Wyróżnione w kategorii Opieka


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Opieka

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Opieka nad panem z lewostronnym niedowładem –  OFERTA Z PREMIĄ WIOSENNĄ Opieka nad panem z lewostronnym niedowładem – OFERTA Z PREMIĄ WIOSENNĄ

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Opieka nad panem z lewostronnym niedowładem – OFERTA Z PREMIĄ WIOSENNĄ Miejsce pracy: Niemcy, Gelsenkirchen Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe: Do opieki jest senior (84 lata), po przebytym udarze, po którym jedna strona ciała (lewa) jest niedowładna. Większość dnia senior przebywa w łóżku, stosowane są pieluchomajtki ze względu na nietrzymanie moczu. Dwa razy w ciągu dnia pan przesiada się na wózek, pomaga w tym Pflegedienst, który wykonuje też kąpiel seniora. Po obiedzie o godzinie 14, podopieczny ma dwugodzinną drzemkę. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, mieszkanie o powierzchni 80 metrów, dla Opiekunki osobny pokój z łazienką, dostęp do Internetu. Oferta pracy od 6 marca 2017. Wymagane kwalifikacje: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy • empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Naszym pracownikom zapewniamy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS • pełną organizację i pokrycie kosztów podróży • sprawdzone i pewne miejsca pracy • pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki • stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy • narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami) Gdzie możesz nas znaleźć? - zadzwoń 12 341 15 15, - wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 – oddzwonimy, - odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl - osoby zainteresowane pracą Opiekuna w POLSCE (woj. Małopolskie i Śląskie) zapraszamy do kontaktu pod numer 604 625 440, mail rekrutacja@opiekadomowa.pl ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085) ul. Puszkarska 7 f 30-644 Kraków tel.: 12 341 15 15 www.aterima-med.pl opiekunki@aterima-med.pl

Kraków do ustalenia
Pilnie poszukujemy opiekuna/-ki do Pani mieszkającej w Mendig niedaleko Koblenz, od końca lutego. Pilnie poszukujemy opiekuna/-ki do Pani mieszkającej w Mendig niedaleko Koblenz, od końca lutego.

Pilnie poszukujemy opiekuna/-ki do Pani mieszkającej w Mendig niedaleko Koblenz, od końca lutego.   Miejsce pracy: Niemcy, Mendig (w pobliżu Koblenz) Rozpoczęcie pracy: od końca lutego   Poszukujemy opiekuna/-ki dla 87-letniej seniorki (160 cm, 60 kg). Pani mieszka sama w małej miejscowości w mieszkaniu. Seniorka jest osobą leżącą, nie chodzi, wstaje przy pomocy. Ma do dyspozycji łóżko specjalistyczne, ale należy też jej pomóc przy przesadzaniu na fotel, podopieczna pomaga przy tej czynności. Na miejscu jes też krzesło toaletowe. Pani cierpi na demencję, alzheimera i osteoporozę. Zwykle dobrze przesypia noce, ale zdarza się, że się wybudzi. Do dyspozycji będzie w najbliższym czasie wózek inwalidzki, żeby seniorka przy ładniejszej pogodzie mogła też wyjść na spacer. Podopieczna jest osobą rozmowną, lubi słuchać kościelnych chórów, można z nią czytać, czy rozwiązywać krzyżówki. Należy ją wesprzeć głównie przy ubieraniu/rozbieraniu, higienie ciała, przygotowaniu posiłków, zakupach i ogólnym prowadzeniu i sprzątaniu domu. Opiekun/-ka ma do dyspozycji oddzielny pokój z dostępem do internetu. Co proponujemy? • Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.  • Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz. • Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy. • Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1300 Euro oraz premię świąteczną (50 Euro za dzień świąteczny), ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z naszych bonusów: * +50 Euro za pracę w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie * +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem * +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :) • Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach. Dajemy Ci możliwość zarobienia od 50 € nawet do 410 € na zleceniu, nie wliczając wynagrodzenia podstawowego, które stanowi Twój stały miesięczny dochód. Skontaktuj się z nami Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Możesz zgłosić się poprzez formularz w linku poniżej: 
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/Recr uitmentForm.aspx?WebID=d41641614de54e3b9efd98ef43d 35d31 
Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 
Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl
 Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 532 998 529 - ODDZWONIMY. 
Nasze biuro mieści się w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18. 
Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
 Cer

- do ustalenia
Opiekunka starszej osoby

Zatrudnie Pania, najlepiej po 50-tce, do opieki nad domem i osoba niewidoma: wdowiec, 86 lat, sprawny fiycznie. Ofereuje zakwaterowanie wyzywienie. Dom jednorodzinny z duzym ogrodem, 16 km od morza, województwo zach-pomorskie. Warunki placy do uzgodnienia.

- do ustalenia