Wyróżnione w kategorii Edukacja


  KratkaListaGaleria

Nowe ogłoszenia w kategorii Edukacja

Zdjęcie Tytuł Malejąco
Opis
Miasto Malejąco Cena Malejąco Edytuj ogłoszenie
Animator-warsztaty z dziećmi

Poszukujemy animatorów do poprowadzenia warsztatów dla dzieci w terminie 25.09-10.10.2017 w godzinach porannych. Jeśli jesteś osobą, pełną pomysłów i chęci do działania ta oferta jest dla ciebie. Poszukujemy osoby, która chętnie poprowadzą warsztaty i imprezy wraz z naszą ekipą. Nie pracowałeś nigdy z dziećmi to nie problem wszystkiego cię nauczymy. Istnieje możliwość przedłużenia współpracy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV koniecznie z wklejonymi zdjęciem, oraz informacją dlaczego chcecie pracować z dziećmi. Maile proszę wysyłać na adres: biuro@tumi-tur.pl Oferty naszych imprez znajdziecie na www.tumi-tur.pl

Wrocław 100,00 zł
Poszukujemy trenerów i szkoleniowców

W związku z realizacją projektu na terenie województwa pomorskiego poszukujemy trenerów i szkoleniowców, którzy dokonają rekrutacji uczestników oraz przeprowadzą zajęcia z zakresu kompetencji językowych i komputerowych. Wymagania: - wykształcenie wyższe, - doświadczenie udokumentowane w pracy ściśle związanej z powyższymi dziedzinami, - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, - dyspozycyjność i mobilność Co oferujemy: - umowę zlecenie na czas trwania szkolenia, - realizowanie ciekawych projektów szkoleniowych, - możliwość rozwoju zawodowego, - możliwość realizacji kilku projektów Zakres obowiązków: -przeprowadzenie szkolenia w wymiarze około 120 godzin na grupę szkoleniową -rekrutacja uczestników według wskazanych kryteriów Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: rozwojiedukacja@vc.edu.pl Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Lębork do ustalenia
Poszukujemy trenerów i szkoleniowców

W związku z realizacją projektu na terenie województwa pomorskiego poszukujemy trenerów i szkoleniowców, którzy dokonają rekrutacji uczestników oraz przeprowadzą zajęcia z zakresu kompetencji językowych i komputerowych. Wymagania: -wykształcenie wyższe -doświadczenie udokumentowane w pracy ściśle związanej z powyższymi dziedzinami -wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne -dyspozycyjność i mobilność Co oferujemy: -umowę zlecenie na czas trwania szkolenia -realizowanie ciekawych projektów szkoleniowych -możliwość rozwoju zawodowego -możliwość realizacji kilku projektów Zakres obowiązków: -przeprowadzenie szkolenia w wymiarze około 120 godzin na grupę szkoleniową -rekrutacja uczestników według wskazanych kryteriów Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: rozwojiedukacja@vc.edu.pl Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

- do ustalenia