Wyróżnione w kategorii Praca dodatkowa


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Praca dodatkowa

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Czy chcesz poprawić swoją sytuację finansową? Czy chcesz poprawić swoją sytuację finansową?

Pewnie zajmowałeś się już wieloma biznesami. Za każdym razem może nawet wydawało Ci się, że to jest właśnie dla Ciebie, ale wciąż nic nie zarobiłeś. Ciągle brakuje Ci pieniędzy i nie ma ich skąd wziąć. Nie sztuką jest pomnażać pieniądze, gdy się je ma. Sztuką jest zdobyć jakiekolwiek pieniądze – wtedy ma się poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia z życia! Napisz do mnie na alina2009@vp.pl - jeżeli byłbyś zainteresowany pracą przy promocji banków, które są przecież wypłacalne!

Nowa Sól 2.300,00 zł
Oriflame - Dołącz do Nas! Oriflame - Dołącz do Nas!

Dołącz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Dodatkowy program WITAMY z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta. Brak minimalnej kwoty zamówienia, Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! Dodatkowa oferta - suplementy diety - Wellness by Oriflame. Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł w nagrodę. www.ori-konsultant.pl GG 9052425, biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894 Formularz rejestracji: http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji

- do ustalenia
Zarabiaj przez sklep internetowy Zarabiaj przez sklep internetowy

Skorzystaj z ciekawej formy współpracy, sam zadecyduj czy interesują Ciebie wyłącznie zakupy w tym sklepie z możliwością uzyskania rabatów (status klienta) czy chcesz włączyć się do prowadzenia sklepu jako Partner lub Promotor (dodatkowe korzyści). Asortyment pochodzi ze znanych na naszym rynku firm, a dostawa i produkty są w atrakcyjnych cenach. Rejestracja nic nie kosztuje, a sam projekt jest bardzo ciekawy. Dodatkowe korzyści na wyciągnięcie ręki, ponieważ zakupy codziennego użytku i tak trzeba robić, a czy nie lepiej jest płacić za nie mniej z dostawą do domu?

- do ustalenia
Praca dla Ratowników Wodnych (oraz kandydatów na ratowników) Praca dla Ratowników Wodnych (oraz kandydatów na ratowników)

W związku z nadchodzącym sezonem letnim poszukujemy RATOWNIKÓW WODNYCH oraz kandydatów na RATOWNIKÓW WODNYCH* do zabezpieczenia kąpielisk otwartych. Praca od II połowy czerwca do końca sierpnia 2017 r. Atrakcyjna warunki szkolenia, pracy i płacy - wynagrodzenia w granicach 10-16 zł netto za godzinę w zależności od miejsca pracy i pełnionych funkcji. Oferujemy zatrudnienie dla osób młodych energicznych, potrafiących współpracować, traktujących ratownictwo wodne jako pasję. *Jeśli umiesz dobrze pływać kraulem na piersiach, grzbiecie i klasycznie krytą "żabką" napisz do nas wysyłając swoje CV z numerem telefonu a my oddzwonimy i zaproponujemy Ci zdobycie uprawnień zawodowych po których otrzymasz pracę. UWAGA !!! Łączny czas szkolenia ze wszystkimi uprawnieniami aby pracować samodzielnie to tylko ok. 2 tygodni. Wymagania dla OBECNYCH Ratowników Wodnych: STATUS STUDENTA (19-26 lat) Uprawnienia ratownicze, Aktualne KPP, (możliwość dokonania recertyfikacji ) Posiadanie jednego z patentów (sternika motorowodnego, płetwonurka, instruktora pływania), Dyspozycyjność, Umiejętność pracy w grupie. Wymagania dla PRZYSZŁYCH Ratowników Wodnych: STATUS STUDENTA (19-26 lat) Umiejętność pływania (kraulem na piersiach grzbiecie, klasyk - "żabka") Energiczność, Dyspozycyjność, Umiejętność pracy w grupie. WAŻNE !!! Istnieje możliwość sfinansowania uprawnień ratowniczych dla osób które podejmą u nas pracę, więcej informacji mailowo lub telefonicznie 17 200 00 11. UWAGA !!! Nie masz aktualnego KPP lub patentu, zrobisz go u nas !!! napisz o tym jak najszybciej, czekamy ! Poszukujemy osób z całej Polski. Pomagamy w zakwaterowaniu. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie „CV” na email info@doskonal.pl. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Po zaakceptowaniu kandydatów odbędzie się spotkanie organizacyjne. !!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Rzeszów do ustalenia