Wyróżnione w kategorii Praca fizyczna


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
SLUSARZ NARZEDZIOWY Kanada SLUSARZ NARZEDZIOWY Kanada

Zatrudnimy do firmy w Kanadzie Slusarzy Narzedziowych do budowy nowych pras hydraulicznych na rynek amerykansko-kanadyjski. Slusarz narzedziowy - Czyta i rozumie rysunki techniczne. Buduje zespoły i podzespoły z czesci według rysunku technicznego zgodnie ze wymaganymi standardami. Używa narzędzi ręcznych i przyrządów pomiarowych do określonych odstępów i tolerancji. Sprawdza zespoły i podzespoły w celu zapewnienia prawidłowego dopasowania, funkcjonowania i działania do zamierzonych wg. wymagań projektowych. Oferujemy: Zatrudnienie na umowe o prace, wynagrodzenie od 9 000,00 do 12 000,00 PLN, urlop, ubezpieczenie i opieka medyczna. Mozliwosc relokacji z rodzina, dzieci maja prawo do nauki. Wiecej informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV wraz ze zdjeciem na email lub telefon 512 663 132

- do ustalenia
Polska! PILNE! OCIEPLENIA, stała praca!!!

Pilnie zatrudnimy Pracowników Budowlanych do prac OCIEPLENIOWYCH na terenie Polski! Praca w Polsce, tylko pewne zlecenia! Świetna atmosfera pracy i atrakcyjne wynagrodzenia. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem: 530028688 , bądź przesłanie CV na adres biura: praca@traczinvestments.pl Do usłyszenia!!!

- 1,00 zł
Liczenie towaru w markecie za granicą – bez znajomości języka – OD ZARAZ!

Zarób z nami w ciągu 3 tygodni: - od 2500 zł na rękę dla liczącego, - od 3000 zł na rękę dla liczącego znającego język niemieckim, - od 3000 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 3500 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim. Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego - nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie! Gwarantujemy: - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia. Oczekujemy: - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych) - podpisania oświadczenia o niekaralności, - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania. Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: strona INVENT, - lub wyślij SMS o treści: „Liczący”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h. Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wrocław do ustalenia
pracownicy elewacje

Pilnie poszukuję pracowników na elewacje z doświadczeniem i do przyuczenia. Praca w Piasecznie. tel 669663838

- do ustalenia