Wyróżnione w kategorii Dom i Ogród


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Dom i Ogród

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Kamień EDYTA Kamień EDYTA

Cena: 35zł / 1m2 Płytki wzoru Edyta mają wymiary ok 10 x 40cm oraz grubości do ok 1,5cm. Wykonane są z mieszanki ceramiczno - gipsowej. Płytki Edyta prezentują się wyjątkowo efektownie i niepowtarzalnie. Mogą stanowić wykończenie nowoczesnych wnętrz lub nadać nowego charakteru pomieszczeniom o klasycznym wystroju. Doskonale sprawdzą się w miejscach, które wymagają częstszego czyszczenia, np kuchnia, taras czy okolice kominka. Po odpowiedniej impregnacji można je spokojnie przetrzeć wilgotną szmatką a dość równa struktura ułatwia czyszczenie.

Głogów 35,00 zł  
Pojedyńcza Cegła Z Fugą Pojedyńcza Cegła Z Fugą

Cena: 35zł / 1m2 Cegiełka z fugą wykonana jest z mieszanki ceramiczno-gipsowej,ma zastosowanie do kazdego wnętrza oraz na elewację po odpowiednim zaimpregnowaniu impregnatem hydrofobowym. Wymiary cegiełki to 26,5cmc7.5 cm o grubości ok 2 cm,nie wymaga fugowania jest z gotową fugą co umożliwia szybkie położenie. Zawsze zalecana jest impregnacja po położeniu gdyż impregnaty ożywiają kolor,utwardzają oraz pozwalają na przemycie gdyby się zabrudziła

Głogów 35,00 zł  
Kamien Dekoracyjny Wzór SKAŁKA Kamien Dekoracyjny Wzór SKAŁKA

Cena: 35zł / 1m2 Wzór Skałka występuje w płytkach o wysokości 17cm, długości od 20 do 45cm i grubości do ok 3,6cm. Ta imitacja kamienia naturalnego wykonana jest ze specjalistycznej mieszczanki gipsowo - ceramicznej. Skałka - jak prawdziwy kamień - odzwierciedla prawdziwe kamienie. Występuje w kolorystyce brąz z przebarwieniami, kremowy, biały, różnobarwny, popielaty, czarny lub inny na życzenie klienta. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Płytki kładziemy "na styk" - nie ma potrzeby fugowania po montażu.

Głogów 35,00 zł  
Płytki o imitacji kamienia Wzór EMILIA Płytki o imitacji kamienia Wzór EMILIA

Cena: 35 zł / 1m2 W tym wzorze polecamy mix kolorów co nadaje ścianie jeszcze większej autentyczności kamiennego wykonania. Wzór ten składa się z pojedynczych płytek w pięciu różnych wymiarach i kształtach, od 10x10cm do 26,5x26,5cm. Wzór Emilia doskonale nadaje się do ułożenia w każdym z domowych pomieszczeń wspaniale odmieni wnętrze w którym zostanie ułożony nada mu styl i elegancję. Kolorystyka wzoru: kremowy, ecru, żółty, brązowy, popielaty. Wzór nie wymaga fugowania.

Głogów 35,00 zł  
Płytki ścienne PATRYCJA Płytki ścienne PATRYCJA

Cena: 35 zł / 1m2 Wzór PATRYCJA wykonany jest z mieszaki ceramiczno-gipsowo-cementowej. Wymiary płytki ok 10x38cm i grubość do 2,5cm. Ten niezwykle popularny wzór można zastosować w każdym pomieszczeniu w domu jak i na elewacji zewnętrznej. Dzięki temu, że produkty wykonywane są na zamówienie możemy ten produkt przygotować w dowolnej kolorystyce. Mogą nie tylko być jednobarwne, np: białe, kremowe. Bardzo efektownie prezentują się wzory wielobarwne, np. połączenie koloru kremowego, beżowego oraz jasno brązowego (widoczne na zdjęciach)

