Wyróżnione w kategorii Materiały budowlane


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Materiały budowlane

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kamień dekoracyjny elewacyjny ozodbny Kamień dekoracyjny elewacyjny ozodbny

Oferuje kamień naturalny z własnych kopalń piaskowca. Kamień do budowy ogrodzeń już od 60 PLN za tonę. FHU Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma utworzona od 2001 roku . Od tego okresu prowadzimy szybkie ruchy w przerobie kamiennych materiałów budowlanych z własnych surowców skalnych. W kamieniarskim zakładzie produkcyjnym produkujemy kamień dekoracyjny oraz kamień rzędowy . Do wyprodukowania kamiennych wyrobów budowlanych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to pozyskujemy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Biestrzyków w powiecie radomszczańskim . Nasza kopalnia piaskowca Chełmska Góra III to dość dużą odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień ozdobny dowozimy do krajów europy zachodniej i wschodniej europy oraz na rynki Ameryki Północnej. Najpopularniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne zwane jako mur rzędowy . Inne wzory płytek elewacyjnych które produkujemy również cieszą się dużym zainteresowaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą co można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Możemy się tez pochwalić i duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i portalowe z piaskowca barwnego z elementami gzymsowymi oraz rzeźbami. Kominki i obudowy kominkowe wytwarzamy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z kamienia naturalnego. Obudowy kominkowe i kominki uzupełniamy o kamień elewacyjny oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe szlifowane. Kamień elewacyjny rustykalny standardowo ładujemy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednej palecie co jest związane z odbiorami przez firmy kurierskie. Oferowany piaskowiec w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie koło miejscowości Leonów lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne dla których to organizujemy wysyłki i załadunek workach typu BB . Kamień rzędowy wytwarzamy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca oraz mniejszych kawałków pozyskanego surowca z którego to można jeszcze wytworzyć taki materiały. Oferujemy także kamień ogrodowy na murki oporowe oraz produkty takie jak płyty cięte na ścieżki i płyty dekoracyjny fasadowe z piaskowca .

Wielgomłyny 148,00 zł  
Kamień elewacyjny dekoracyjny stara cegła Kamień elewacyjny dekoracyjny stara cegła

Kamieniarstwo Pawlik to niewielka firma trudniąca się wydobyciem i obróbką piaskowca została założona od maja 2001 roku . Od założenia firmy prowadzimy skumulowane działania w wytwarzaniu kamiennych materiałów budowlanych. W niewielkim zakładzie produkcyjnym wytwarzamy kamień dekoracyjny oraz kamień murowy . Do wytwarzania kamiennych wyrobów dekoracyjnych oraz konstrukcyjnych używamy naturalny kamień piaskowiec kredowy, który to wydobywamy w naszych kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło miejscowości Zagórze w województwie łódzkim. Kopalnia piaskowca Chełmska Góra II to odkrywka w której wydobywamy najlepsze jakościowo i kolorystycznie piaskowce kredowe. Produkowany kamień dekoracyjny dostarczamy do krajów europy zachodniej jak i innych krajów na kilku kontynentach. Najładniejszym wzorem kamienia elewacyjnego rustykalnego są płytki elewacyjne o nazwie kamień rzędowy lub jako star cegła kamień okładzinowy rzędowy . Pozostałe wzory piaskowca które wytwarzamy również cieszą się dużym uznaniem rzeszy zadowolonych klientów w kraju jak i za granicą. Ponad to duże zainteresowanie posiadają nasze kominki rustykalne i obudowy portalowe z piaskowca barwnego a także płaskorzeźby. Obudowy kominkowe produkujemy z piaskowca polerowanego oraz z elementów łupanych i szlifowanych z innych kamieni naturalnych takich jak konglomerat. Kominki uzupełniamy o kamień elewacyjny rustykalny lub płyty szlifowane oraz elementy z produktu jakim są płyty fasadowe. Płytki elewacyjne rustykalne standardowo mieścimy w palety w ilości po 20 m2 by nie przekroczyć wagi 1200 kg na jednej palecie. Piaskowiec dekoracyjny w produktach takich jak kamień dekoracyjny i kamień murowy czy kamień budowlany można nabyć w naszej firmie koło kopalni w miejscowości Grabowie w gminie Wielgomłyn koło miejscowości Leonów lub nabyć wysyłkowo za pomocą firmy kurierskiej lub po przez inne firmy spedycyjne. Kamień rzędowy produkujemy bezpośrednio w kopalni piaskowca Grabowie z bloków piaskowca w postaci łupanej lub w postaci cięto łupanej w zakładzie.

