Wyróżnione w kategorii Praca za granicą


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Praca za granicą

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Opiekunka do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1450 euro Opiekunka do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1450 euro

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem .Pana 79 lat , 175 cm, 85 kg., cukrzyca , rak prostaty sprzed 3 lat, słabo słyszy, lekko zapomina już, porusza się samodzielnie, jest aktywny. Pani 77 lat, 163 cm, 68 kg., na rolatorku ,ma zanik mięśni , wysokie ciśnienie. Potrzebuje pomocy w higienie, i w domu. Mieszkają w domu jednorodzinnym , a dla opiekunki jest osobne mieszkanie z łazienką i internetem, polska telewizja. WYMAGANIA:  bardzo dobra znajomość j. niemieckiego,  Gotowość do podjęcia pracy od 20.04.2017r. na miesiąc,  cierpliwość i empatia,  doświadczenie w opiece,  wiek 30 - 50 lat  prawo jazdy kat. B OFERUJEMY:  pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS  1400 – 1450 euro netto  + 180 euro zwrot kosztów podróży  Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ  Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.300,00 zł
Opiekunka do Ludwigshafen – 1500 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Ludwigshafen – 1500 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, do opieki nad małżeństwem , Pani 72- lata, 163 cm, 60 kg, PS 2. Podopieczna ma raka, protezę biodra ,leżąca i na wózku, transfer, pieluchy, nietrzymanie moczu. Pani pomaga, może stać, kąpiel 2 razy w tygodniu. Pan z początkiem demencji, ( ma chore serce ). Podopieczny potrafi przy sobie wszystko zrobić, trzeba mu tylko przypomnieć o pewnych czynnościach. Dom 140 m2 z ogrodem, rodzina mieszka w tej samej miejscowości. Dla opiekunki pokój na piętrze z własną łazienką, podopieczni są na parterze. Jest internet. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy ( zmiana na święta na 2 tyg.) • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, • cierpliwość i empatia, • niepaląca NASZA OFERTA: • pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1400 - 1500 euro netto • + 180 euro zwrot kosztów podróży • + premia świąteczna 150 euro • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.600,00 zł
Opiekun/ka do Schönkirchen (blisko Kiel)  - 1350 euro netto + 180 euro za podróż Opiekun/ka do Schönkirchen (blisko Kiel) - 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekuna lub opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, do opieki nad Panem 71- letnim, 85 kg, Parkinson typu A. Porusza się na rolatorku, trzeba go asekurować, w domu jest Treppenlift . Pomoc w kąpieli i ubieraniu, posiłki . Pan mieszka samotnie. Dom 108 m2, okolice Kiel. W domu jest internet, małe zakupy można robić na miejscu, na duże przyjedzie ktoś samochodem. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 25.04.2017r. na 2 miesiące • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, • cierpliwość i empatia, NASZA OFERTA: • pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 - 1350 euro netto • + 180 euro zwrot kosztów podróży • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.900,00 zł
Praca przy produkcji  w Czechach. Praca przy produkcji w Czechach.

Miejsce pracy Liberec. Wynagrodzenie płatne w Koronach Czeskich. Po przepracowaniu pełnego wymiaru godzin około 2400 – 2800 zł netto miesięcznie. Nocleg bezpłatnie. Praca od zaraz. Wymagania: pozytywne nastawienie do pracy. Możliwość pracy na dłuższy okres. Praca dla mężczyzn i kobiet . Umowa o pracę z czeską firmą, na warunkach czeskich. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca w Czechach Liberec. Więcej informacji pod nr tel.790 219 388 lub drogą elektroniczną praca@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

- do ustalenia
Formierz laminatu - BELGIA Formierz laminatu - BELGIA

KRAZ: nr 1116 Praca tymczasowa Miejsce pracy: Belgia, Overpelt Wymagania Posiadasz MINIMUM 3-letnie doświadczenie jako formierz laminatu? Potrafisz nakładać ŻELKOT PISTOLETEM? Potrafisz porozumiewać się w języku angielskim? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY! Obowiązki DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: Maszynowe i ręczne laminowanie poliestru Mieszanie i nakładanie żelkotu Mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem Ręczne nakładanie maty szklanej w formie Nakładanie żywicy poliestrowej , rolowanie i usuwanie „bąbelków” powietrza Wyjęcie detalu z formy Wykorzystanie technik próżniowych BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI: posiadasz własny samochód i możesz nim wyjechać za granicę Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu Zakwaterowanie Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat Możliwe NADGODZINY STABILNE zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego- jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt! Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika Opiekę koordynatora Opiekę rzecznika pracownika Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV! Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów POLECAJ I ZARABIAJ Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