Głogów do ustalenia  
Kamień MAŁGOSIA Kamień MAŁGOSIA

Cena: 35zł / 1m2 Płytki wzoru Małgosia występują w rozmiarze: wysokość 14cm, długość do 48cm i grubość do ok 2cm. W porównaniu do kamienia naturalnego nie obciąża tak znacznie ścian budynku, łatwość obróbki jest dodatkowym atutem płytek mineralnych, a efekty często są znacznie lepsze jak przy użyciu naturalnego kamienia. Wzór Małgosia doskonale nadaje się do każdego z domowych pomieszczeń. Odmieni, nie do poznania, pomieszczenie w którym zdecydują się Państwo go ułożyć oraz wniesie wspaniały klimat do Państwa domu. Płytki dostępne są w kolorach: kremowym, ecru, popielatym, oraz oczywiście mogą być barwione zgodnie z wytycznymi klienta

Głogów 35,00 zł  
Kamień Wzr PIASKOWIEC KAMILA Kamień Wzr PIASKOWIEC KAMILA

Cena: 35 zł / 1m2 Wzór składa się z pojedynczych płytek o różnej długości lecz takiej samej wysokości. Najkrótszy element ma 10x10cm a najdłuższy 10x50cm. Płytki kładziemy bezfugowo, co tworzy na ścianie bardzo naturalny efekt prawdziwego kamienia. Kolorystyka dowolna wykonywana na zamówienie. Można je stosować w każdym pomieszczeniu, nawet w takich z podwyższoną wilgotnością jak np. kuchnia. Wzór Kamila występuje w dwóch wariantach - wewnętrzne i elewacyjne. Wewnętrzne wykonane są z mieszanki ceramiczno-gipsowo-cementowej a zewnętrzne z mieszanki ceramiczno-cementowej.

Głogów 35,00 zł  
Płytki ścienne ANIA Płytki ścienne ANIA

Cena: 35 zł / 1m2 Wzór Ania wykonany jest z mieszaki ceramiczno-gipsowej. Płytka występuje w wymiarach ok. 10x40cm grubości do ok 1,5cm. Produkt ten może występować w każdej kolorystyce. Wzór ANIA może być stosowany m.in. w: kuchni, łazience, pokoju dziennym czy na elewacjach zewnętrznych. Nadają się również do montażu na kominkach jednak w tym przypadku należy pamiętać o zastosowaniu kleju elastycznego. Wzór nie posiada mocno wystających elementów dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Głogów 35,00 zł  
Ozdobny Kamien KASIA Ozdobny Kamien KASIA

Cena: 35 zł / 1m2 Wzór KASIA wykonany jest z mieszaki ceramiczno-gipsowo-cementowej. Płytka występuje w wymiarach ok. 48x18.5cm grubości do 2cm. Produkt ten może występować w każdej kolorystyce. Wzór KASIA może być stosowany m.in. w: kuchni, łazience, pokoju dziennym czy na elewacjach zewnętrznych. Nadają się również do montażu na kominkach jednak w tym przypadku należy pamiętać o zastosowaniu kleju elastycznego.

Głogów 35,00 zł  
Kamień IZA Kamień IZA

Cena: 35 zł / 1m2 Dostępna jest każda kolorystyka. Grubość płytki wynosi 1,5-2,0 cm, wzór składa się z elementów różnej długości i wysokości 12cm. Płytka mineralna IZA doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Można stosować ją również w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności, np. kuchnia, łazienka. Przedstawiony produkt z powodzeniem nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Dowolność kolorystyki pozwoli dopasować ją dokładnie do potrzeb klienta. Możemy przygotować praktycznie każdą wersję kolorystyczną w tym wzorze.

Głogów 35,00 zł  
Kamień Wiejski Kamień Wiejski

Cena: 30 zł/m2. Wzór Kamień Wiejski i obudowa drzwi. Wzór ten składa się z osobnych elementów, róznej wielkości i kształtu Faktura płytek ma nierówności przypominające naturalny kamień. Są również dostępne narożniki. Kamień Wiejski występuje w kolorach: biały, beż, żółte, brąz, ekri, ochra, krem, popielaty. Płytki mają różne wielkości i rozmiary o grubości 1,5 cm wykonane są z mieszanki ceramiczno-gipsowo-cementowej, do wzoru występują również narożniki. Płytki mają zastosowanie w każdym wnętrzu: kuchni, łazience, pokoju... wzór wymaga fugowania.

