Wyróżnione w kategorii Motoryzacyjne


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Motoryzacyjne

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
SKUP AUT POZNAŃ 667-862-392 CAŁE I POWYPADKOWE SKUP AUT POZNAŃ 667-862-392 CAŁE I POWYPADKOWE

INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO WYPRODUKOWANE PO 2000 R DOJAZD DO KLIENTA POZNAŃ I OKOLICE UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY PROFESJONALNA WYCENA AUTA SAMOCHODY OD ROCZNIKA 2006 SKUPUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI WIĘCEJ O NAS NA www.kupieautopoznan.pl TEL 667 862 392

Poznań 77.777,00 zł
Pomoc drogowa Łódź

Oferta najszybsza najtańsza najlepsza tak to główne motto naszej bardzo szerokiej oferty skierowanej do klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni w dopasowaniu świadczonych przez naszą firmę usług starając się sprostać każdemu wyzwaniu. Pomoc drogowa Łódź laweta holowanie to firma z tradycjami i bardzo szerokimi powiązaniami w branży motoryzacyjnej. Głównymi kierunkami w naszej działalności jest autopomoc, holowanie, laweta, a także usługi z zakresu mechaniki samochodowej czy to na miejscu zdarzenia, czy też w wyspecjalizowanych warsztatach. Indywidualne podejście do klienta umożliwia nam doprecyzowanie usługi i jej kosztów oraz wypracowanie optymalnego rozwiązania satysfakcjonującego obie strony. Czynimy wszystko by grono zadowolonych klientów stale się powiększało. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, w niedziele i święta. Interweniujemy niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia. Elastyczność i fachowość oraz bardzo bogate doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie stosujemy sztywnych cenników i staramy się dopasować do możliwości klienta. Ustalamy wariant satysfakcjonujący obie strony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy warsztaty samochodowe, w których można naprawić Twój uszkodzony pojazd. Na drodze zdarzają się różne sytuacje kolizje, stłuczki, awarie to tylko kilka przykładów gdzie w sytuacji braku możliwości wykonania naprawy na miejscu zdarzenia, w grę wchodzi konieczność przetransportowania uszkodzonego pojazdu do warsztatu naprawczego. Niezbędny transport w naszym wykonaniu jest szybki, niedrogi i profesjonalny. Zaufało nam wielu klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Ich zadowolenie jest rzeczą najważniejszą. Możesz dołączyć do ich grona. Dokładamy wszelkich starań, aby naszą wykonywaną usługę, na każdym etapie problemu klienta, cechował profesjonalizm.

Łódź do ustalenia
NAPRAWA SKUTERÓW TANIO I SOLIDNIE !!! NAPRAWA SKUTERÓW TANIO I SOLIDNIE !!!

WITAMY! Zajmujemy się naprawą skuterów.Szybko fachowo i solidnie.Możliwy transport na terenie Jawora,Legnicy i okolic.. KONTAKT: 531-103-353 533-432-381.

Jawor do ustalenia