- 7.355,00 zł
Zbrojarz, cieśla, betoniarz do Niemiec Zbrojarz, cieśla, betoniarz do Niemiec

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów. Zadania / zakres wykonywanych prac: - wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach, - wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów, - montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych, - betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny, - obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich. Oferujemy: - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania: - umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Jelenia Góra do ustalenia
Murarz do Niemiec Murarz do Niemiec

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Zadania / zakres wykonywanych prac: - obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich, - prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw: - wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości, - wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi, - wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi, - wykonywanie łuków i sklepień, - wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów, - murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów, - wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym, - spoinowanie ścian, - osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, - przygotowywanie zapraw murarskich, - prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji, - prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów Oferujemy: - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania: - umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Jelenia Góra do ustalenia
Komisjoner w systemie słuchawkowym Komisjoner w systemie słuchawkowym

POSZUKUJEMY KOMISJONERÓW PICK BY VOICE (PRACA NA SŁUCHAWKACH) KRAZ: nr 1116 praca tymczasowa Miejsce pracy: NIEMCY, Region Bawarii Wymagania Masz doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie? Potrafisz obsługiwać wózek elektryczny typu Jungheinrich? Znasz j. niemiecki na poziomie podstawowym ? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNY! Obowiązki: Kompletowanie zamówień Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie) Obsługa wózka widłowego Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP Mile widziane Posiadasz doświadczenie w pracy za granicą Posiadasz samochód, którym możesz wyjechać na projekt Oferujemy Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne Opiekę Koordynatora DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu Bonusy wynikające z programów poleceń Możliwość wypracowania NADGODZIN Wynagrodzenie 9,00 EURO/brutto A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania) Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV! Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów

- do ustalenia
Zatrudnimy spawaczy

Zatrudnimy spawaczy o uprawnieniach: 111, 131, 135, 141, 311 Na kontrakcie zagranicą.

Warszawa do ustalenia  
Spawacz TIG Francja Spawacz TIG Francja

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY TIG KRAZ: nr 1116 praca tymczasowa Miejsce pracy: FRANCJA, okolice Paryża Wymagania Posiadasz udokumentowane, doświadczenie przy montażu stali czarnej lub nierdzewnej? Posiadasz uprawnienia oraz udokumentowane doświadczenie jako spawacz TIG? Potrafisz czytać rysunek techniczny? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNY! Obowiązki Spawanie metodą TIG zbiorników rolno - spożywczych spawanie stali nierdzewnej montaż - Inox - rury 316 Mile widziane Własny samochód Oferujemy: Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie Możliwość wypracowania NADGODZIN Zakwaterowanie Stabilne miejsce zatrudnienia Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika) Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV! Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów POLECAJ I ZARABIAJ Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

- do ustalenia
HYDRAULIK z językiem francuskim

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: HYDRAULIK z językiem francuskim Lokalizacja: Francja Numer referencyjny: H/03/17/FR ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • instalacja i montaż urządzeń grzewczych, • prace hydrauliczne i wentylacyjne VMC, WYMAGANIA: • min. 4 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, • czytanie rysunku technicznego, • duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: HYDRAULIK z językiem francuskim Lokalizacja: Francja Numer referencyjny: H/03/17/FR ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • instalacja i montaż urządzeń grzewczych, • prace hydrauliczne i wentylacyjne VMC, WYMAGANIA: • min. 4 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, • czytanie rysunku technicznego, • dokładność, • możliwość wyjazdu własnym autem • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym WARUNKI ZATRUDNIENIA: • umowa o pracę tymczasową, • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwe nadgodziny, • zakwaterowanie, • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. KONTAKT: Aplikacje (CV ze zdjęciem, referencje) prosimy wysyłać na adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883) Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20 / 666 826 905 Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

- do ustalenia
Opiekunka lub opiekun do Freiberg/ k. Drezna – 1500 euro + 180 euro zwrot kosztów podróży Opiekunka lub opiekun do Freiberg/ k. Drezna – 1500 euro + 180 euro zwrot kosztów podróży

