Wyróżnione w kategorii Praca dodatkowa


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Praca dodatkowa

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Praca w wypożyczalniach sportowo-rekreacyjnych Praca w wypożyczalniach sportowo-rekreacyjnych

Poszukujemy rzetelnych osób do pracy w wypożyczalniach sportowo-rekreacyjnych na terenie basenów odkrytych w Jaśle i Boguchwale. Praca sezonowa od II połowy czerwca do końca sierpnia od poniedziałku do niedzieli, dyspozycyjność w słoneczne dni, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży). Wymagania: - rzetelność, - chęć do pracy, - miła aparycja, - kultura osobista. Zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Aktualne CV i zapytania prosimy przesyłać na e-mail: info@doskonal.pl !!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Boguchwała do ustalenia
Praca dla Ratowników Wodnych (oraz kandydatów na ratowników) Praca dla Ratowników Wodnych (oraz kandydatów na ratowników)

W związku z nadchodzącym sezonem letnim poszukujemy RATOWNIKÓW WODNYCH oraz kandydatów na RATOWNIKÓW WODNYCH* do zabezpieczenia kąpielisk otwartych. Praca od II połowy czerwca do końca sierpnia 2017 r. Atrakcyjna warunki szkolenia, pracy i płacy - wynagrodzenia w granicach 10-16 zł netto za godzinę w zależności od miejsca pracy i pełnionych funkcji. Oferujemy zatrudnienie dla osób młodych energicznych, potrafiących współpracować, traktujących ratownictwo wodne jako pasję. *Jeśli umiesz dobrze pływać kraulem na piersiach, grzbiecie i klasycznie krytą "żabką" napisz do nas wysyłając swoje CV z numerem telefonu a my oddzwonimy i zaproponujemy Ci zdobycie uprawnień zawodowych po których otrzymasz pracę. UWAGA !!! Łączny czas szkolenia ze wszystkimi uprawnieniami aby pracować samodzielnie to tylko ok. 2 tygodni. Wymagania dla OBECNYCH Ratowników Wodnych: STATUS STUDENTA (19-26 lat) Uprawnienia ratownicze, Aktualne KPP, (możliwość dokonania recertyfikacji ) Posiadanie jednego z patentów (sternika motorowodnego, płetwonurka, instruktora pływania), Dyspozycyjność, Umiejętność pracy w grupie. Wymagania dla PRZYSZŁYCH Ratowników Wodnych: STATUS STUDENTA (19-26 lat) Umiejętność pływania (kraulem na piersiach grzbiecie, klasyk - "żabka") Energiczność, Dyspozycyjność, Umiejętność pracy w grupie. WAŻNE !!! Istnieje możliwość sfinansowania uprawnień ratowniczych dla osób które podejmą u nas pracę, więcej informacji mailowo lub telefonicznie 17 200 00 11. UWAGA !!! Nie masz aktualnego KPP lub patentu, zrobisz go u nas !!! napisz o tym jak najszybciej, czekamy ! Poszukujemy osób z całej Polski. Pomagamy w zakwaterowaniu. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie „CV” na email info@doskonal.pl. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Po zaakceptowaniu kandydatów odbędzie się spotkanie organizacyjne. !!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Rzeszów do ustalenia
Od 53,00 Do 5.387,00 Zł Miesięcznie Przez Internet. Możliwe? Od 53,00 Do 5.387,00 Zł Miesięcznie Przez Internet. Możliwe?

Lubisz dostawać pieniądze za efekty pracy? Mam coś dla Ciebie. Pokażę Ci w jaki sposób zarabiać przez Internet na produktach finansowych. Najlepsze jest to, że nie musisz mieć pieniędzy na start, ponieważ wszystkiego Cię nauczę od podstaw. Wystarczą Twoje chęci i czas! Ile możesz zarobić? Jedni zarabiają 100 zł miesięcznie, a inni ponad 5 000. Musisz wiedzieć że nie obiecuję złotych gór, bo pieniądze dostajesz za efekty, które zależą głównie od Ciebie. Z mojej strony otrzymasz dostęp do panelu szkoleniowego oraz wsparcie. Wszystko do mementu aż będziesz mógł zarabiać samodzielnie. Podoba Ci się mój pomysł? Oto co trzeba zrobić, aby do mnie dołączyć. Napisz na dochodnastart@gmail.com i postępuj zgodnie z Instrukcją. Dowiesz się więcej o programie partnerskim i poznasz sposób na zarządzanie pieniędzmi. Następnie gdy wyrazisz chęć współpracy skontaktuję się z Tobą i zaczniemy działać. UWAGA!!! Przyjmuję tylko pierwsze 10 osób. Pamiętaj na samym myśleniu nie zarobisz, musisz podjąć działanie Do usłyszenia!

