemy jednorazowe lub stałe zamówienia, - nastawienie na bezpieczeństwo krytycznych danych biznesowych. Zadzwoń teraz: 792 792 589. Produkty/Usługi: -wsparcie, konserwacja, instalacja systemów do zarządzania i księgowości -okresowa konserwacja sprzętu komputerowego -administracja serwerami firmy -administracja siecią komputerową i dostępem do Internetu -administracja serwerami WWW i poczty - dla naszych Klientów ceny preferencyjne na tworzenie i modyfikacje stron WWW i portali firmowych -zapewnienie bezpieczeństwa danych (kopie zapasowe, oprogramowanie antywirusowe) -zdalna pomoc techniczna -instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego -inwentaryzacja oprogramowania i sprzętu komputerowego firmy -zarządzanie licencjami systemów i oprogramowania -optymalizacja działania komputerów i urządzeń sieciowych -szkolenia w zakresie obsługi komputera -pomoc zdalna i telefoniczna dla pracowników firmy -aktualizacja oprogramowania

Wrocław do ustalenia
konsulting - semprus.pl konsulting - semprus.pl

Zintegrowane systemy zarządzania dla firm z pełnym doradztwem wdrożeniowym. Czym się zajmujemy? - promowaniem idei ERP, - wdrażamy innowacyjne systemy zarządzania głównie w sektorze MSP, - przedstawiamy dane firmowe w maksymalnie czytelnej formie. Co jeszcze? - zintegrowane rozwiązania dla firm, które obejmują działanie całego przedsiębiorstwa, - audyt IT przed wdrożeniem, - nasze główne narzędzie to System Zarządzania SAP Business ONE. Kontakt telefoniczny: 606 333 450.

Białystok do ustalenia
Serwery IT - serweryit.pl Serwery IT - serweryit.pl

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dostarczaniem serwerów oparty o sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Przykładowymi produktami, które mamy w naszej ofercie są: - PowerEdge R230 - PowerEdge R330 - PowerEdge R430 - PowerEdge T430 Wszystkie nasze usługi charakteryzują się: - wysoką jakością - dostępnością w dobrych cenach - pełnym wsparciem naszych pracowników Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług zadzwoń - +48 600 705 309.

Warszawa do ustalenia
Firma it poznań Firma it poznań

Firma Partnerhosted zajmuje się na co dzień świadczeniem usług w zakresie outsourcingu IT. - warunki finansowania dostosowane do możliwości Klienta - bezinwestycyjne rozpoczęcie działalności - całodobowa obsługa to tylko niektóre z naszych zalet. Więcej o usługach IT w Poznaniu, pod adresem www.Partnerhosted.pl!

Poznań do ustalenia
Serwis Komputerowy Szczecin - serwis.adenet.pl Serwis Komputerowy Szczecin - serwis.adenet.pl

Oferta firmy Adenet obejmuje profesjonalny serwis komputerowy. Usługi te są wykonywane zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm. Klienci mają możliwość oddania sprzętu do naprawy drogą wysyłkową, ale mogą też zamówić usługę serwisową wykonywaną we własnym biurze. Doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy zapewniają najwyższą jakość usług.

Szczecin do ustalenia
Naprawa laptopów Kraków Naprawa laptopów Kraków

Komputer to takie urządzenie, z którym praktycznie każdy z nas na co dzień pracuje. Dlatego pojawia się pytanie jak sobie z tym sprzętem poradzić, gdy pojawi się jakaś awaria. Na tą chwilę najlepszym dostępnym rozwiązaniem będzie oczywiście sięgnięcie po profesjonalną pomoc. Nasze pogotowie komputerowe działa przez całą dobę na terenie Krakowa, gratis możemy do Was dojechać i zajmiemy się sprawnie naprawą Waszego sprzętu.

Kraków do ustalenia
Komputery poleasingowe Komputery poleasingowe

Jesteśmy sklepem internetowym, który sprzedaje wysokiej jakości używany sprzęt komputerowy. Mamy bardzo bogatą ofertę. Możemy dostarczyć takie produkty jak: - drukarki - monitory - komputery stacjonarne - komputery w stylu all-in-one Innymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie są: - sprzęt dla graczy - sprzęt dla profesjonalistów - netbooki - akcesoria W razie pytań dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 717237450.

Wrocław do ustalenia