Wyróżnione w kategorii Sprzedaż Marketing


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Sprzedaż Marketing

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Zacznij własny domowy interes! Zacznij własny domowy interes!

Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują wszystko, a zostawiają Cię z niczym? Poprowadź interes on-line, a będziesz miał bardzo niskie koszty ogólne i całą swoją pracę możesz wykonywać w ciszy i spokoju swego własnego domu, według swojego rozkładu. Możesz zarobić sporo pieniążków w 3 - 5 tygodni /w zależności od zaangażowania/ - w dobrym programie partnerskim współpracującym z bankami! Jeśli masz komputer i dostęp do internetu, to jesteś gotowy do pracy! Po więcej informacji pisz na e-mail alina2009@vp.pl, w temacie proszę wpisać: Biznes.

Stargard Szczeciński 2.300,00 zł
DPK Lombard - nawiązanie współpracy DPK Lombard - nawiązanie współpracy

Jeśli szukasz dochodowego i stabilnego biznesu z pewnym zyskiem to jest oferta dla Ciebie. Marka DPK zaprasza do współpracy wszystkich chętnych franczyzobiorców. Oferta kierowana jest zarówno do osób które chcą same prowadzić punkt jak i inwestorów. Zapewniamy szkolenie pracownicze raz menadżerskie, po szkoleniu pełne wsparcie merytoryczne i uwaga, wycena online- bez stresu i obawy o pomyłkę. Materiały reklamowe oraz pomoc w skutecznym marketingu. Dołącz do Nas już dziś- Zainwestuj w pewną markę!i poczta kontakt@dpk-lombard.pl

Iława do ustalenia
Doradca finansowy-wysoka prowizja! (nie odbierasz rat!) Doradca finansowy-wysoka prowizja! (nie odbierasz rat!)

Profi Credit Polska S.A. jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce stawiająca na rozwój swoich pracowników i współpracowników w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje: Doradcy finansowego Miejsce działania: Grodzisk Wielkopolski i okolice Jeżeli: masz doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży produktów finansowych (nie wymagane) lubisz kontakt z ludźmi masz wystarczająco dużo zapału jesteś dyspozycyjny i odpowiedzialny , a obecne warunki zatrudnienia Cię ograniczają To ta oferta skierowana jest do Ciebie ! Oferujemy: -wysokie prowizje (sprzedajesz NIE ODBIERASZ RAT!) -dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer , drukarka, telefon) -materiały reklamowe, szkolenia -nielimitowana wysokość wynagrodzenia -umowa zlecenie -możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej - elastyczną formę współpracy Prosimy kierować CV na adres email Bartosz.trawczynski@proficredit.pl lub zapraszamy do biura terenowego Grodzisk Wielkopolski ul.Wawrzyniaka 9 (9-17)

Grodzisk Wielkopolski do ustalenia
Dochodowa współpraca dla PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH   Dochodowa współpraca dla PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Masz sieć kontaktów z Klientami i jesteś cały czas w terenie? Jesteś osobą otwartą, operatywną i ławo nawiązujesz kontakty z ludźmi? Szukamy właśnie takich osób, jak Ty! Nasza oferta dotyczy dochodowej współpracy, która nie będzie kolidować z Twoją pracą zawodową, a z czasem może stać się Twoim głównym źródłem zarobków. Dotyczy innowacyjnych amerykańskich produktów z sektora zdrowej żywności i suplementacji, zwiększających odporność, witalność i wspomagających zdrowie. Poszukujemy współpracowników z całej Polski, a także Polaków z pozostałych państw Unii Europejskiej. Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie - zadzwoń do nas już dziś, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości związane z tym tematem. Z niecierpliwością czekamy na Twój telefon: 534 342 420

- do ustalenia
Zarabiaj na czytaniu reklam. Zarabiaj na czytaniu reklam.

Dołącz do programu partnerskiego poleganiu na czytaniu reklam internetowych i otrzymywaniu za to wynagrodzenia. Za samą rejestrację otrzymasz 20 złotych. Nie zarobisz co prawda milionów, ale uzbierane pieniądze spokojnie możesz wydać chociażby na wczasy. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz w odpowiedzi na to ogłoszenie.

- 20,00 zł