Głogów 30,00 zł  
Dekoracyjny Kamień Wzór PIASKOWIEC EGIPSKI Dekoracyjny Kamień Wzór PIASKOWIEC EGIPSKI

Cena: 30 zł / 1m2. Piaskowiec Egipski składa się z elementów o różnym kształcie i wielkości. 1 m2 składa się z 35 płytek o grubości do ok 1,5cm. Płytki kamienno podobne mają wszechstronne zastosowanie jako dekoracje ścian jak również elewacji. Doskonale nadaje się do ułożenia w każdym z domowych pomieszczeń niepowtarzalnie odmieni naszą sypialnie, jadalnie, kuchnie czy przedpokój. Wzór jest wyjątkowy pod jeszcze jednym względem ponieważ jako jeden z niewielu składa się z dużej ilości zróżnicowanych pod względem wielkości i kształtu elementów. Wzór ten wymaga zafugowania przestrzeni pomiędzy ułożonymi już płytkami (oczywiście fugę mogą Państwo zakupić w naszej firmie). Podstawowe kolory w tym wzorze: ecru, złocista żółć, beżowy jednak oczywiście możemy wykonać je również w dowolnie wybranym przez klientem kolorze.

Głogów 30,00 zł  
Kamien GRZEŚ Kamien GRZEŚ

Cena: 30 zł / 1m2. Płytki wzór Grześ wykonane są z mieszanki ceramiczno-gipsowo-cementowej. Występują w dwóch wariantach: elewacyjne (cementowe) i wewnętrzne. Wzór składa się w płytek o różnej grubość (od 1 do 2 cm), oraz urozmaiconych kształtach i różnych wielkościach. Całość daje wyjątkowo naturalny wygląd. Wzór Grześ doskonale nadaje się do obłożenia kominków, wnęk, ścian pokoju, kuchni czy łazienki. Po położeniu wymaga fugowania oraz impregnacji. Do fugowania polecamy fugę mineralną dostępną w naszym sklepie.

Głogów 30,00 zł  
Ozdobny Kamien SYLWIA Ozdobny Kamien SYLWIA

Cena: 30 zł / 1m2 Dostępna jest każda kolorystyka. Grubość płytki wynosi 1 cm, wzór składa się z elementów różnej wielkości i kształtów. Płytki można kłaść "na styk" lub z zastosowaniem fugi. Przepiękne Płytki mineralne, wzór Sylwia, doskonale nadają się do ułożenia w każdym z domowych pomieszczeń, dzięki czemu uzyskają Państwo wspaniały efekt niepowtarzalnego klimatu. Płytki w tym wzorze doskonale prezentują się w kuchni, przedpokoju, pokoju jak i łazience czy jadalni. Kolorystyka może być dowolna, wykonana na specjalne zamówienie. Polecamy takie kolory jak biel, krem, jasny beż które rozjaśnią każde pomieszczenie. Płytki w ciemniejszych kolorach, np brąz czy popiel doskonale sprawdzą się jako wykończenia. Efektowne są również wszelkiego rodzaju melanże stworzone z płytek w różnych odcieniach.

Głogów 30,00 zł  
Kamien Dekoracyjny ELA Kamien Dekoracyjny ELA

Cena: 35zł / 1m2 Wzór ten składa się z płytek w wymiarach ok 10 x 40cm i grubości do 1,5cm. Wykonany jest na bazie mieszanek ceramiczno - gipsowych. Może być stosowany jako kamień wewnętrzny lub elewacyjny. Kamień w tym wzorze jest niezwykle efektowny, po ułożeniu daje bardzo naturalny efekt. Idealnie nadaje się do pomieszczeń małych i jest łatwy w utrzymaniu. Po odpowiedniej impregnacji można go przetrzeć wilgotną szmatką. Nadają się również do montażu na kominkach jednak w tym przypadku należy pamiętać o zastosowaniu kleju elastycznego. Po położeniu płytki nie wymagają fugowania.

