Wyróżnione w kategorii Obsługa klienta


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Konsultant Telefoniczny ds. umawiania spotkań

Opis stanowiska pracy Nnext jest najdłużej działającą na polskim rynku firmą specjalizującą się w doradztwie i wsparciu sprzedaży B2B. Współpracujemy z dużymi, znanymi firmami o ugruntowanej pozycji i marce. Nasi Klienci to firmy m.in. z branży IT, finansów czy marketingu. Jako agencja wsparcia sprzedaży i marketingu pomagamy im w umawianiu spotkań handlowych z potencjalnymi Partnerami biznesowymi. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. umawiania spotkań U nas nie będziesz zajmował się sprzedażą przez telefon, nie będziesz kontaktował się z osobami prywatnymi. Twoja praca będzie polegała na umawianiu spotkań biznesowych z Klientami B2B. Jakie będziesz miał obowiązki? -realizacja ciekawych projektów biznesowych w najbardziej rozwojowych branżach, głównie IT, -nawiązywanie kontaktów z firmami (B2B) w imieniu naszych Klientów - umawianie spotkań handlowych – praca na bazach Nnext, -dbanie o dobry wizerunek firmy oraz relacje z Klientami, m.in. poprzez kontakt mailowy i telefoniczny, -sporządzanie raportów. Jakie umiejętności powinieneś posiadać? -głośno wolno wyraźnie - dobra dykcja i miły głos, -umiejętność szybkiego reagowania - komunikatywność i swoboda wypowiedzi, -dobra organizacja pracy - zadaniowość i nastawienie na konkretny cel, -jeden za wszystkich - wszyscy za jednego - umiejętność pracy zespołowej, -zaangażowanie i rzetelność - praca zgodna z założeniami projektu, -samodzielne rozwiązywanie problemów – kreatywność, -doświadczenie w kontakcie z Klientem – mile widziane. Co proponujemy? -elastyczny grafik: 8.00 - 12.00/ 08.00 - 14.00/ 08.00 – 16.00, -prywatna opieka medyczna po okresie próbnym, -atrakcyjne zarobki, -premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw, -przed rozpoczęciem pracy oferujemy szkolenie, które liczone jest do wynagrodzenia -możliwość długoterminowej i stabilnej pracy, -umowa o pracę po okresie próbnym, -rozbudowany system motywacyjny, -udział w spotkaniach integracyjnych, -pracę przy różnorodnych projektach, -możliwość zdobycia doświadczenia lub odbycia praktyk, -możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Warszawa do ustalenia
Fryzjerkę-fryzjera zapraszam do współpracy Fryzjerkę-fryzjera zapraszam do współpracy

Fryzjerkę lub fryzjera zapraszam do współpracy w salonie fryzjersko-kosmetycznym przy ul. Mickiewicza  w Szczecinie. Szczegóły i warunki do uzgodnienia. Tel-508-155-786.

Szczecin do ustalenia  
Dodatkowy dochód do pensji - od zaraz! Dodatkowy dochód do pensji - od zaraz!

Lubisz spędzać większość czasu przy swoim ulubionym komputerze? Musisz zajmować się domem, masz gromadkę dzieci i chciałabyś dorobić w domu? Chciałbyś zarobić - mając dużo wolnego czasu jako emeryt, rencista czy student? Proponuję pracę prostą, przyjemną i nie wymagającą dużych umiejętności ani doświadczenia - w programie partnerskim współpracującym z bankami! Wystarczy, że znasz podstawy obsługi komputera, a reszty nauczysz się w trakcie pracy! Poza tym, zapewniona jest pomoc on-line, a zarobić można niezłe pieniążki /w zależności od czasu pracy/ w 3 - 5 tygodni! Dowiedz się więcej na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu, w temacie proszę wpisać: Pensja.

Nowa Sól 2.400,00 zł
Doradca klienta Doradca klienta

Firma Allianz uruchamia nowy pilotażowy program współpracy agencyjnej, oferujący wyjątkowo korzystne warunki finansowe. Oferujemy: • Możliwość osiągnięcia wysokiego wynagrodzenia bez limitów • Dopłaty na start w pierwszym roku pracy • Ciekawą pracę z ludźmi pozbawioną rutyny z możliwością podejmowania nowych wyzwań • Pakiet szkoleń wyjazdowych i stacjonarnych na start i możliwość zdobywania nowych kompetencji • Elastyczny czas pracy gwarantujący równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym Cechy, które doceniamy: • Komunikatywność • Nastawienie na rozwój i zdobywanie kompetencji • Minimum średnie wykształcenie • Niekaralność • Wysoka kultura osobista Twoje zadania: • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami • Badanie oczekiwań i dopasowywanie produktów do potrzeb klientów • Zawieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi i biznesowymi Jeśli chcesz stać się częścią dynamicznej marki i odpowiadasz powyższym oczekiwaniom prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacjasprzedazy@allianz.pl lub skontaktuj się telefonicznie / tel. 514 739 137 / w celu uzyskania więcej informacji. Czekamy na Twoją kandydaturę!

Częstochowa do ustalenia  
Praca nie tylko dla Agentów Praca nie tylko dla Agentów

Dołącz do naszego zespołu! Zostań Partnerem Kancelarii Brokerskiej. Jesteśmy Brokerem Ubezpieczeniowym już od 15 lat. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze ubezpieczeń życiowych grupowych i indywidualnych. Proponujemy Partnerską współpracę w branży ubezpieczeń oraz zdrowia. Najistotniejsze w naszym projekcie jest to, że raz pozyskany klient płaci miesięczną składkę latami, a Partner otrzymuje u nas prowizję przez cały ten czas. Oferujemy stałe bardzo atrakcyjne warunki prowizyjne. Oferta dotyczy całej Polski. zobacz na naszej stronie http://wezprace.pl

- do ustalenia