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę lub opiekuna z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, do opieki nad Panią Antje 92 l., 50 kg, PS2. Podopieczna jest po wylewie i rehabilitacji, bez demencji. Pani ma paraliż lewostronny, porusza się na wózku ( transfer) , dużo leży. Pełna inkontynencja . Trzeba pomóc w myciu i ubieraniu, karmienie. W nocy trzeba Panią obrócić i ewentualnie zmienić pieluchę. Pflegedienst przychodzi do podawania tabletek, kropli i pomocy przy większym myciu, pomaga także w transferze. Dodatkowo Pani ma ergoterapie i gimnastykę . W domu mieszka mąż , który jest niesłyszący. Nie wymaga dużej opieki , ale potrzebuje poświęcenia mu uwagi.. Mieszkanie 110 m2 , jest internet . Córka mieszka we Włoszech . WYMAGANIA: • Dyspozycyjność od 02 lub 03.04.2017r. na miesiąc • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego • Cierpliwość i empatia • Doświadczenie w opiece NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS (od średniej krajowej) • 1400 – 1500 euro netto • + premia świąteczna 150 euro • 180 euro zwrot kosztów podróży • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.600,00 zł
Opiekunka do Memmingen – 1400 euro netto + 180 euro za podróż Opiekunka do Memmingen – 1400 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 91 letnim Panem, 70 kg, 172 cm, PS2. Pan ma demencje, nosi aparat słuchowy , porusza się samodzielnie, używa pieluch, nietrzymanie moczu. W nocy czasami musi pójść na toaletę . W domu jest też żona , mobilna , mieszkają w mieszkaniu 170 m2, internet będzie założony. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 01.04.2017r., na 2 miesiące • dobrą znajomością j. niemieckiego, • cierpliwość i empatia, • możliwie niepaląca NASZA OFERTA: • pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1350 - 1400 euro netto • + 180 euro zwrot kosztów podróży • + premia świąteczna 150 euro • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.160,00 zł
Opiekun/ka do Wolfsburg – 1350 euro netto + 180 euro za podróż Opiekun/ka do Wolfsburg – 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekuna lub opiekunkę z bardzo dobrą lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 87 letnim Panem. Podopieczny jest po wylewie , porusza się na wózku, nie mówi ( ale nie ma problemu z demencją, jest zdrowy na umyśle, komunikuje się gestami ). Używa pieluch, skarpet uciskowych, waży ok. 90 kg, ale sam wstaje. Pan wstaje o 9:00, pokazuje jak trzeba go umyć. Codziennie od 17 do 19 podopieczny śpi. Dziadek jest raz w tygodniu zabierany na opiekę dzienną od 7:30 do 16:30. Dla opiekunki całe piętro do dyspozycji z łazienką. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 25.03.2017r. na 2 miesiące lub dłużej • Z bardzo dobrą lub dobrą znajomością j. niemieckiego, • cierpliwość i empatia, • duże doświadczenie, • może być też silna opiekunka NASZA OFERTA: • pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 - 1350 euro netto • + 180 euro zwrot kosztów podróży • + premia świąteczna 150 euro • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.900,00 zł
Opiekunka do Baden-Baden - 1350 euro netto + 180 za podróż + 150 euro Opiekunka do Baden-Baden - 1350 euro netto + 180 za podróż + 150 euro

OPIS STANOWISKA Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego do opieki nad 84-letnim Panem,173 cm, 78 kg, cierpiącym na demencję i chorobę Parkinsona .Pan ma słabe serce, słabo mówi, używa pieluch, porusza się na wózku lub rolatorku, pomaga w transferze ,może stać. Kilka razy w tygodniu przychodzi Pani do pomocy przy dziadku. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym, jest dostęp do internetu. Oferujemy: ● Gotowość do podjęcia pracy od 10.04.2017r. na 2 miesiące ● Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS ● Podstawę wynagrodzenia 1300 – 1350 euro netto ● + premia świąteczna 150 euro netto ● Zwrot kosztów podróży 180 euro netto ● Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ Wymagania: ● Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego ● Prawo jazdy kat. B ● Doświadczenie w opiece Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009, +49 15222680362.

