Wyróżnione w kategorii Praca dodatkowa


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Praca dodatkowa

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Nie lubisz siedzieć w domu i szukasz zajęcia? Zadzwoń!

Firma z branży pożyczkowej poszukuje sympatycznych ludzi do pracy! Bez doświadczenia! Do wszystkiego przeszkolimy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 668682322

Choszczno do ustalenia  
Masz dużo wolnego czasu i chciałbyś zarobić? Skontaktuj się z nami!

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się branżą Pożyczkową poszukuje komunikatywne osoby w każdym wieku do współpracy na umowę zlecenie. Praca polega na pozyskiwaniu i obsłudze klientów zainteresowanych Naszą ofertą. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Choszczno do ustalenia  
ZAPRASZAM do dobrego biznesu! ZAPRASZAM do dobrego biznesu!

Polska firma działająca w branży marketingu sieciowego poszukuje osób do współpracy! Zapewniam pomoc, wsparcie i dzielenie się pomysłami! Na start otrzymasz materiały szkoleniowe oraz inne narzędzia do pracy. Jeśli posiadasz komputer z dostępem do internetu i chciałbyś zarabiać nie wychodząc z domu - napisz! Nie zwlekaj! Napisz do mnie na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu, a przeszkolę Cię, jak pracować, aby szybko osiągnąć sukces finansowy! Jest to całkiem realne, ponieważ firma współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne. W temacie wpisz: Biznes.

Nidzica 2.300,00 zł
4 setki w 2 godziny

Praca dla tych którzy nie mogą lub nie chcą podjąć pracy na etat. W domu, przy komputerze, od 2 do 4 godzin dziennie. Praca legalna. Bez wkładu własnego. Wymagania niewielkie. Komputer, pełnoletność, dostęp do Internetu. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany proszę o kontakt.

- do ustalenia
Kolportaż ulotek

Zatrudnię od zaraz osobę do roznoszenia ulotek na terenie miasta Torunia. Praca dorywcza i stała. tel. 788 677 377

Toruń do ustalenia  
wypełnianie ankiet wypełnianie ankiet

Witam jak ktoś chce sobie dorobić pare stówek do wypłaty przy małym nakładzie czasu zapraszam do kontaktu na email Najlepszypartner@onet.pl

Płock 1,00 zł
Biznes oraz zdrowie - z gwarancją.

Zdrowie, czy jest ktoś kto może nam je zagwarantować ? Do tej pory nie było. Obecnie mamy firmę dzięki której nie tylko sprawdzimy nasz stan zdrowia ale otrzymamy najistotniejszy składnik na jego poprawę, oraz skuteczne zabezpieczenie go przed nawet najcięższymi chorobami. Co w efekcie da nam nawet przedłużenie życia. Firma daje gawarancję na poprawę naszego zdrowia. Jeśli nie uzyskamy efektu - zwróci nam pieniądze. Mamy tu dodatkowo super biznes na lata, obecnie to jedyna taka firma na świecie. Wyobrażasz sobie możliwości zarabiania ? Zapewniam wszelkie szczegóły.

- do ustalenia