Wyróżnione w kategorii Fotografia


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Fotografia

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Fotografia ślubna Fotografia ślubna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które warto uwieńczyć na wysokiej jakości fotografiach, które proponuje fotograf Anna Krupka. To dzięki dużemu doświadczeniu, którego dowodem są liczne certyfikaty, jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości zdjęcia. Do każdej sesji wykorzystujemy sprzęty opatrzone sprawdzoną marka. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalizm, który stał się wizytówką naszej firmy. Oferowane produkty: - Wykonuję reportaże ślubne w całej Polsce i za granicą. Sesje ślubne w górach, plenery ślubne w Tatrach i w Bieszczadach. Zapraszam.

Zawiercie do ustalenia
OKLEJANIE SCIANEK DZIAŁOWYCH – FOLIE DEKORACYJNE DO BIUR

Folie dekoracyjne i matujące wykorzystywane są do wyklejania szyb w nowoczesnych biurach, gabinetach, witrynach sklepowych, urzędach, mieszkaniach, na balkonach z szklaną balustradą i wszędzie tam gdzie chcemy zabezpieczyć ludzi przed wejściem w szybę oraz uzyskać ciekawy, estetyczny i dekoracyjny wygląd szyby oraz zapewnić sobie lub pracownikom poczucie prywatności i komfort pracy. Na foliach tych mamy możliwość zrobienia dowolnego logotypu lub wzoru graficznego przy użyciu plotera tnącego co daje bardzo ciekawe efekty dekoracyjne. Folie dekoracyjne dzielą się na: Translucentne – folie przepuszczające światło ale ograniczające możliwość widzenia przez szybę. Do folii tych należą wszystkie folie tzw. matujące (dające efekt szkła piaskowanego, mrożonego). Folie te mogą być również w dużej gamie kolorów. Transparentne – folie przepuszczające światło i umożliwiające widzenie przez szybę lecz zmieniające jego fakturę i/lub kolor. Folie te najczęściej używamy do zmiany koloru szkła bezbarwnego i dają efekt szkła witrażowego. Różnorodność folii, co do faktury jak i koloru umożliwia uzyskanie bardzo ciekawych efektów wizualnych i estetycznych i umożliwia realizowanie skomplikowanych projektów dekoracyjnych. Możliwość druku na foliach matujących daje również ogromne możliwości uzyskania ciekawego efektu wizualnego na oklejonej szybie. Oklejane ścianek szklanych: Usługa oklejania świadczona przez naszą firmę zaczyna się najczęściej pomiarem ścianek i ustaleniem wymagań klienta. Jeśli grafika ma zawierać elementy identyfikacji firmy to prosimy o dostarczenie logotypu lub materiałów graficznych firmy w postaci wektorowej. Następny etap to przygotowanie projektu graficznego i uzgodnienie go z klientem. Uzgodniony projekt jest przygotowywany graficznie (brytowany) do wycinania na ploterze a następnie plotowany na folii. Z wyciętą folią jedziemy do klienta i na miejscu folia jest montowana na ścianki szklane. Świadczymy również usługę usuwania folii wszelkiego rodzaju z szyb lub innych powierzchni. tel. +48 502 751 377 email: foldekor@foldekor.pl www: http://www.foldekor.pl/ Ogłoszenie ma charakter informacyjny, w celu szczegółowej wyceny proszę o kontakt.

Warszawa do ustalenia
Profesjonalna fotografia biznesowa

W naszej ofercie znajdą Państwo szerokie możliwości na wykreowanie biznesowego wizerunku. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby na każdym zdjęciu było widoczne nasze doświadczenie i zaznajomienie się z branżą. Przede wszystkim stawiamy na wysokiej jakości zdjęcia biznesowe wykonywane według oczekiwań Klienta. Oferujemy całkowite przygotowanie sesji biznesowe uwzględniając również etap przygotowań koncepcji sesji. Dzięki naszym umiejętnościom możemy również zaoferować najwyższej jakości postprodukcję.

Warszawa do ustalenia  
foto-wideo śluby-wesela foto-wideo śluby-wesela

wideofilmowanie , fotografowanie uroczystości ślubnych , Zajmujemy się fotografią i filmem , reportażem ślubnym , montażem wideo , sesjami plenerowymi. Zapraszamy do współpracy wszystkie pary szukające fotografa , kamerzysty na swój ślub.

Bydgoszcz 1.700,00 zł
foto-wideo śluby-wesela foto-wideo śluby-wesela

Fotografowanie , kamerzysta ślubny , wesela z dojazdem: tanio i solidnie Filmowanie ślubów, ślubne wideofilmowanie, fotograf, fotografia ślubna

Koszalin 1.300,00 zł