Wielgomłyny 75,00 zł  
Kamień ogrodowy do ogrodu murowy na skarpy skalniak Kamień ogrodowy do ogrodu murowy na skarpy skalniak

Podejmując się za remont przedpokoju warto rozeznać się czy nie użyć kamiennych materiałów ozdobnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Zastosowanie takich materiałów powoduje większą wartość odnowionego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia poczekalni dla pacjentów . W remoncie budynku warto zastosować takie materiały jak kamień elewacyjny rustykalny lub można zastosować także płyty szlifowane ozdobne . Na tego typu produkty jak płytki elewacyjne rustykalne czy płyty szlifowane z kalibracją stosuje się piaskowiec kolorowy .Ten kamień piaskowiec kredowy wycina się w miejscu zwanym jako kopalnia piaskowca . Ten piaskowiec można także zastosować jako kamień ogrodowy w postaci brył ogrodowych lub kamień na ozdoby ogrodowe . Ten sam piaskowiec naturalny ma szerokie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany do wznoszenia murów na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy na skarpy ziemne stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda kopalnia piaskowca lub odkrywka piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień jak w największych blokach skalnych do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec wielokolorowy używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki rustykalne . Na elewacje zastosowany piaskowiec okruchowy jako kamień ozdobny rustykalny jest znakomitym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

Wielgomłyny 170,00 zł  
Obróbki blacharskie-Opierzenia, Pas nadrynnowy Obróbki blacharskie-Opierzenia, Pas nadrynnowy

Prowadzimy w naszym sklepie CentrumBlacharskie.pl sprzedaż obróbek blacharskich na terenie całego kraju. Blachy wysyłamy firmą kurierską, wysyłkę prowadzimy w 24h po złożeniu zamówienia. Posiadamy szeroki asortyment blach taki jak: stal powlekana, aluminium powlekane, stal nierdzewna, tytan cynk czy miedz. Bogatą kolorystykę blach powlekanych, oraz duży wybór obróbek blacharskich: -pas nadrynnowy -wiatrownicę pod papę czy gont -parapety -obróbki attyki -obróbki deski czołowej -obróbki krokwi Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta w sklepie CentrumBlacharskie.pl możliwy jest także kontakt telefoniczny pod nr.669399502. Każdy znajdzie blachy potrzebne do wykończenia dachu, balkonu, tarasu czy fasady.

- do ustalenia  
Kamień elewacyjny dekoracyjny piaskowiec Kamień elewacyjny dekoracyjny piaskowiec

Biorąc się za remont pomieszczenia warto rozważyć czy nie zamontować kamiennych materiałów elewacyjnych przy wykonywaniu tego typu przedsięwzięcia. Zastosowanie takich materiałów czyni wyższą wartość remontowanego mieszkania lub innego tego typu pomieszczenia usługowego . W remoncie pomieszczenia szpitalnego warto zastosować takie materiały jak kamień ozdobny lub można zastosować także płyty fasadowe . Na tego typu produkty jak płytki elewacyjne rustykalne czy płyty szlifowane cięte stosuje się piaskowiec wielokolorowy .Ten kamień piaskowiec polski wydobywa się w miejscu zwanym jako kopalnia piaskowca odkrywkowa . Ten piaskowiec żółty można także zastosować jako kamień ogrodowy w postaci grysu lub kamień na ozdoby ogrodowe . Ten sam piaskowiec kolorowy ma szerokie zastosowanie w postaci takiej jak kamień budowlany na ogrodzenia na różnego rodzaju budowle oraz mury. W ogrodzie kamień ogrodowy cięto łupany stosuje się jako materiał ozdobny lub materiał konstrukcyjny do budowy murków. Każda kopalnia odkrywkowa piaskowca powinna dostarczać w głównej mierze kamień jak w największych formatach do dalszej przeróbki w zakładzie kamieniarskim. Kamień piaskowiec okruchowy używa się do wykonywania obudów kominkowych w różnego rodzaju typach takich jak kominki rustykalne . Na elewacje zastosowany piaskowiec barwny jako kamień elewacyjny jest ciekawym rozwiązaniem o ponad czasowej trwałości.