Piotrków Trybunalski do ustalenia
Konsultant firmy Oriflame-praca dodatkowa Konsultant firmy Oriflame-praca dodatkowa

Szukasz pracy dodatkowej, chcesz dorobić do pensji? Już dziś zostań Konsultantką(em) firmy Oriflame. Dołącz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 315 zł oraz próbki za 1 zł. Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta-nagrody o wartości ok.400 zł. Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej. Brak minimalnej kwoty zamówienia, Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł. INFORMACJE: GG 9052425, biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894 http://www.ori-konsultant.pl Formularz rejestracji: http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji

Wrocław do ustalenia
Praca dorywcza z dobrym zarobkiem! Praca dorywcza z dobrym zarobkiem!

Proponuję dobrą i legalną pracę dorywczą w domu, dla której nie musisz rezygnować z dotychczasowego zajęcia! Na pewno zarobisz i będziesz mógł pozwolić sobie na realizację swoich potrzeb, na spełnienie swoich marzeń! Napisz do mnie na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu, a przeszkolę Cię, jak pracować, aby szybko osiągnąć sukces finansowy! Jest to całkiem realne, ponieważ firma współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne! Prześlę Ci również materiały i wskazówki do pracy. W temacie wpisz: Zarobek.

Konin 2.300,00 zł
PRACA -PARTNER REKOMENDUJĄCY PRACA -PARTNER REKOMENDUJĄCY

Poszukujemy Partnerów do rekomendowania usług Kancelarii Odszkodowan wypadkowych , natychmiastwowy dochód po zgłoszeniu osoby zainteresowanej pomocą prawną . zapewniamy materiały szkoleniowe ( wersja internet ) , gwarantowany rejon obsługi i monitorowania zdarzeń .:Miałeś wypadek ... ? Pomożemy Ci uzyskać należne ODSZKODOWANIE.- uszczerbek na zdrowiu - śmierć bliskiej osoby - utracone korzyści - uszkodzony pojazd - szkoda rzeczowa .wystarczy zgłoszenie , my zajmiemy się wszystkim całą obsługą prawną ..Powierz profesjonalistom doc hodzenie swoich roszczeń ubezpieczeniowych .MĄDRY POLAK PO SZKODZIE ... więcej na www.pracaodszkodowania.bloog.pl

- do ustalenia
Konsultanci.

Międzynarodowa firma Фаберлик otworzyła swoje przedstawicielstwo w Polsce. Zatrudnić konsultantów. Praca zdalna przez internet. Wolny harmonogram pracy. Szkolenie na koszt firmy. Szczegóły na mail erakhova142@gmail.com

- 5.000,00 zł
Agencja pracy tymczasowej Poznań Dekra Agencja pracy tymczasowej Poznań Dekra

DEKRA Praca to lider usług perosnalnych świadcząca swoje indywidualne usługi w zakresie rekrutacji pracowników. Agencja pracy tymczasowej Warszawa to indywidualne podejście do swojego współpracownika, zdecydowana komunikacja, wiarygodność, kompetentność działań, biegłość, zaangażowanie. Poradnictwo personalne, pośredniczenie pracy, leasing pracowniczy, rekrutacja pracowników na wysokim poziomie to cele naszych działań. Agencje DEKRA dysponują długoletnim doświadczeniem w pośrednictwie w zakresie pracy tymczasowej zapewniając możliwość stałego zatrudnienia, ale również nieprzerwane zarobki, zdobycie uzupełniającego doświadczenia, pracę na przeróżnych stanowiskach, obustronne zadowolenie. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www dekrapraca.pl. Praca tymczasowa tylko z DEKRA praca w 4 miastach w Polsce. Agencja pracy służy zawsze - radą, dużą wiedzą, pomocą i to nieodpłatnie.

- do ustalenia
Praca dodatkowa Praca dodatkowa

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law oferuję pracę dodatkową na następujących stanowiskach: - Doradca klienta: oferujemy: - Wynagrodzenie podstawowe – 6 000,00 zł. - Deputat paliwowy – 1 000,00 zł. - Deputat leasing – 1 000,00 zł. - Nowy samochód służbowy Osoba do dodawania ogłoszeń na stronach internetowych wynagrodzenie do 600,00 zł. za jedno zlecenie. Szukasz dodatkowego dochodu u nas go znajdziesz.

- do ustalenia