Wyróżnione w kategorii Fotografia


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Fotografia

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Wideofilmowanie ślubu - jmvideo.pl Wideofilmowanie ślubu - jmvideo.pl

Just Married Video – specjalizujemy się w wideofilmowaniu ślubów. Oferta podstawowa: - film główny z imprezy, - nagrania oczepin, tańca, kazania, - najlepsze skróty z wesela. Dlaczego my? - 700 potwierdzonych realizacji, - rezerwacja usługi bez zobowiązań, - klient z pełną kontrolą nad procesem tworzenia filmu. Zadzwoń teraz: 537 046 767.

Łapy do ustalenia
Fotograf Katowice - sesje zdjęciowe, śluby, imprezy Fotograf Katowice - sesje zdjęciowe, śluby, imprezy

Masz w planach ważne wydarzenie? Chcesz mieć niezapomniane wspomnienia na zdjęciach? Dobrze trafiłeś! Imprezy, śluby, wesela lub prywatne sesje zdjęciowe. Zlecenia wykonywane nie tylko w plenerze, ale również w prywatnym studiu fotograficznym. Przyjemna atmosfera podczas sesji. Zdjęcia wykonywane na podstawie umowy - jasne warunki i terminy. Cena i ilość zdjęć do uzgodnienia. Wystawiam faktury. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń.

Katowice 150,00 zł  
Fotografia ślubna Fotografia ślubna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które warto uwieńczyć na wysokiej jakości fotografiach, które proponuje fotograf Anna Krupka. To dzięki dużemu doświadczeniu, którego dowodem są liczne certyfikaty, jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości zdjęcia. Do każdej sesji wykorzystujemy sprzęty opatrzone sprawdzoną marka. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalizm, który stał się wizytówką naszej firmy. Oferowane produkty: - Wykonuję reportaże ślubne w całej Polsce i za granicą. Sesje ślubne w górach, plenery ślubne w Tatrach i w Bieszczadach. Zapraszam.

Zawiercie do ustalenia