Wielgomłyny 75,00 zł  
Kostka brukowa warszawa - certus.eu Kostka brukowa warszawa - certus.eu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na stronie certus.eu lub pod numerem telefonu: 22 519 43 70. Jesteśmy firmą zajmującą się materiałami nawierzchniowymi i elementami betonowymi. U nas możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb takie elementy jak: - kostki betonowe, - płyty betonowe, - płyty chodnikowe, - bloczki fundamentowe, - pustaki konstrukcyjne. Wszystkie nasze produkty mają bardzo wysoką jakość. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Warszawa do ustalenia
Płyty gumowe i silikonowe Płyty gumowe i silikonowe

Pro-Seals Polska to firma specjalizująca się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Wśród tych produktów można znaleźć m.in. uszczelki – uszczelki silikonowe i uszczelki gumowe, płyty silikonowe i gumowe, węże przemysłowe, taśmy PTEF, tworzywa konstrukcyjne i mnóstwo innych produktów. Ponadto firma wycina uszczelki na wymiar i obrabia tworzywa sztuczne. Usługi/Produkty: - Profile gumowe i silikonowe - Płyty gumowe i silikonowe - Węże przemysłowe - Uszczelnienia techniczne - Tworzywa konstrukcyjne - Poliuretan - Termoizolacja - Szkła wodowskazowe

Klucze do ustalenia
Materiały budowlane - Wielkopolska - najkorzystniejsze ceny Materiały budowlane - Wielkopolska - najkorzystniejsze ceny

Jesteśmy dystrybutorem wielu różnych produktów związanych z budownictwem i tematami pokrewnymi. Dysponujemy bardzo duża znajomością rynku. Możemy zagwarantować: - konkurencyjne ceny - dostawę towaru bezpośrednio do klienta - fachowe doradztwo - bogatą ofertę Możemy dostarczyć: - opał - materiały budowlane - nawozy - narzędzia W razie chęci poznania pełnej oferty naszej firmy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 0-61 287 35 00. Oferowane usługi/produkty: - materiały budowlane - skład budowlany - zaopatrzenie budowy

Murzynowo Kościelne do ustalenia
Parkiety-Warszawa.com Parkiety-Warszawa.com

Mix-Parkiet to warszawska firma, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wykonywania podłóg, tarasów oraz ich konserwacji w postaci lakierowania, itp. W ofercie tego wykonawcy znajdują się liczne deski, schody oraz parkiety egzotyczne i tradycyjne, a także liczne akcesoria parkieciarskie. Warto dodać, że wszystkie usługi wykonują specjaliści z dużym doświadczeniem.

Warszawa do ustalenia
Narzędzia do warsztatów -  domtechniczny24.pl Narzędzia do warsztatów - domtechniczny24.pl

Dom Techniczny – akcesoria i narzędzia do prac technicznych. Co proponujemy? - narzędzia i chemię profesjonalną, np. kleje, farby do maskowania, - dłuta i elementy złączne, - zróżnicowane systemy zabezpieczeń, w tym wciągarki elektryczne. Zalety: - narzędzia posegregowane według potrzeb specjalistów, - maszyny, osprzęt, akcesoria BHP w jednym miejscu, - bezpłatna dostawa od 600 złotych. Telefon: 502 103 808.

Wieluń do ustalenia
Blachodachówka - soltect.pl Blachodachówka - soltect.pl

Szukasz sprawdzonego dostawcy pokryć dachowych w okolicach Krakowa? Jeśli tak zapraszamy Cię do firmy Soltect z Trąbek, która w dystrybucji takich artykułów ma już kilkunastoletnie doświadczenie. Oferujemy Wam między innymi dachówki, blachy trapezowe, dachowe i gontopodobne, rynny, a nawet okna dachowe i wszelkie akcesoria.

Wieliczka do ustalenia
Sprzedaż betonu Sprzedaż betonu

Nasza firma Cemex zajmuje się produkcją i sprzedażą betonu budowlanego do wszechstronnego zastosowania. Działamy na terenie całej Polski. Nasze produkty trafiają również zagranicę. Posiadamy: - tani beton zwykły - betony posadzkowe - betony specjalistyczne Popularne produkty to między innymi: - beton lekki - betony monolityczne - beton z gruszki - beton szybkotwardniejący - betony dekoracyjne Produkty Cemex spełniają wszelkie normy i osiągają wysokie parametry. Beton Cemex jest trwały, wytrzymały, nie kruszy się. Zapraszamy do bliższego poznania oferty firmy Cemex.

Warszawa do ustalenia
Panele podłogowe Białystok - Panelstyl.com.pl Panele podłogowe Białystok - Panelstyl.com.pl

PanelStyl to w pełni nowoczesna i profesjonalna firma oferująca swoim klientom najlepszej jakości wyposażenie wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz: - podłogi drewniane - panele - drzwi Ponadto proponujemy również: - deski tarasowe - listwy - panele ścienne Więcej szczegółów znajdziesz już teraz na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu. Oferowane produkty: - Panele podłogowe - Podłogi drewniane - Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - Płyta OSB - Listwy - Parapety - Deska tarasowa - Tapety - Panele ścienne - Podsufitka - Kamień dekoracyjny - Płyta szalunkowa

Białystok do ustalenia