Głogów 35,00 zł  
Kamień JULA Kamień JULA

Cena: 40zł / 1m2 Ozdobny kamień Jula ma wymiary ok 10x40cm i grubość ok 0,8 - 1,5cm cm. Wykonane sa z mieszanki ceramiczno-gipsowej i z mieszanek cementowych. Ozdobny kamyczek Jula nadaje się do każdego wnętrza i na elewacje. Jest to wzór z łagodnie wystającymi paskami o różnej strukturze, drobne w porównaniu z innymi wzorami. Zaletą kamienia Jula jest to, że nie ujmuje dużo miejsca z powierzchni ściany gdyż jest stosunkowo cienki. Bardzo łatwo i szybko układa się go na ścianie. Nie łapie dużo kurzu

Głogów 40,00 zł  
Kamien Dekoracyjny ELA Kamien Dekoracyjny ELA

Cena: 35zł / 1m2 Wzór ten składa się z płytek w wymiarach ok 10 x 40cm i grubości do 1,5cm. Wykonany jest na bazie mieszanek ceramiczno - gipsowych. Może być stosowany jako kamień wewnętrzny lub elewacyjny. Kamień w tym wzorze jest niezwykle efektowny, po ułożeniu daje bardzo naturalny efekt. Idealnie nadaje się do pomieszczeń małych i jest łatwy w utrzymaniu. Po odpowiedniej impregnacji można go przetrzeć wilgotną szmatką. Nadają się również do montażu na kominkach jednak w tym przypadku należy pamiętać o zastosowaniu kleju elastycznego. Po położeniu płytki nie wymagają fugowania.

Polkowice 35,00 zł
Kamień Dekoracyjny JULA Kamień Dekoracyjny JULA

Cena: 40zł / 1m2 Ozdobny kamień Jula ma wymiary ok 10x40cm i grubość ok 0,8 - 1,5cm cm. Wykonane sa z mieszanki ceramiczno-gipsowej i z mieszanek cementowych. Ozdobny kamyczek Jula nadaje się do każdego wnętrza i na elewacje. Jest to wzór z łagodnie wystającymi paskami o różnej strukturze, drobne w porównaniu z innymi wzorami. Zaletą kamienia Jula jest to, że nie ujmuje dużo miejsca z powierzchni ściany gdyż jest stosunkowo cienki. Bardzo łatwo i szybko układa się go na ścianie. Nie łapie dużo kurzu.

Polkowice do ustalenia
Sterownik GSM - poczuj bezmiar zasięgu! Sterownik GSM - poczuj bezmiar zasięgu!

Rewelacyjny sterownik GSM za pomocą którego możesz włączyć/wyłączyć dowolne urządzenie bez ograniczeń zasięgu! Używając jednego kanału zrobisz to bezpłatnie, telefonując na numer urządzenia nie nawiązując połączenia. Pozostałe dwa kanały wykorzystasz ponosząc jedynie koszt wysłanego SMSa. Urządzenie współpracuje wyłącznie z zarejestrowanymi numerami telefonów. Ich liczba sięga do 250 pozycji (różne wersje). Sam możesz zatem stworzyć sieć użytkowników nadając sobie uprawnienia mastera - nikt nie będzie mógł się w niej znaleźć bez Twojej akceptacji! Prosta obsługa, przyjazne programowanie, niezawodność, zasięg – oto atuty sterownika. Zastosowanie: bramy wjazdowe (budownictwo indywidualne i zbiorowe), załączanie elementów automatyki (żaluzje, klimatyzacja, ogrzewanie, oświetlenie itp.) oraz inne, ograniczone jedynie wyobraźnią użytkownika. Więcej informacji na stronie: www.gsmrc.cba.pl Nawiążę stałą współpracę z firmami instalatorskimi.

Łódź 299,00 zł  
Art-House – metamorfozy wnętrz

Czasami każde wnętrze powinno przejść metamorfozę, żeby prezentować się jak nowe i atrakcyjne, a nie stare i nudne. Dlatego też do takiego zadania warto jest wynająć profesjonalnego architekta wnętrz ze studia Art-House. Architekt posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki którym może tworzyć wnętrza w każdym stylu.

Łęczna do ustalenia