Wyróżnione w kategorii Fotografia


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Fotografia

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kurs fotografii Łódź Kurs fotografii Łódź

Zastanawiasz się jak robić dobre zdjęcia? jak swoim fotografiom nadać głębie i wyjątkowości? Zapraszam na moje warsztaty fotografii, na moich zajęciach zdobędziesz umiejętności, nauczysz się "patrzeć" i fotografować różnego rodzaju obiekty i scenerie. Pierwszą najważniejszą kwestią dla fotografa bądź przyszłego fotografa jest uczenie się jak “patrzy” aparat, własny ale i również każdy inny, z jakim ma się do czynienia. Na moich zajęciach staram się uczyć zwracania uwagi na to, co znajduje się w okolicach fotografowanego człowieka lub przedmiotu, wyszukiwania głównego planu, najważniejszej rzeczy w danej scenerii. Zapraszam do przygody z fotografowaniem, uwiecznianie przyrody, krajobrazu czy architektury, wzbogaca i pokazuje piękno naszego otoczenia, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Warsztaty odbywają się w takich miastach jak Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków. Każdy z warsztatów jest dokładnie opisany z sześciu zakładkach na mojej stronie www. Sprawdź koniecznie galerie, jeśli zdjęcia ci się podobają i chcesz robić podobne, te warsztaty są zdecydowanie dla ciebie! Zapraszam!

- do ustalenia
Wideofilmowanie ślubu - jmvideo.pl Wideofilmowanie ślubu - jmvideo.pl

Just Married Video – specjalizujemy się w wideofilmowaniu ślubów. Oferta podstawowa: - film główny z imprezy, - nagrania oczepin, tańca, kazania, - najlepsze skróty z wesela. Dlaczego my? - 700 potwierdzonych realizacji, - rezerwacja usługi bez zobowiązań, - klient z pełną kontrolą nad procesem tworzenia filmu. Zadzwoń teraz: 537 046 767.

Łapy do ustalenia
Fotografia ślubna Fotografia ślubna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które warto uwieńczyć na wysokiej jakości fotografiach, które proponuje fotograf Anna Krupka. To dzięki dużemu doświadczeniu, którego dowodem są liczne certyfikaty, jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości zdjęcia. Do każdej sesji wykorzystujemy sprzęty opatrzone sprawdzoną marka. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalizm, który stał się wizytówką naszej firmy. Oferowane produkty: - Wykonuję reportaże ślubne w całej Polsce i za granicą. Sesje ślubne w górach, plenery ślubne w Tatrach i w Bieszczadach. Zapraszam.

Zawiercie do ustalenia