- 5.900,00 zł
Opiekunka do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1400 euro Opiekunka do Lüdinghausen/k. Dortmundu – 1400 euro

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad małżeństwem .Pana 79 lat , 175 cm, 85 kg., cukrzyca , rak prostaty sprzed 3 lat, słabo słyszy, lekko zapomina już, porusza się samodzielnie, jest aktywny. Pani 77 lat, 163 cm, 68 kg., na rolatorku ,ma zanik mięśni , wysokie ciśnienie. Potrzebuje pomocy w higienie i w domu. Mieszkają w domu jednorodzinnym , a dla opiekunki jest osobne mieszkanie z łazienką i internetem, polska telewizja. WYMAGANIA:  bardzo dobra znajomość j. niemieckiego,  Gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 2 miesiące  cierpliwość i empatia,  doświadczenie w opiece,  wiek 30 - 50 lat  prawo jazdy kat. B OFERUJEMY:  pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS  1400 euro netto  + 180 euro zwrot kosztów podróży  + premia świąteczna 150 euro  Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ  Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 6.100,00 zł
Opiekun do Oberursel – 1300 euro netto + 180 euro za podróż Opiekun do Oberursel – 1300 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 91 letnim Panem, 80 kg, Plegegrad 4. Podopieczny ma Parkinsona, lekką demencją. Pan dużo leży ,rano wstaje, ale im później tym więcej pomocy potrzebuje. W nocy czasami trzeba do niego wstać. W domu też jest całkiem sprawna żona, która zajmuje się domem, ale z dziadkiem już sobie nie radzi. Dobre warunki mieszkalne ,dostęp do internetu. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 11.04.2017r. na 6 tyg., • Możliwie niepalący, • Dobra znajomość j. niemieckiego, • cierpliwość i empatia, NASZA OFERTA: • pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 euro netto • + 180 euro zwrot kosztów podróży • + 150 euro premia świąteczna • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.700,00 zł
Opiekunka do Celle – 1350  euro netto + 180 euro  za  podróż Opiekunka do Celle – 1350 euro netto + 180 euro za podróż

OPIS STANOWISKA HDOmedical Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad Panem 75 l.,168 cm, 61 kg, PS2. Parkinson , nietrzymanie moczu, na rolatorku lub z laską. Żona wyjeżdza od poniedziałku do piątku do córki i nie może się nim zajmować. Jest też pomoc domowa, Pan mieszka w domu jednorodzinnym, internet do skypen. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 31.03.2017r. na 1 miesiąc lub dłużej • Dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego • Opiekunka powyżej 40 roku życia • Cierpliwość i empatia • Prawem jazdy kat. B NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • 1300 – 1350 euro netto miesięcznie • Zwrot kosztów podróży 180 euro • + premia świąteczna 150 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1 • Zakwaterowanie, wyżywienie SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv + zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

- 5.900,00 zł
Opiekunka do Merzig – 1300  euro netto + 180  za podróż + 150 premia Opiekunka do Merzig – 1300 euro netto + 180 za podróż + 150 premia

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 76 –letnią Panią, 170 cm, 70 kg. Podopieczna jest po wylewie, nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie lub na rolatorku. Noc spokojna, Pani mieszka sama w domu 130 m2, z dostępem do internetu. WYMAGANIA: • Gotowość do podjęcia pracy od 31.03.2017r. na 2 miesiące, • Dobra znajomością j. niemieckiego, • Opiekunka od 40 roku życia, • Prawo jazdy kat. B, • Cierpliwość i empatia, • Doświadczenie w opiece; NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS od średniej krajowej, • 1250 - 1300 euro netto, • 180 euro zwrot kosztów podróży, • + premia świąteczna 150 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1, • Zakwaterowanie, wyżywienie; SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009, DE + 49 152 268 03 62

- 5.700,00 zł
Opiekunka do Hannover – 1350 euro + 180 euro zwrot kosztów podróży Opiekunka do Hannover – 1350 euro + 180 euro zwrot kosztów podróży

OPIS STANOWISKA HDOmedical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 83-letnim Panem, 75 kg, PS2. Poruszającym się na wózku Panem z chorobą Parkinsona. Podopieczny słabo mówi, cierpi na inkontynencję, korzysta z pieluch. Ma gimnastykę, ergo i logoterapię. Opiekunka ma pomagać w ubieraniu i myciu oraz prowadzeniu domu, w którym senior mieszka z opiekującą się nim żoną. Dom 220 m2, dla opiekunki pokój z łazienką, internet, telefon, własny telewizor. WYMAGANIA: • Dyspozycyjność od 01.04.2017 r. na 2 miesiące • Dobra znajomość j. niemieckiego, • Opiekunka 40-50 l. • Cierpliwość i empatia, • Doświadczenie w opiece; NASZA OFERTA: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS od średniej krajowej, • 1350 euro netto, • 180 euro zwrot kosztów podróży, • + premia świąteczna 150 euro • Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1, • Zakwaterowanie, wyżywienie; SPOSÓB APLIKOWANIA Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: rekrutacja@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009, DE + 49 152 268 03 62

- 5.900,00 zł